Best Vece ?

aforizmi, zanimljivosti...

Postod milica » Uto Feb 27, 2007 00:14

meni je letos svako vece bilo ekstra a najbolje mi je bilo na tasu.
milica

Pridružio se: Ned Dec 11, 2005 01:04

Postod FOREST » Uto Feb 27, 2007 00:23

milica je napisao:meni je letos svako vece bilo ekstra a najbolje mi je bilo na tasu.

mislis na raketu?

meni su 90 super... ali domacica najbolja....
Pritisce san
Ljepljiv i jak
Spi li smrt
U ovaj mahnit sat?
U,u,u - sapuce mrak...
Korisnikov avatar
FOREST

Pridružio se: Uto Mar 21, 2006 18:07

Postod Nifty » Uto Feb 27, 2007 17:18

All_Destroyer je napisao:
Nifty je napisao:My vote goes to domatjitza,PRODIGY,rockanje al swe u bashti kad je lepo i toplo.. NE KAO SAAAAD!!! uHHHH!!!!
:sad3:

Kukavice, uhvatio si maglu u subotu sa onom gaychinom, ne priznajem ni tvoje ni njegove komentare o hladnoci... Dok smo pili pivo, nije bilo hladno, a?!?!?! :geek: :evil5:

Ccccc...
Poslednji put menjao Nifty dana Uto Feb 27, 2007 17:21, izmenjena samo jedanput
23 and bored..
Korisnikov avatar
Nifty

Pridružio se: Pet Jul 28, 2006 22:08

Postod Nifty » Uto Feb 27, 2007 17:21

Nifty je napisao:My vote goes to domatjitza,PRODIGY,rockanje al swe u bashti kad je lepo i toplo.. NE KAO SAAAAD!!! uHHHH!!!!
:sad3:

Kukavice, uhvatio si maglu u subotu sa onom gaychinom, ne priznajem ni tvoje ni njegove komentare o hladnoci... Dok smo pili pivo, nije bilo hladno, a?!?!?! :geek: :evil5:

Brate rekoh ti.. posle raznih dobrih stwari koje su mi se desile to veche ne bejah raspolozen za 80te.. Sorry.. Next time I'm byuin'. :occasion5:
23 and bored..
Korisnikov avatar
Nifty

Pridružio se: Pet Jul 28, 2006 22:08

Postod anelej84 » Pet Mar 02, 2007 21:24

tesko je biti raspolozen za '80-te, pogotovu subotom
Korisnikov avatar
anelej84

Pridružio se: Pon Okt 23, 2006 00:13

Postod Shone » Pon Mar 26, 2007 01:50

DOMATJICA 80-tih! IS THE BEST !
Be yourself no matter what they say!

http://www.myspace.com/shone85
Korisnikov avatar
Shone

Pridružio se: Ned Jul 30, 2006 11:18

Postod All_Destroyer » Pon Mar 26, 2007 12:10

anelej84 je napisao:tesko je biti raspolozen za '80-te, pogotovu subotom

Uopshte nije teshko.
Al' svako je u svom selu pop.
Ne, Pope, nisam tebe pominjao.
Now that it's raining more than ever
Know that we'll still have each other
You can stand under my umbrella
(Ella ella eh eh eh)
Under my umbrella
Korisnikov avatar
All_Destroyer

Pridružio se: Čet Nov 03, 2005 16:04

Postod anelej84 » Uto Mar 27, 2007 19:47

ne znam mene ko za inat svaka subota u kst-u me smori a pogotovo se cudne stvari desavaju na 80-im
Korisnikov avatar
anelej84

Pridružio se: Pon Okt 23, 2006 00:13

Postod NeverBorn » Uto Mar 27, 2007 20:12

anelej84 je napisao:ne znam mene ko za inat svaka subota u kst-u me smori a pogotovo se cudne stvari desavaju na 80-im

Jel otjesh da podelish neki trach sa nama ???
One minut darkness

Slika
Korisnikov avatar
NeverBorn

Pridružio se: Čet Apr 06, 2006 19:13

Postod All_Destroyer » Sre Mar 28, 2007 11:16

anelej84 je napisao:ne znam mene ko za inat svaka subota u kst-u me smori a pogotovo se cudne stvari desavaju na 80-im

Ako se i deshavaju chudne stvari, ja to ne bih znao. Uglavnom sam pijan k'o doope.
(Ella ella eh eh eh)
Under my umbrella
Korisnikov avatar
All_Destroyer

Postod Asteria » Sre Mar 28, 2007 17:36

Pa kad dolaze sve neki cudaci... I posle su fenseri normalni, a svi ostali ludi...
80-te su ok, ali je prepuno!
90-te onako...
Ali zato:
D.I.S.C.O. S.U.C.K.S.!!! Posebno kad vidim kako neki momci igraju uz "I will survive"... :pukeright:
You wanna see the light? So do I..
Asteria

Pridružio se: Ned Jan 07, 2007 17:52

Postod All_Destroyer » Sre Mar 28, 2007 17:52

Histerija na kvadrat mora da je gledala nas kako se glupiramo, a, Gotmozhe, Ragnanore, Michaele i Demoiche?
(Ella ella eh eh eh)
Under my umbrella
Korisnikov avatar
All_Destroyer

Postod Asteria » Sre Mar 28, 2007 21:05

Necemo da se prozivamo... Nemoj da narusavas primirje!
A nisam mislila na vas (btw-znam ko si :evil2: )... Pre mislim na one raspale fensere koji ne znam ni ja zasto dolaze u kst... Splavovi su na sasvim drugoj strani grada. Da nisu zalutali? I onda oni i njima slicni ljudi pljuju po kst-u... Sramota!
Asteria

Postod All_Destroyer » Čet Mar 29, 2007 11:33

asteria2 je napisao:Necemo da se prozivamo... Nemoj da narusavas primirje!

Erm... Koje primirje? When? Where? Who? Ako mislish za preradu tvog nick-a, obrati se Gotmogu, on je smislio, a meni se svidela fora...

asteria2 je napisao:A nisam mislila na vas (btw-znam ko si :evil2: )...

Wow, josh sam i postao famous... C, c, c... Valjda zato shto evo desetu godinu visim u KSTu... Oh, well, bar cu imati pravo da trazhim penziju od KSTa... Ionako mislim da jedino nas nikad ne pretresaju na ulazu kad se ulazi sa torbom/rancem/whatever... Ili to ili silne slike postovane...

asteria2 je napisao:Pre mislim na one raspale fensere koji ne znam ni ja zasto dolaze u kst... Splavovi su na sasvim drugoj strani grada. Da nisu zalutali? I onda oni i njima slicni ljudi pljuju po kst-u... Sramota!

Nisu, 'oce i oni malo da budu "alternativni" :evil5: . Zashto bre vi ljudi dopushtate uopshte da vas dotiche to shto su shabani pored vas? Ako vec znash ko sam i ko smo, mora da si videla da nas apsolutno zabole ko se gubi pored nas i shta uopshte radi... Provodish se radi provoda samog, zato se valjda i izlazi... Nemamo mi vremena da obracamo pazhnju na shabane i luzere... Osim ako se ne zameri nekome od nas... Onda Troops of Doom stupaju na snagu... Kao shto ce sutra u Akademiji... A ako isti ti luzeri pljuju po KSTu, lepo se reklo "Ko se ruga - poseru ga!"!!!
(Ella ella eh eh eh)
Under my umbrella
Korisnikov avatar
All_Destroyer

Postod Hector » Čet Mar 29, 2007 17:32

to koliko je vece dobro ne zavisi toliko od same veceri koliko od dozivljaja bar ja tako mislim ali generalno posmatrano ako bi morao da se opredelim ipak bi rekao petak
salalala sve je sala ni jedan klovn nije budala :=)
Hector

Pridružio se: Pon Okt 23, 2006 11:55

Postod Asteria » Čet Mar 29, 2007 20:57

@All_D: Ma ne obracam paznju, nego je bas u pitanju to sto nam se stalno zameraju (citaj: startuju), a onda pocnu da ti s.eru zbog toga sto slusas, pa onda ili ne ulazis u konverzaciju sa njima, ili (u slucaju da se ispalis i pomislis da je neko od njih normalan, a onda shvatis da nije) ih oteras u p.m.
A znam ko si bas zbog slika. Ma bolje da se gubis i provedes, nego da celo vece presedis i smoris se (citaj: i ja se gubim kao neki manijak, tako da podrzavam bilo koju vrstu ludiranja na javnom mestu)... U KST se i ide zbog muzike i super provoda...a i zbog pojedinih ljudi (ovim iskljucujem raspale fensere).

@Hector: Slazem se za petak, cak mi se cini da su malo promenili repertoar, ili je u pitanju samo promena redosleda pesama?! :cherry: Ma u svakom slucaju tada je najbolji provod!
Asteria

Postod NeverBorn » Pet Mar 30, 2007 02:02

asteria2 je napisao:Necemo da se prozivamo... Nemoj da narusavas primirje!

Erm... Koje primirje? When? Where? Who? Ako mislish za preradu tvog nick-a, obrati se Gotmogu, on je smislio, a meni se svidela fora...

Koliko se ja setjam primirje postoji o Prozivanju etc. Stick to tha deal man.

A ovako vas gledam/chitam, i imam neki osetjaj da ste isti, sa istim pogledima na svet, samo se razlikujete po nachinu delovanja.

Toliko od mene. A sada se vratimo topicu.

asteria2 je napisao:... nego je bas u pitanju to sto nam se stalno zameraju (citaj: startuju), a onda pocnu da ti s.eru zbog toga sto slusas, pa onda ili ne ulazis u konverzaciju sa njima, ili (u slucaju da se ispalis i pomislis da je neko od njih normalan, a onda shvatis da nije) ih oteras u p.m.

Nekada davno me je to potresalo, ali vishe ne. Primam komentare samo od ljudi koje volim i/ili postujem. A za sve ostale, boli me briga, meni nije potrebno da mi neko kaze ko sam i kakav sam. Mislim da sam dovoljno objektivan da sam procenim sebe. Neka egoistichna logika kaze da treba da dajemo komentare sebi, da bi mogli da budemo bolji za sebe i za ljude koji su oko nas.

asteria2 je napisao:... cak mi se cini da su malo promenili repertoar, ili je u pitanju samo promena redosleda pesama?! Ma u svakom slucaju tada je najbolji provod!

Jeste promenjen repertoar. Ne chini ti se. A shto se tiche ponavljanja par pesama iz petka u petak, to je zato shto ljudi traze. Nisam ni ja verovao, dokle god nisam seo u DJ kabinu na 5 min. Masa ljudi je muzichki ne obrazovana neko manje neko vishe, ali to je to. Ljudi su navikli da chuju neke pesme, jer najverovatnije nisu chuli nishta vishe od tih bendova.

Meni je best night : 5ak definitivno, sto zbog muzike, shto zbog ljudi.
One minut darkness

Slika
Korisnikov avatar
NeverBorn

Pridružio se: Čet Apr 06, 2006 19:13

Postod All_Destroyer » Pet Mar 30, 2007 11:39

asteria2 je napisao:@All_D: Ma ne obracam paznju, nego je bas u pitanju to sto nam se stalno zameraju (citaj: startuju), a onda pocnu da ti s.eru zbog toga sto slusas, pa onda ili ne ulazis u konverzaciju sa njima, ili (u slucaju da se ispalis i pomislis da je neko od njih normalan, a onda shvatis da nije) ih oteras u p.m.
A znam ko si bas zbog slika. Ma bolje da se gubis i provedes, nego da celo vece presedis i smoris se (citaj: i ja se gubim kao neki manijak, tako da podrzavam bilo koju vrstu ludiranja na javnom mestu)... U KST se i ide zbog muzike i super provoda...a i zbog pojedinih ljudi (ovim iskljucujem raspale fensere).

Zayebancija i jeste poenta nasheg prechestog izlazhenja tamo. A shto se tiche sikterisanja shabanchina, znam jedan odlichan. Sledeci put kad te startuje, samo budi u fazonu "ja hocu u vezu sa tobom, ali samo ako cesh da me ozhenish"!!! Znash kako begaju!!! (moje drugarice Ana Smorock i Tanja Blondie su primenjivale taj sistem i radio je kao sat!).

asteria2 je napisao:Slazem se za petak, cak mi se cini da su malo promenili repertoar, ili je u pitanju samo promena redosleda pesama?! :cherry: Ma u svakom slucaju tada je najbolji provod!

Ne slazhem se. Dodji chetvrtkom nekim na Let There Be Rock, provod je hiljadu puta bolji. Bar nema ni traga od fensera. Samo ol' school metal crew... :evil5:

Pedja Seronja je napisao:Koliko se ja setjam primirje postoji o Prozivanju etc. Stick to tha deal man.

A ovako vas gledam/chitam, i imam neki osetjaj da ste isti, sa istim pogledima na svet, samo se razlikujete po nachinu delovanja.

Opet ovaj mudroser... Koji si postao provodadzhija... Gori si od Johna... :geek: :tard:

I koji bre deal?! Sa kim sam ga ja to sklapao? Sa njom i vermilion sigurno ne. Sa tobom da. So stick to tha facts, homie... :evil5:
(Ella ella eh eh eh)
Under my umbrella
Korisnikov avatar
All_Destroyer

Postod All_Destroyer » Pet Mar 30, 2007 11:40

Eh, da, i ko voli dobar provod bez ljigavih shabana, pravac Akademija vecheras na Manchin i Goxijev "Rock the Night". Proshli je bio ekstra, i ovaj ce biti super!!!

See ya all there, gang! :cheers:
(Ella ella eh eh eh)
Under my umbrella
Korisnikov avatar
All_Destroyer

Postod Asteria » Pet Mar 30, 2007 15:18

@Hellix: Nismo, bre, isti! Ili sam ja mozda mladja, poboljsana verzija? Kao u "Terminatoru"? O ne, sta li ce tek sa mnom biti za 10 godina?! Ne, ne, nismo isti, pobrkao si nesto! :cherry:
A za fensere i ostale-pa ni ja vise ne obracam paznju, ali ono...nekad ume da mi zasmeta. Imam ljude koje volim i postujem i koji mene vole i postuju (strange, but true :cherry: ) i to mi je sasvim dovoljno. Takodje znam sta imam u glavi i kakva sam, pa mi nije potrebna neka 'elementarna nepogoda' u vidu muske osobe u roze majici da me analizira i ispituje sta ja slusam i zasto...
Voli i postuj sebe da bi te i drugi voleli i postovali...e bas to!!!

@All_D: Cetvrtak nije moj dan... Verovatno zato sto petkom ustajem veoma rano, tako da to otpada. A i nisam ti ja bas old school... Ja sam vise neki new age... Lepo sam jednom prilikom rekla da sam medju najmladjima ovde. Ma najmladja sam, eto priznajem! :geek:

Evo, sutra cu opet pruziti priliku suboti!
Asteria

Postod All_Destroyer » Pet Mar 30, 2007 15:55

asteria2 je napisao:@Hellix: Nismo, bre, isti! Ili sam ja mozda mladja, poboljsana verzija? Kao u "Terminatoru"? O ne, sta li ce tek sa mnom biti za 10 godina?! Ne, ne, nismo isti, pobrkao si nesto! :cherry:

Od mene bolja ne mozhesh da budesh i da hocesh - jedan je All_Destroyer & he reigns supreme!!! :evil5: Mladje - ludje :geek: !

asteria2 je napisao:@All_D: Cetvrtak nije moj dan... Verovatno zato sto petkom ustajem veoma rano, tako da to otpada. A i nisam ti ja bas old school... Ja sam vise neki new age... Lepo sam jednom prilikom rekla da sam medju najmladjima ovde. Ma najmladja sam, eto priznajem! :geek:

Evo, sutra cu opet pruziti priliku suboti!

Bez obzira na ukus, izgovor ti je lamerski... Ako ja mogu da odem i da pijanchim celu noc u chetvrtak da bih ujutru u 10:00 bio na poslu i to sve do 19:00, shta onda beshe reche za MLADJU i POBOLJSHANU verziju? Moliiiiiiiiiim? Didn't hear you quite good... :geek:
(Ella ella eh eh eh)
Under my umbrella
Korisnikov avatar
All_Destroyer

Postod Asteria » Pet Mar 30, 2007 16:08

@All_D: E pa sad cu da poludim! Wa! Salim se-mislim kako vec luda osoba moze da poludi?! :geek:
Pa kazem ja lepo-sacekajte da prodje 10 godina, pa cemo videti ko je bolji! Na mladima svet ostaje!!! :cherry:
Hm... Ali ti ne ustajes u 6, pola 7, zar ne? Pazi, ako je mladja -ludja verzija najmladja na forumu, onda ima neke 'cudne' obaveze tokom cele nedelje... Aha! Kapiras o cemu ti pricam? Ma kapiras...
Asteria

Postod All_Destroyer » Pet Mar 30, 2007 16:10

asteria2 je napisao:@All_D: E pa sad cu da poludim! Wa! Salim se-mislim kako vec luda osoba moze da poludi?! :geek:
Pa kazem ja lepo-sacekajte da prodje 10 godina, pa cemo videti ko je bolji! Na mladima svet ostaje!!! :cherry:
Hm... Ali ti ne ustajes u 6, pola 7, zar ne? Pazi, ako je mladja -ludja verzija najmladja na forumu, onda ima neke 'cudne' obaveze tokom cele nedelje... Aha! Kapiras o cemu ti pricam? Ma kapiras...

Svakom svoja muka najtezha, a? :cheese:
Ne, ne kapiram, ali ja ionako nishta ne kapriam...
Ajde, vidimo se u subotu, ako smesh da se javish :geek:
(Ella ella eh eh eh)
Under my umbrella
Korisnikov avatar
All_Destroyer

Postod Asteria » Pet Mar 30, 2007 16:15

Jeste, pa da se pobijemo kad se vidimo! :geek:
Ili pristajes na primirje? A???
Je l' ozbiljno ne kapiras ili me zezas?
Asteria

Postod All_Destroyer » Pet Mar 30, 2007 16:18

asteria2 je napisao:Jeste, pa da se pobijemo kad se vidimo! :geek:
Ili pristajes na primirje? A???
Je l' ozbiljno ne kapiras ili me zezas?

Ozbiljno ne kapiram.
A ja nikada nisam niti cu ikada udariti zhensko. Kada me neka previshe iznervira, ima ih koji ce za mene to odraditi :evil5: Ajde, pristajem na primirje, makar samo za subotu. :compress:
Sad da te vidim? :geek:
(Ella ella eh eh eh)
Under my umbrella
Korisnikov avatar
All_Destroyer

PrethodniSledeća

Povratak na Priče iz KST-a