Predrasoode o nashem dragom nam KSTu

aforizmi, zanimljivosti...

Predrasoode o nashem dragom nam KSTu

Postod Nifty » Čet Feb 08, 2007 19:02

Znate shta?..
Pre neki dan sam gledao Shejtanowog ratnika..deo filma je sniman u kstu
i ne bih rekao da je isti ostaweeo mnogo dobru sliku nasheg KSTa..
Mislim ..bal vampira i gomila ekscentricnih likowa koji predstawljaju ljude koji izlaze u kst ..znaci,oni bi kao trebalo da predstawljaju nas i ljude sa kojima se druzimo i sa kojima izlazimo..jel da?..
think.. dobro swako bira swoj fazon ali preterashe ga..barem u tom filmu..

ili nebitno..uopshte,newezano za taj film..bash je dresh shto ljoodi misle da u kst izlaze ne znam kakwee ljoodi..
a ne znaju sta znaci podeliti zadnji gootljaj dobrog peewa sa nekim koga
si tek upoznao i sa kime si razmenio gledishta shto se tiche raznih stwaree..to je na kraju mesto gde ljoodi upoznaju jedni drooge i dobro se zezaju..

Am I right or am I right? :)
23 and bored..
Korisnikov avatar
Nifty

Pridružio se: Pet Jul 28, 2006 22:08

Postod R1Ngm4S73R » Čet Feb 08, 2007 19:45

Totalno se slazem s tobom choveche, i ja kad sam gledo shejtanovog ratnika pomislio sam na istu stvar, ocrnishe kst najgore mogutje. I imam neki utisak da dosta mladog sveta kao i starijeg koji nije upoznat sa lokacijom i mentalitetom kluba ima strashne predrasude o tome ko sve izlazi i shta se sve radi tamo......
And now i close my eyes.....
Korisnikov avatar
R1Ngm4S73R

Pridružio se: Pet Jul 28, 2006 17:56

Postod Renton » Čet Feb 08, 2007 20:48

Apsolutno!Samo sto, recimo, petkom mozete videti ljude kojima nikako nije mesto u kst-u.Pre svega mislim na "batice" sa zlatnim kajlama kojima je neko ko zna sta obecao ako dodju u kst.Toga nije bilo ranije...
A generalno,petkom je toliko losa muzika,pa ponekad pomislim da meni nije mesto tamo.To samo potkrepljuje moju teoriju o tome kako je petak postao "kontejner veche"
" Your tears don't fall, they crash around me... "
Renton
Korisnikov avatar
Renton

Pridružio se: Pon Jul 31, 2006 18:26

Re: Predrasoode o nashem dragom nam KSTu

Postod NikoKaoJa » Čet Feb 08, 2007 22:03

Nifty je napisao:.. sta znaci podeliti zadnji gootljaj dobrog peewa sa nekim koga si tek upoznao ..

e ewo jedne predrasude: kad su mi ustanowili mononukleozu, moja kewa prwo shto je rekla bilo je: "to si sigurno zakachila u kstu" :lol:

toliko o deljenju poslednjeg gutljaja peewa s nekim koga ne poznajesh.. :lol:

eniwejz, iz moje okoline wetjina ljudi ima taj staw da u kst izlaze chudatzi, istripowani ljudi i sl.. :-/ hello, mozhda ima poneki nashminkani gothichar jednom u 100 god, ali sebe i ljude koje znam smatram (kol'ko-tol'ko :lol: ) normalnim ljudima.. ((:
RRiba RRibi gRRize RRep
na vRR dabRR bavRR damRR
tRRaktoRR ide bRRm bRRm bRRm
tRRista gRRama buRReka sa siRRom i kaRRbuRRatoRR

Slika
Korisnikov avatar
NikoKaoJa

Pridružio se: Ned Apr 02, 2006 16:12

Postod ganjachica zmajeva » Pet Feb 09, 2007 13:12

To u Shejtanu .. po mom mishljenju mogli su bolje da odrade. Na ulazu sam videla da pishe neshto u fazonu 'koncert grupe Abonos' i bash sam htela da vidim kako izgleda jer sam chula priche o tom delu filma. Ja sam na to gledala kao na sprdnju jer je veci deo filma karakiziran. Mogli su bolje da odrade. Verujem da choveku koji izlazi na "fina" mesta inache i nabasa na gotik veche u kstu .. zaista ima onakve tripove.

Bolja mi je fora iz filma kad se njih dvojica dogovaraju da idu u kst, kao chuli su da se mesto promenilo i da sad tamo izlaze super ribe, a drugi na to odgovara "ma tamo se nishta nece promeniti ni za hiljadu godina". Slatko sam se nasmejala.
Never sleep. Know that you have a Dragon hunting you for vengeance ....
shta mislite da je ovo?
Korisnikov avatar
ganjachica zmajeva

Pridružio se: Uto Dec 27, 2005 22:36

Postod SleepwalkeR » Pet Feb 09, 2007 14:10

gde cesh crnje od chinjenice da ja tamo izlazim..i to vec dugo dugo..
Put a gun in my hand and pretend You don't care.........
Slika
you can turn your back on a person, but never turn your back on a drug.
Korisnikov avatar
SleepwalkeR

Pridružio se: Pet Okt 21, 2005 10:22

Postod NeverBorn » Pet Feb 09, 2007 14:27

NikoKaoJa je napisao:eniwejz, iz moje okoline wetjina ljudi ima taj staw da u kst izlaze chudatzi, istripowani ljudi i sl..

e ovde se pronalazim, samo sam josh 1 excentrik sa loshim smislom za humor. (((X

Ja sam zato i pocheo da dolazim u kst ... (((X

NikoKaoJa je napisao:... i sl..

On kao da je dao otkaz ... bio je sada u sredu na domatjici ... nznm ni sam ga je nagovorio ... sigurno onaj ajkula ...
One minut darkness

Slika
Korisnikov avatar
NeverBorn

Pridružio se: Čet Apr 06, 2006 19:13

Postod Jolanda again » Pet Feb 09, 2007 15:01

Nifty je napisao:..bal vampira i gomila ekscentricnih likowa koji predstawljaju ljude koji izlaze u kst ..

Nisam gledala film ali iskreno bih MNOOOGOOO VOLELA da izlasci u kst izgledaju kao bal vampira...Barem bi jedno mesto u gradu bilo totalni underground...Jednom sam bila na Gotic veceri,pre tri godine,cini mi se,i okruzenje je bilo jednako tvom opisu,meni je bilo fenomenalno...Ne,ne, to je suvishe slaba rec bilo mi je j.ebeno fantanasticno... I upravo tako kst moze da se izvije iz mase drugih klubova...Manje vishe muzika je,osim u nekim ekstremnim slucajevima,izjednacena u svim klubovima...Ranije su se ljudi prepoznavali i nalazili shodno mestima na koja su izlazili a sada se sve izmeshalo...
Bogatstvo je kad imash salmonelu u kaki,pesak u mokraci i BUBASHVABU koja te voli.
Jolanda again

Pridružio se: Uto Dec 12, 2006 21:25

Postod djavolak » Pet Feb 09, 2007 15:47

hahahaha bash juche gledasmo film, i isto smo pomislili :D prvo shto kst nikad onako nije izgledao, a bilo bi xtra kul :) drugo shto je ono totalno loshe uradjeno...
a o predrasudama je prichano vec brdo puta... postoji jedna izreka koja kazhe ignorance is blessing ;)
structure... logic... function... control...
a structure cannot stand without foundation,
logic is the foundation of function
function is the essence of control
i am in control
Korisnikov avatar
djavolak
Moderator

Pridružio se: Sre Okt 12, 2005 11:21

Postod All_Destroyer » Sub Feb 10, 2007 12:36

ganjachica zmajeva je napisao:To u Shejtanu .. po mom mishljenju mogli su bolje da odrade. Na ulazu sam videla da pishe neshto u fazonu 'koncert grupe Abonos' i bash sam htela da vidim kako izgleda jer sam chula priche o tom delu filma. Ja sam na to gledala kao na sprdnju jer je veci deo filma karakiziran. Mogli su bolje da odrade. Verujem da choveku koji izlazi na "fina" mesta inache i nabasa na gotik veche u kstu .. zaista ima onakve tripove.

Bolja mi je fora iz filma kad se njih dvojica dogovaraju da idu u kst, kao chuli su da se mesto promenilo i da sad tamo izlaze super ribe, a drugi na to odgovara "ma tamo se nishta nece promeniti ni za hiljadu godina". Slatko sam se nasmejala.

Ahem, Ganjo, scena tuche ispred?! Ne samo da si to mogla da vidish u filmu, nego si i bila prisutna... Kao i josh pojedini forumashi... Bolje da ih ne navodim...

A shto se predrasuda tiche, nisam kompetentan. Van mog drushtva ljudi sa kojima pricham o KSTu su uglavnom od 1969.og do 1980.og godishta, i svi su barem JEDNOM izashli u KST... I bilo im je super. Evo bash juche me moli drugar Slavko (ima 14-godishjeg sina) da ga vodim na prvi sledeci LTBR, poshto je mali krenuo prvo sa "nekomercijalnim hausom", pa je onda chuo ZZ Top, i svidelo mu se... :cheers: Iskreno, vishe sam predrasudnih posledica pretrpeo zbog duge kose nego zbog izlazaka u KST...
Now that it's raining more than ever
Know that we'll still have each other
You can stand under my umbrella
(Ella ella eh eh eh)
Under my umbrella
Korisnikov avatar
All_Destroyer

Pridružio se: Čet Nov 03, 2005 16:04

Postod Grafenberg » Sub Feb 10, 2007 17:05

Nifty je napisao:..bash je dresh shto ljoodi misle da u kst izlaze ne znam kakwee ljoodi..

Covece, BAS ME BRIGA KO STA MISLI!
Ko zna zna, ko trazi nadje, ko razume shvatice
Korisnikov avatar
Grafenberg

Pridružio se: Ned Okt 22, 2006 13:50

Postod anelej84 » Ned Feb 11, 2007 22:06

Grafenberg je napisao:
Covece, BAS ME BRIGA KO STA MISLI!

apsolutno podrzavam, s tim da ja u zadnje vreme ne vidim ni ljude sa dugom kosom u kstu a ne nesto "cudnije". sta je tu cudno, secam se da me jednom ortakinja sa faxa pogledala sa iznenadjenjem kad sam nosila crni lak za nokte, a da je kst rupa, rupa je...
Korisnikov avatar
anelej84

Pridružio se: Pon Okt 23, 2006 00:13

Postod Gost » Ned Feb 11, 2007 23:36

ma bwate... pretpostawljam da ti ljudi koji su u filmu prestawili kst kao takwo mesto nisu nikad ni bili u istom...

a i ja sam wishe umoran od ubedjiwanja ljudi kako kst nije uopshte toliko drugachiji od dobrog dela klubowa u gradu... jedino shto nas u nekoj meri razlikuje je ekipa koja izlazi i cena peewa... muzika polako pocinje da beewa mainstream...

eto bash skoro mi ortak s posla pricha o kstu kao jao bwate pa chuo sam ja za to mesto... kao njegow je ortak bio i wideo je ljude kako se bodu u wenu i onda kad je ujutru izlazio je wideo kako neki lik &$%#~ neku cicu na haubi ispred ksta... khm... treba imati weliku ladowinu u glawi da powerujes owako nesto... elem ... moj komentar je bio... u prawu si bwate ... pusti ... swe su to narkomani i sektashi... najbolje da ti tamo ni ne pokushash da odesh...

u sushtini sta ce nam ljudi sa takwim predrasudama...
i onda je ortak otishao u prowod u mr. stefan brown... xe xe... jbga... zna decko shta walja... NOOOOT!!!

al ajde...

eto 1 post od mene... pretpostawljam da ce me ljudi prepoznati po nacinu pisanja... khm ... nisam mogao da se setim pasworda ... :))) ... DAMN...!!!

pozz za 4umashe... ;)
Gost
Junior

Postod Devojchica_Iz_Vode » Ned Feb 11, 2007 23:44

Payo, ti si? :D
anatomska.

and now I'm ready to close my mind.
and now I'm ready to feel your hand.

trep - trep
Korisnikov avatar
Devojchica_Iz_Vode

Pridružio se: Sre Okt 12, 2005 10:23

Postod payche » Pon Feb 12, 2007 00:30

eto jos jedna predrasuda...

chim neko koocka kao ya odma swi prstom u payu... c c c
Korisnikov avatar
payche

Pridružio se: Ned Nov 27, 2005 21:51

Postod Jela Ficdzerald » Sub Feb 17, 2007 13:45

E, za divno čudo, gledala sam film (ne svojom zaslugom) i šta da kažem, osim - ljudi, to je umetnička sloboda. :blackeye: Mislim, i njihova škola je zapravo Treća bg gimn (što je garant i djavolak izvalio) pomešana na momente sa Dvanaestom i jeste ona S-nobovska, ali niko nije nosio "utoku" niti vozio džip, i učionice su živi užas u stvarnosti, a ono u filmu je zapravo školska fensi biblioteka itd. Pa ceo film je prenaglašen (kako je uostalom već ganja konstatovala) i mislim da je KST baš okej predstavljen (kad pogledate sve ostalo), a fora sa vampirima u KST-u bi pre bila trip onog drugog lika nego činjenično stanje. Mislim, u filmu. :geek:
Korisnikov avatar
Jela Ficdzerald

Pridružio se: Sre Nov 30, 2005 02:59

Postod All_Destroyer » Sub Feb 17, 2007 14:56

Vampiri u KSTu?!?!??!?!?!
No way.
/me now takes M84 and goes to kill tons of gaythics... :evil5:
(Ella ella eh eh eh)
Under my umbrella
Korisnikov avatar
All_Destroyer

Postod djavolak » Sub Feb 17, 2007 16:07

Jela Ficdzerald je napisao:a fora sa vampirima u KST-u bi pre bila trip onog drugog lika nego činjenično stanje. Mislim, u filmu. :geek:

lsd? :alien: :flower:
structure... logic... function... control...
a structure cannot stand without foundation,
logic is the foundation of function
function is the essence of control
i am in control
Korisnikov avatar
djavolak
Moderator

Pridružio se: Sre Okt 12, 2005 11:21

Postod Jela Ficdzerald » Sub Feb 17, 2007 18:28

... se vraća kući? :alien: :cat:
Korisnikov avatar
Jela Ficdzerald

Pridružio se: Sre Nov 30, 2005 02:59

Postod Asteria » Pon Feb 19, 2007 23:20

Ljudi su danas toliko zatucani da pricaju o stvarima o kojima zapravo nemaju pojma. Kako neko ko nikada nije bio u kst-u moze da kaze bilo sta? Ljudima je nekada dovoljno i da te vide u starkama, pa da kazu da si narkos ili sektas, a o martinkama da i ne govorim. A tek kad kazes da izlazis u kst, onda si sigurno prodao dusu djavolu! Iskreno, nije ni kst bas najsjajnije mesto, ali je bolje od mnogih drugih...i da ima ludaka, pa ima ih...kao i na svakom drugom mestu. Ali generalizovati, to bas i nije na mestu... Volim kst, volim atmosferu u kst-u i gomilu pozitivnih (citaj pijanih :drunken: ) likova u njemu... Sve u svemu, kst je mesto kroz koje su prosle generacije i generacije. Sta vise treba reci? Da je toliko lose ili da su te horor price o kst-u istinite, ne verujem da bi i dalje bilo dezurno mesto za bleju, dobar provod i odrastanje i sazrevanje na neki nacin...
You wanna see the light? So do I..
Asteria

Pridružio se: Ned Jan 07, 2007 17:52

Postod Hector » Pon Feb 19, 2007 23:35

ma ko ih bre &$%#~ bole nas stojko idemo i zivimo svoj zivot jel smo takvi
salalala sve je sala ni jedan klovn nije budala :=)
Hector

Pridružio se: Pon Okt 23, 2006 11:55

Postod Asteria » Pon Feb 19, 2007 23:38

Ma da...reci im! :cherry:
You wanna see the light? So do I..
Asteria

Pridružio se: Ned Jan 07, 2007 17:52

Postod All_Destroyer » Uto Feb 20, 2007 12:14

asteria2 je napisao:Ljudima je nekada dovoljno i da te vide u starkama, pa da kazu da si narkos ili sektas, a o martinkama da i ne govorim. A tek kad kazes da izlazis u kst, onda si sigurno prodao dusu djavolu! Iskreno, nije ni kst bas najsjajnije mesto, ali je bolje od mnogih drugih...i da ima ludaka, pa ima ih...kao i na svakom drugom mestu.

Prvi put da je rekla neshto sa chime se apsolutno slazhem.

Kao shto rekoh, pre zbog duge kose i stila oblachenja sam "zaradjivao" predrasude nego zbog izlaska u KST. Da se razumemo, ja starke i dalje mrzim, al' da znam da preteram u drugim stvarima, znam. Mislim, uskoro cete me gledati u 2 varijante: a) militantni Destroyer, sa maskirnom fajerkom i maskirnim vojnim lonama uvuchenim u martinke (ahhhh, Shelly's); b) black Destroyer, sa kozhnim mantilom, sav u crnom, again u martinkama... Nije da ja sad isterujem neka prava (iskreno, bole me mali za tudja, briga me iskljuchivo za moja i mojih prijatelja), nego ako vec vichu neke stvari za mene, bar da im dam povoda... Jedino majicu ne smem jedno vreme da skidam - sirce je mnogo dobra stvar (ko razume, shvatio je).
A shto se drugih mesta tiche, bio sam u Sargonu u nedelju. Ima vishe kretena nego shto ih je ikada u KSTu bilo. Ne mislim zbog toga shto to "nije moj fazon", vec stvarno... Mislim, likovi kojima je jedini cilj da se poshibaju da bi se dokazali ribama... Ajd' da imaju 16-17 godina, pa da razumem, al' to su bili likovi od nekih 26-27, pa sad... Gotmog zna o kome pricham, al' ne daj je Nikolaj oshashavio jednoga, chekicem u vilicu, uf, ne bih voleo da me neko onako tukao...
KST je, verovali ili ne, jedno od najbezbednijih mesta u gradu, prvenstveno zahvaljujuci nashem dragom i brutalno efikasnom obezbedjenju. Kada ste chuli da je u KSTu neko izboden (unutra)? Ili upucan? Ili da je bilo veliko hapshenje? Ili da je bilo pucnjave? Hail obezbedjenje almighty...
(Ella ella eh eh eh)
Under my umbrella
Korisnikov avatar
All_Destroyer

Postod Hector » Uto Feb 20, 2007 12:56

All_Destroyer je napisao:
KST je, verovali ili ne, jedno od najbezbednijih mesta u gradu, prvenstveno zahvaljujuci nashem dragom i brutalno efikasnom obezbedjenju. Kada ste chuli da je u KSTu neko izboden (unutra)? Ili upucan? Ili da je bilo veliko hapshenje? Ili da je bilo pucnjave? Hail obezbedjenje almighty...

ne samo zbog obezbecanje vec i zbog ljudi koji deolaze u KST
salalala sve je sala ni jedan klovn nije budala :=)
Hector

Pridružio se: Pon Okt 23, 2006 11:55

Postod anelej84 » Uto Feb 20, 2007 16:33

apsolutno tacno :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
Korisnikov avatar
anelej84

Pridružio se: Pon Okt 23, 2006 00:13

Sledeća

Povratak na Priče iz KST-a