PunK

Sve vezano za muziku, bendove, izdanja

Postod NikoKaoJa » Sre Jun 13, 2007 01:32

O.o nishta chula nisam.. ne werujem bre.. prichalo bi se o tome..
RRiba RRibi gRRize RRep
na vRR dabRR bavRR damRR
tRRaktoRR ide bRRm bRRm bRRm
tRRista gRRama buRReka sa siRRom i kaRRbuRRatoRR

Slika
Korisnikov avatar
NikoKaoJa

Pridružio se: Ned Apr 02, 2006 16:12

Postod vermillion » Sre Jun 13, 2007 01:36

Pa nznm pishe u nowinama,kao skinsi udarcima flasha ubili choveka,prebili ga na smrt,on je valjda zapocheo svadju a oni ga posle sachekali a inache su i josh neke kao tukli kad je bio cert u Crwenki...ako je tachno uzhas...
Sooo,are we goin' anywhere?Nowhere special,the moon! :D
vermillion

Pridružio se: Pet Jan 12, 2007 20:13

Postod NikoKaoJa » Sre Jun 13, 2007 01:39

ma nema shanse, oni su bash miroljubiwa grupa ljudi :geek: ma de znam, wolim ja punk, al kad njih widim, begam.. :D :?
RRiba RRibi gRRize RRep
na vRR dabRR bavRR damRR

Slika
Korisnikov avatar
NikoKaoJa

Postod vermillion » Sre Jun 13, 2007 01:52

Aham:)tolko su dobrodushni,nema ima kraja! Ja znam pre kad god sam ishla na swirke josh kad sam se i tako oblachila,svaki put sam se tripowala posebno kad mi je jedna komshinica rekla kao bili su neki skinsi owde i zwonili na interfon(gde je moja zgrada)onda sam se malo vetj oladila...Ne toliko zbog sebe nego mi zhiwciraju mamu e tad kad mi Cicu naljute ima da lomim chashe,rushim kutje! :cool: A drugarica mi je jedna dobila batine od njih kad ju jedan proziwao ,kao shta se folirash,kresta owo ono kladim se da nishta ni ne znash,a ona zna duplo wishe od njega i proziwali se ,on je ishamarao i tako,nikom nishta.Ma uzas....
vermillion

Postod NikoKaoJa » Sre Jun 13, 2007 14:42

^^ ewo uprawo mi je na spejsu stigao bulletin o tome. u pitanju je neka grupa skinsa iz sombora, zawalili su nekom liku flashu u glawu i lik je na mestu ostao mrtaw.. ehm.. simpatichni momtzi..

nego skrenushmo temu sa punka na skinse skroz.. nije kao da nema weze jedno s drugim, ali ono.. :geek:
RRiba RRibi gRRize RRep
na vRR dabRR bavRR damRR

Slika
Korisnikov avatar
NikoKaoJa

Postod Sarah Key » Čet Jun 14, 2007 19:42

NikoKaoJa je napisao:e kad si pomenula Piwtze, kad tje oni da drzhe onaj kontzert? trebalo neshto u maju..

Koncert u BG-u je odlozen za septembar valjda (taman za rodj :toothy7: )a 22.06 -Sombor....al jbg ispiti :(
What if I could smile, until the end of time?
What if I could hide, with you?

With You!
Korisnikov avatar
Sarah Key

Pridružio se: Pon Maj 21, 2007 23:38

Postod Strigor Moroi » Ned Jun 17, 2007 10:56

A fini ljudi zanima me npr,kad odete tako na neku punk svirku,bilo koje grupe,chije su wam svirke ubedljivo najbolje i uglawnom se ne smorite??

Pa, nekada su to bili Goblini i Atheisti, danas ostadose samo Atheisti a ja sam propustio svirku u Living room-u!!!
A od mladjih bendova, ma otkud znam sa njima nikada nisi nacisto. Ali od punka mi pada na pamet DDT ili kontuzija, to su ujedno i poslednji od neafirmisanih punk bendova koje sam slusao. Ove druge, pre oko mesec dana u kuglasu. Na srecu su svirale prve pa sam pobegao pre ostalih bendova. Cini mi se da je bila neka ekipa ex-Cokule i sl. Nazalost uhvatio sam dve pesme drugog benda (ne znam im ni naziv), da me je neko naterao da ih slusam do kraja poludeo bih nacisto. Lose pevanje (dranje), nekakvo foliranje umesto scenskog nastupa a od svirke ni traga samo buka, buka, buka....
Ovo ionako niko nece videti... ovo je sve ovde mrtvo...

http://eko030.wordpress.com/
http://zemljaanonimnih.wordpress.com/
Korisnikov avatar
Strigor Moroi

Pridružio se: Pon Maj 15, 2006 20:03
Lokacija: uglavnom NBG, ponekad kafane u Zemunu ili Parkovi u centru

Postod Rasza » Pon Jun 18, 2007 12:25

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Bash wam je kjuti owa tema, nema sta: Dakle, ja se setjam koncerta ladnog piwa sa bir festa 2004 il` 5. tu je bilo bvrdo skinsa, do j@j@ cert, al skinsi, nbudale ko budale.... ali zato ih na koncertu u skcu Prosle/pretprosle godine skoro uopshte nije bilo a cert je bio kewa.////... SWAKI koncert KBO-a mi je bio bruka ./........... znachi,matorci raspali ali,&$%#~, proziwanje sebe, prozivanje publike............. Mnogo mi je zhao sto sam propustio ateiste za nj. rodjendan u living rumu pre mesec , s obzirom na obzir, jelte, jer su rel. razocharali na maskenbalu u ksut , dal owe il prosle godine..... wishe ne mogu da se setim, al ono, kad tako kultni bend dodje i widi se da swira tipa "DA ODRADI, pa da ode kutji........" to nije to. A za skc lving rum-ov koncert swi kazhu da je bio wishe nego dobar............ Setjam se i nekih do j@j@ stranih bendowa na chijim koncetrima je bilo super, uglavnom mnoooooogo matorih , al me sad mrzi da nabrajam... Znam da sam jako jako jaaaaaaaako hteo na iksplojted, al chuvshi da su bile ukupno 3 pesme do suzavca, nisam zazalio, iako lik koji je neshto stariji od mene (decko ima 30 neshto dina) kazhe da je njemu bilo do jaaaaaaaaaja, on njih slusa i seche vene ceo zivot...... nije mu kriwo, kaze da je to samo doprinelo atmsoferik atmosfera i swe to, al ja da dam 800 i wishe dindzi za 3 pesme neznamKOG benda....... ne, hwala../. I tako..
I`ve had a hole in my heart
For so long
I `ve learned to fake it and
Just smile along
Rasza

Pridružio se: Sre Dec 21, 2005 17:55

Postod NikoKaoJa » Pon Jun 18, 2007 12:46

^^ heheh kjuti tema, a "rasprawlja" se nas troje :D ewo i ti si chetwrti ;)

ja netju prezhaliti atheiste u living roomu :( to mi bilo 2 dana pred ispit.. smor.. ali ono, kontam da tje uskoro opet neshto.. proshlog leta su, ako se ne waram, swirali u kstu. mozhda opet bude neshto slichno?

a shto se hladnog piwa na beer festu tiche, koliko se setjam tada su ih proziwali da su ustashe i tako neshto.. seljatzi :roll: a bash bi piwtze moglo da nam bane u skorije wreme.. :bounce:

niko ne pominje owogodishnji kontzert kud idijota! meni je bilo fenomenalno! prwi red, zezanje, owo ono :D ma prosto ih obozhawam :cheers:
RRiba RRibi gRRize RRep
na vRR dabRR bavRR damRR

Slika
Korisnikov avatar
NikoKaoJa

Postod Strigor Moroi » Sre Jun 20, 2007 10:55

Posto nas ima vise koji smo propustili Ateiste, mozda upali da im posaljemo grupno pisamce sa molbom da dodju u kst i odrze nam cert za sto kinti. Recimo neki petak.:bounce:

Idijoti? Nisam bio ni na jednom certu u BG-u ali sam ih slusao na Gitarijadi u Zajecaru prosle godine i bili su odlicni. Doduse, Bjesovi koji su bili pre njih su mi bili bolji. Ali je atmosfera koju su napravili ljudi na stadionu bila odlicna, tako da je svirka bila vise nego dobra.
Iskreno, moram da priznam, da sam u skorije vreme shvatio da ni oni nisu ustvari toliko dobar bend koliko se prica. Ako cemo iskreno, Pivo je mnogo bolji bend, a svakako i Goblini ili Patka. Barem po procentu dobrih tekstova, posto idijoti imaju i neke potpune promasaje a pri tome imaju relativno malo pesama ali se odrzavaju pomocu tog kultnog statusa.

Korisnikov avatar
Strigor Moroi

Postod NikoKaoJa » Sre Jun 20, 2007 17:23

Strigor Moroi je napisao:Iskreno, moram da priznam, da sam u skorije vreme shvatio da ni oni nisu ustvari toliko dobar bend koliko se prica. Ako cemo iskreno, Pivo je mnogo bolji bend, a svakako i Goblini ili Patka. Barem po procentu dobrih tekstova, posto idijoti imaju i neke potpune promasaje a pri tome imaju relativno malo pesama ali se odrzavaju pomocu tog kultnog statusa.

^^ za owo se slazhem, ali ipak ih mnogo wolim - i njih i njihowe pesmitze (: a patka je meni neprewazidjen domatji punk bend, a posle njih odmah goblini (:
RRiba RRibi gRRize RRep
na vRR dabRR bavRR damRR

Slika
Korisnikov avatar
NikoKaoJa

Postod vermillion » Uto Jun 26, 2007 02:47

Ma nema weze shto rasprawlja troje bitno je da tema ne zamre!Ja sam cula neke pesme od nowog piwa i ok su,nishta spec al mi se ipak swidja :) Patka je kwalitet!Strah od monotonije:)e samo da prodje owo s prijemnim,jedva chekam da odem na neku swirku,nznm kad sam poslednji put bila a trebala sam na Idijote al nisam mogla jer je to bila subota a ishli smo u shkolu taj dan i imala pripreme a u petak izashla u Kst:)za to baaaash zhalim.
vermillion

Postod vermillion » Čet Jun 28, 2007 02:56

Eee ljudi ja bila na punk swirci u Dangubi i bilo je fenomenomenalno!Posle 100godina...Sramota.Stwari idu fino fino!Swirali su Mahaj(to je strani bend al su kul),Magrudergrind(neshto neshto tako:))) i Entropija-e oni su mnooogo dobri i imaju swirke od skoro,tu swira burazer od moje dobre ortakinje,to je swe grind punk,inache to i nisam neshto slushala i nije me priwlachilo ali sada...Moram nabawiti neke stwari:))A inache bilo je bash puno ljudi,shto i nije bilo za ochekiwati jer nije neshto razglasheno.I atmosfera i ljudi,swe je bilo super i nekako drugachije. :cheers: Zla buka:)
vermillion

Postod Sarah Key » Pet Jun 29, 2007 14:21

vermillion je napisao:Ma nema weze shto rasprawlja troje bitno je da tema ne zamre!Ja sam cula neke pesme od nowog piwa i ok su,nishta spec al mi se ipak swidja :) .

Meni je novi album odlican. :iconbiggrin:
Ok,ne treba ocekivati nesto nalik ranim radovima,ali mislim da to vise niko ni ne ocekuje.
Ko je voleo "Samar" ovaj album ce voleti jos vise. :mrgreen:
Pesme mozda nisu na prvo slusanje,ali textovi-Mile je opet nadmasio sam sebe.
Pokusavam da izdvojim favorit,ali mi ne ide sve su dobre:Carstvo Pasea,Planeta,Ranjeni i ludi,Nije sve tako sivo,Pitala si me(ova stvar je prejaka,sabija)...
14.07 nastupaju na Exitu -taman kad prodju ispiti eto mene u NS :toothy7: :toothy7: :toothy7:
What if I could smile, until the end of time?
What if I could hide, with you?

With You!
Korisnikov avatar
Sarah Key

Pridružio se: Pon Maj 21, 2007 23:38

Postod Strigor Moroi » Sub Jun 30, 2007 17:51

Da, Hladno Pivo je napravilo odlican album. Kupili su me na prvo slusanje a onda sam ih bukvalno tri dana slusao non stop i gotovo da sam vec naucio sve tekstove.
Stvarno je tesko izdvojiti favorit sa ovog albuma.Tekstovi su odlicni. Arnazmani i muzika su jako dobri i ostavljaju ustisak sladunjavih i lakih pesmica ali tom utisku sam se oteo cim sam ozbiljno preslusao tekstove. Dosta mracnih stvari se tu krije.
Dobro je da su ostali korak napred sa produkcijom i aranzmanima jer je to jedini nacin da ostanu zanimljivi.
Svida mi se zvuk koji je u neku ruku potpuno nov za njih, oseti se uticaj producenta, ali takodje su zadrzali i prepoznatljiv stil.

Korisnikov avatar
Strigor Moroi

Postod vermillion » Sub Jun 30, 2007 18:25

Meni se od nowih najwishe swidja Nije swe tako siwo i bash mi je poz,posebno shto sam sad kad sam ucila za prijemni,cujem,okrenem Mtv,oraspolozhi me odma'a i to je jedino shto i wredi tamo.:)Ali opet stare pesme su mi mnogo bolje i mnogo wishe punk nego nowo,mislim da su zalutali malo shto ne znachi narawno da pesme nisu dobro.
vermillion

Postod NikoKaoJa » Sub Jun 30, 2007 20:56

ma nowi textowi hladnog piwa su mi swe bolji shto ih wishe slusham..
ewo wam moj najuzhi izbor:

...Reci mi da li si to na snizenju
jer je potraznja bila premala
hajde zaje.bi tu pricu
nego ispravi kicmu
pa taman se i ne prodala...

...Zbog nje su dečki pišali sjedećki
Sad, je.bi ga, šta ćeš, sjediš i plačeš...

...Nista nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava....

ma super su..
retzimo "carstvo pasea" mi je od pochetka do kraja super, tzela ideja i tema.. "konobar" takodje.. i da ne nabrajam sad swe pesme sa albuma.. :P :D
zakljuchak: brawo za hladno piwo! (: i jedwa chekam neki kontzert..
RRiba RRibi gRRize RRep
na vRR dabRR bavRR damRR

Slika
Korisnikov avatar
NikoKaoJa

Postod Macan_KST » Pet Jul 06, 2007 19:05

Jel to izasao skoro novi album od Hladnog Piva ili sam se ja nesto istripovao?!Sve u svemu voleo bi da dodju na Beer Fest... :cheers:
Korisnikov avatar
Macan_KST

Pridružio se: Pet Jul 06, 2007 19:01

Postod NikoKaoJa » Pet Jul 06, 2007 19:37

Macan_KST je napisao:Jel to izasao skoro novi album od Hladnog Piva ili sam se ja nesto istripovao?!

da bre, poslednjih nekoliko postowa owde je o tome ;)

Macan_KST je napisao:Sve u svemu voleo bi da dodju na Beer Fest... :cheers:

hm, meni bi bolje bilo da naprawe jedan koncert, bolje nego kratak nastup na BFu..

btw, willkommen na forum :D
RRiba RRibi gRRize RRep
na vRR dabRR bavRR damRR

Slika
Korisnikov avatar
NikoKaoJa

Postod Macan_KST » Pet Jul 06, 2007 19:49

NikoKaoJa je napisao:btw, willkommen na forum :D
Hvala sto si mi pozeleo dobrodoslicu.Vidim ti si na putu da postanes Admin sa 5000 i kusur postova.

Sto se Hladnog Piva tice,ma mogu i da naprave koncert kao onomad u SKC-u(na kome nisam bio).Ali ja sam pre za Beer Fest.To je nekako u skladu sa njihovim imenom benda,a i prosli put su sprzili.
Korisnikov avatar
Macan_KST

Pridružio se: Pet Jul 06, 2007 19:01

Postod zHaki » Sub Jul 07, 2007 17:10

IZVOR : KONTRA MAGAZIN

U petak 22.06.2007 u Grašalkovićevoj palati u Somboru nastupiće hrvatska grupa Hladno pivo. Koncert počinje u 22h, a u slučaju kiše seli se u salu ''Sokolskog doma''. Najpopularniji hrvatski bend ovim nastupom započinje koncertnu sezonu u Srbiji. Nakon Sombora nastupiće na Exit-u, 14.07. a beogradski koncert se planira za jesen.

Tako da se widimo tamo :)
Slika
At My Age
I``ve seen it all,
done it all,
heard it all,
I just can``t
REMEMBER IT ALL
Korisnikov avatar
zHaki

Pridružio se: Čet Okt 06, 2005 20:40

Postod zHaki » Ned Jul 08, 2007 16:20

PS>Pratim owu temu sa welikim interesowanjem jer sam ja pochela sa pankom i to je moja najweca ljubaw,i bash mi je drago shto u kstu ima josh ljudi koji slushaju pank koliko toliko

Ako gotiwite nash pank swratite owde,imate dosta malo manje poznatih albuma za skidanje(preporuchujem Busmane i Coweka bez sluha)

http://anti-folk.blogspot.com/
Slika
At My Age
I``ve seen it all,
done it all,
heard it all,
I just can``t
REMEMBER IT ALL
Korisnikov avatar
zHaki

Pridružio se: Čet Okt 06, 2005 20:40

Postod NikoKaoJa » Ned Jul 08, 2007 17:09

weeee! :bounce: thnx (:
RRiba RRibi gRRize RRep
na vRR dabRR bavRR damRR

Slika
Korisnikov avatar
NikoKaoJa

Postod NikoKaoJa » Ned Jul 08, 2007 19:27

da li bi neko bio ljubazan da mi objasni zashto six pack i chowek bez sluha imaju iste pesme i pewacha? :cyclopsani:
RRiba RRibi gRRize RRep
na vRR dabRR bavRR damRR

Slika
Korisnikov avatar
NikoKaoJa

Postod vermillion » Pon Jul 09, 2007 14:21

^^Chek stwarno imaju iste pesme??Znam za pewacha,da je isti al sam chula jednu pesmu i tu nema Six pack al ono nznm shta se deshava!
vermillion

PrethodniSledeća

Povratak na Muzika