TOOL

Sve vezano za muziku, bendove, izdanja

Postod Devojchica_Iz_Vode » Uto Jun 05, 2007 12:06

Ne rise, Johny (:
anatomska.

and now I'm ready to close my mind.
and now I'm ready to feel your hand.

trep - trep
Korisnikov avatar
Devojchica_Iz_Vode

Pridružio se: Sre Okt 12, 2005 10:23

Postod Asteria » Pon Sep 03, 2007 19:42

Ah, da... :mrgreen: LM, widimo se u sredu u 21h! :cherry:
You wanna see the light? So do I..
Asteria

Pridružio se: Ned Jan 07, 2007 17:52

Postod Devojchica_Iz_Vode » Pon Sep 03, 2007 20:09

bulletin je napisao:Za sve koji dolaze na koncert Tool-a, u Hali Pionir

Ulaz na tribine bice organizovan kroz ulaze B i C.
Ulaz na parter bice organizovan kroz ulaz Parter B.
Vlasnici Vip Fum, ili prvih 300 karata ulaze takodje na Parter B ulaz, koji ce paravanom biti podeljen na dva dela.
Prvih 300 ili vlasnici Vip Fum karata mogu da udju na koncert od 18:45, i apelujem na sve da se u to vreme pojave na ulazu Parter B, da kasnije ne bi stvarali guzvu.

Za sve ostale ulaz pocinje od 19:10.

PUSENJE JE NAJSTROZIJE ZABRANJENO OD STRANE SAMOG BENDA!

Unosenje foto-aparata, kamera i sl. je takodje ZABRANJENO i isti ce biti oduzimani na ulazu!

Pozdrav svima i vidimo se na koncertu!
anatomska.

trep - trep
Korisnikov avatar
Devojchica_Iz_Vode

Postod mansoldworld » Sre Sep 05, 2007 17:55

Ajde ljudi provedite se lepo i provedite se i za mene ...

grudi jedne srecne :) :cherry:
"Izadji na tablu B." reche profesorka
"Ajde mi sada opishi kruznicu?"

Pa znate,ona je lepa,okrugla...tako!
"Pa dobro,ajde je sad opishi?"

Pa opisao sam je...
Korisnikov avatar
mansoldworld

Pridružio se: Uto Feb 20, 2007 16:37

Postod Devojchica_Iz_Vode » Čet Sep 06, 2007 13:18

Evo da bacim koju rech o certu (:

Prvo, organizacija je bila fenomenalna...da li zato shto mi je u setjanju cert RHCP-a ili shta drugo, nije ni bitno :D U svakom sluchaju, na bolje organizovanom koncertu nisam bila (:

Drugo, bili smo na tribinama...da sam bila na parteru kontam da nishta ne bih videla :D

Tretje, sam koncert...F E N O M E N A L N O...ne znam da li postoji rech, koja bolje mozhe opisati (: ...efekti su sjajni, ceo performans...Tool ne vredi samo slushati, definitivno!

Jedino mi je krivo shto nisu svirali odredjene stvari, tipa moju fav "Prison S.ex" :/ Jbg, mora da postoji i neshto loshe (:
anatomska.

trep - trep
Korisnikov avatar
Devojchica_Iz_Vode

Postod djavolak » Čet Sep 06, 2007 13:51

vrh.. ja nemam shta drugo da kazhem.. chekao sam taj trenutak 7 godina, dochekao ga, i samo mogu da kazhem predivno, i vredelo je chekati svaki sekund. mejnard se zapravo obratio publici shto je inache jako retko :D i videlo se da su odushevljeni feedbackom zaista, lichno sam ochekivao i ne bih bio razocharan sa: "thank you, good bye" :)

onakva svirka se ne da opisati rechima, i ni slike, ni snimci, nishta ne vredi, you just gotta see it to believe it ;)
structure... logic... function... control...
a structure cannot stand without foundation,
logic is the foundation of function
function is the essence of control
i am in control
Korisnikov avatar
djavolak
Moderator

Pridružio se: Sre Okt 12, 2005 11:21

Postod vermillion » Čet Sep 06, 2007 15:34

Bilo je divno samo da je duze trajalo.I imam osetjaj kao da mi je to prvi pravi cert u zhivotu.Meni je zhao shto nisu H. svirali jer ta mi je omiljena a i chudi me i za Parabolu.Al sve u svemu vrede svaku paru a i mnogo vishe.I dalje nisam svesna da je to juce bilo.I mnogo mi je drago shto sam bila i o5 bih.A od pesama koje su odsvirali,po meni najbolja je bila Lateralus.
Sooo,are we goin' anywhere?Nowhere special,the moon! :D
vermillion

Pridružio se: Pet Jan 12, 2007 20:13

Postod NikoKaoJa » Čet Sep 06, 2007 16:16

Devojchica_Iz_Vode je napisao:Prvo, organizacija je bila fenomenalna...da li zato shto mi je u setjanju cert RHCP-a ili shta drugo, nije ni bitno :D U svakom sluchaju, na bolje organizovanom koncertu nisam bila (:

chudno, ja chula da su bash zasrali organizatziju - da je bilo gomila ljudi koja je pushtena unutra tek posle pochetka kontzerta..
RRiba RRibi gRRize RRep
na vRR dabRR bavRR damRR
tRRaktoRR ide bRRm bRRm bRRm
tRRista gRRama buRReka sa siRRom i kaRRbuRRatoRR

Slika
Korisnikov avatar
NikoKaoJa

Pridružio se: Ned Apr 02, 2006 16:12

Postod Devojchica_Iz_Vode » Čet Sep 06, 2007 17:44

Da, chitala sam na yumu...ne znam, ochigledno da su tribine bile mnogo bolje organizovane...mi smo bash imali sretje (:

Eh, sada bi mogao josh da dodje i A Perfect Circle...mislim, chika Mejnard je rekao "C u soon" :D
anatomska.

trep - trep
Korisnikov avatar
Devojchica_Iz_Vode

Postod Sarah Key » Čet Sep 06, 2007 19:19

djavolak je napisao:
onakva svirka se ne da opisati rechima, i ni slike, ni snimci, nishta ne vredi, you just gotta see it to believe it ;)

word.
Inache ja sam bila medju onim nesrecnicima koji ni krivi ni duzni nisu ushli unutra na vreme no nevermind trcheci smo uleteli unutra i ostatak vecheri bez daha uzivali u spektaklu... :cheers:
a i vi ste chuli "see you soon" :cheers:
What if I could smile, until the end of time?
What if I could hide, with you?

With You!
Korisnikov avatar
Sarah Key

Pridružio se: Pon Maj 21, 2007 23:38

Postod djavolak » Pet Sep 07, 2007 07:49

Devojchica_Iz_Vode je napisao:Eh, sada bi mogao josh da dodje i A Perfect Circle...mislim, chika Mejnard je rekao "C u soon" :D

slabe su shanse za to, mejnard je sam rekao pre par meseci da je APC projekat gotov, i da su uradili sve shto imaju, samo su ostavili nadu da tje se skupiti za par godina i napraviti josh neku stvar, ali sa nastupima su, kako je rekao, zavrshili :((((
structure... logic... function... control...
a structure cannot stand without foundation,
logic is the foundation of function
function is the essence of control
i am in control
Korisnikov avatar
djavolak
Moderator

Pridružio se: Sre Okt 12, 2005 11:21

Postod Devojchica_Iz_Vode » Pet Sep 07, 2007 12:12

:(
anatomska.

trep - trep
Korisnikov avatar
Devojchica_Iz_Vode

Postod vermillion » Pet Sep 07, 2007 17:03

Ja bih bash volela da Apc dodje,cak ih u poslednje vreme mnogo vishe slusham od Tool-a.Breeeeena.:(
Sooo,are we goin' anywhere?Nowhere special,the moon! :D
vermillion

Pridružio se: Pet Jan 12, 2007 20:13

Re: TOOL

Postod ShawnCrahan » Sub Apr 26, 2008 23:47

Simke80 je napisao:Poshto vidim da ovde ima josh iskrenih fanova gorepomenutog benda reshih da otvorim diskusiju na tu temu. Mozhda tju nekima zvuchati vrlo pretentziozno ali to je po meni najkreativniji bend koji je ikada postojao,iako se oni nikada nisu visoko kotirali na svetskim top-listama (verovali ili ne Tool je imao samo dve pesme na US Chart-u i to na nekim 70tim,80tim mestima mozda nedelju-dve). Mislim da nijedan bend nije uspeo da napravi toliko dbro ujednachen odnos teksta muzike i spota. U vetjini sluchajeva spotovi odvratjaju pazhnju od muzike dok je kod njih bash suprotna reaktzija,koristetji svoju neiscrpnu mashtu fenomenalno metafore iz tekstove pretapaju u slike. Uostalom,odgledajte bilo koji spot na primer "Schism","Parabola","Prison sex" i shvatitjete poentu. Ono shto je posebno njihov kvalitet je to shto koriste izuzetno veliki fond rechi u svojim tekstovima shto je vrlo netipichno za americhke bendove,ja sam svoj engleski drastichno popravio slushajutji Tool i Perfect Circle,chitajutji neke tekstove sam bukvalno morao da okretjem srpskoengleski rechnik za puno rechi koje nisam ni chuo do tada. Tematika im je vrlo shiroka,bave se raznimtemam iz neke vrlo retke literature,vishe o tome mozhete natji na Wikipediji. Muzika je sharenolika,i teshko je definisati njihov stil,ja bih ga okarakterisao kao "psychedelic cosmopolite postgrunge". Puno koriste motive iz narodnih muzika iz zemalja shirom sveta,npr. u pesmi Parabol je Maynard ubatzio vizantijski stil pevanja,u pesmi Schism je 12/8 meshoviti neparan ritam (5/8+7/8) koji je karakteristichan za Makedonsku i Bugarsku muziku (ovo je chak i sam Maynard priznao da je utitzalo na njega) blablabla,aj da chujem josh neke impresije

Dovljno je napisati slusham ih :cheers:
Korisnikov avatar
ShawnCrahan

Pridružio se: Sub Apr 26, 2008 23:41

Prethodni

Povratak na Muzika