PRVI PUT ;)

aforizmi, zanimljivosti...

PRVI PUT ;)

Postod mansoldworld » Čet Feb 22, 2007 17:47

...NE,ne mislim na TAJ prvi put (mada bi neko mogao da otvori topik na tu temu :) )
Interesuje me kakvo ste iskustvo imali kada ste prvi put krochili u instituciju koja se zove KST!Obicho je prvi utisak najvazniji.Verovatno je svako od nas imao priliku od nekog starijeg ili mladjeg vec cuje neku pricu o klubu,pre nego sho je i sam krochio unutra!Jeste li bili odushevljeni,uplasheni,razocharani,ravnodushni,srecni,pijani,ne secate se,euforichni...S obzirom da se obichno "ulazi" sa 16-17 godina!

Neka moja pricha je da sam posle standardne tinejdz rute,bioskop,Mek...te prohladne noci,sa dva ortaka,prolazio pored Tasha i da smo bili u fazonu "Aha,znachi ovde je taj Kst...OK imamo kesh,ako nas puste puste,ako ne idemo qci!Apsolutno sa tih 17-god nisam imao ideju ni gde se ulazi i ni shta nas cheka unutra!Ali smo bili mladi&ludi i rizikovali smo...
Ulazimo,krcato spushtamo se i tamo nas "dochekuju" Nino,Sale i ekupa vratara,tj. da ne kazem obezbedjenje!Onako ogromni i kao i uvek nasmejani i spremni na shalu :)
So far so gud...
Hodnik,nikad duzi,skroz andergraund,plavo ljubichaste ko zna kakve neonke,kosijaneri,pankeri,alkosi,skroz junk mesto ;)!Samo smo se medjusobno pogledali
A u klubu ni manje ni vishe nego -striptiz-!PREEEEPUNO,ala 80ete sa sve bashtom.
Savrshena atmosfera za adolescente,opushteno ludo!Razbio sam se od 3-zidarska,samo shto ja nisam poceo da se skidam :) xexe
A tek striptizeta...gabor riba s` dobrim telom,al ochigledno pred zalazak svoje striptiz karijere...Sve odradila za 5-6 min. uzela kesh,i otishla sa jedno 6-7 nakostreshenih i mnogo agresivnih majmuna!Jbt ko u filmovima!Ona se skida,likovi bacaju pare,loze se...Samo je shipka falila...a mozda je i bila neka inprovizovana,ne secam se!
E,od tad sam zaljubljen...ne u striptizetu,u klub!Kasnije je doshao Mishin petak,a po neka subota,pa bashta,maskenbal1,2,3...i tako i dan danas!!!I da mogu ponovo,opet bi isto!Mnogo debila,raspada,ali i gotivnih likova,devojchica,maloletnica,fencera,blekera,dobrih ortaka...alkohola,blejanja iza kluba,koncerata,sad i forum!

Interesuje me vashe iskustvo,kako vam je bilo,ko vas je za*eb* (i uveo) izgledalo,emocije i takva sranja!Pa forumashi izvolite,verovatno ima zanimljivih prichica,mnogo zanimljivijih nego moja!
A ako je ovakav topik vec postojao,ne zamerite,ne znam shta se sve pisalo na forumu!

PozZ
"Izadji na tablu B." reche profesorka
"Ajde mi sada opishi kruznicu?"

Pa znate,ona je lepa,okrugla...tako!
"Pa dobro,ajde je sad opishi?"

Pa opisao sam je...
Korisnikov avatar
mansoldworld

Pridružio se: Uto Feb 20, 2007 16:37

Re: PRVI PUT ;)

Postod payche » Čet Feb 22, 2007 18:30

NE,ne mislim na TAJ prvi put (mada bi neko mogao da otvori topik na tu temu :) )

wetj postoyi topic na tu temu... :)))

Ali smo bili mladi&ludi i rizikovali smo...

xex pa ne ulazish u gay bar ili tako nesto... :)))

Onako ogromni i kao i uvek nasmejani i spremni na shalu :)

ko bre nasmeyan... to su sada ok sa nama... a pitay owe sto dolaze prwi poot jel njima deluju nasmejano i uwek spremno za shalu... :))

a mozda je i bila neka inprovizovana,ne secam se!

xe xe ... owo je nayyache .. kazhe se "improwizowana" :)))

ae da ne ispadne kako samo kenjam... ewo reci cu wam da se ja swog prwog poota ne setjam... :))
mozda je tako bolje... :)))
Korisnikov avatar
payche

Pridružio se: Ned Nov 27, 2005 21:51

Postod toxic_girl » Čet Feb 22, 2007 19:20

:whdat:
I killed the President of Paraguay with a fork

Yes, I'm a criminal. My crime is that of outsmarting you, something that you will never forgive me for.

..i da naravno.. sve sam to sto kazes i jos gora sam od toga.
Korisnikov avatar
toxic_girl

Pridružio se: Uto Nov 15, 2005 21:22

Re: PRVI PUT ;)

Postod mansoldworld » Čet Feb 22, 2007 19:35

payche je napisao:
NE,ne mislim na TAJ prvi put (mada bi neko mogao da otvori topik na tu temu :) )

wetj postoyi topic na tu temu... :)))

Ali smo bili mladi&ludi i rizikovali smo...

xex pa ne ulazish u gay bar ili tako nesto... :)))

Onako ogromni i kao i uvek nasmejani i spremni na shalu :)

ko bre nasmeyan... to su sada ok sa nama... a pitay owe sto dolaze prwi poot jel njima deluju nasmejano i uwek spremno za shalu... :))

a mozda je i bila neka inprovizovana,ne secam se!

xe xe ... owo je nayyache .. kazhe se "improwizowana" :)))

ae da ne ispadne kako samo kenjam... ewo reci cu wam da se ja swog prwog poota ne setjam... :))
mozda je tako bolje... :)))

-Nem pojma
-pa batice,tako je to kad si 2-3 godina,pazi ja,Koska,i Milanche ulazimo!Lako je tebi da sad pricash kad smo te mi uveli!Treba da si mi zahvalan :)
-Zar ne vidish da sam ironichan!Meni se ni dan danas ne smeshkaju!Vishe su u fazonu prevrtanja ochiju :compress:
-videja sam,al` me mrzelo da editujem...choveche jel ti vidish kolko sam pisao :cheers:

To znam...
"Izadji na tablu B." reche profesorka
"Ajde mi sada opishi kruznicu?"

Pa znate,ona je lepa,okrugla...tako!
"Pa dobro,ajde je sad opishi?"

Pa opisao sam je...
Korisnikov avatar
mansoldworld

Pridružio se: Uto Feb 20, 2007 16:37

Postod Devojchica_Iz_Vode » Čet Feb 22, 2007 22:14

^^u jeee...ala se ovaj raspis'o :blackeye:

Da, bio je takav topic pre 100 god, ali nemam pojma da li i dalje postoji :blackeye: ...lm, prvi put sam bila u k(r)s(h)t-u na svirKi Filigrana :cheers: :bounce: :cheers: ...na taj poduhvat me je "naterala" ortakinja iz srednje...e, Kajo, Kajo... (: ...znam da mi je u pochetku bilo sve to pomalo chudno, ali sam se ubrzo navikla...navukla...shta godJ :blackeye: :drunken:
anatomska.

and now I'm ready to close my mind.
and now I'm ready to feel your hand.

trep - trep
Korisnikov avatar
Devojchica_Iz_Vode

Pridružio se: Sre Okt 12, 2005 10:23

Postod NikoKaoJa » Čet Feb 22, 2007 22:32

mm imadoh shesnes'.. znachi pre 3 godine.. malo wishe..

nemam pojma, meni je kst tad delowao prilichno ne-frendli.. al wetj sledetji put.. :cheers: :blackeye:
RRiba RRibi gRRize RRep
na vRR dabRR bavRR damRR
tRRaktoRR ide bRRm bRRm bRRm
tRRista gRRama buRReka sa siRRom i kaRRbuRRatoRR

Slika
Korisnikov avatar
NikoKaoJa

Pridružio se: Ned Apr 02, 2006 16:12

Postod SleepwalkeR » Pet Feb 23, 2007 01:02

e deco deco.... :sign10: :plasma:

:weedman:
Put a gun in my hand and pretend You don't care.........
Slika
you can turn your back on a person, but never turn your back on a drug.
Korisnikov avatar
SleepwalkeR

Pridružio se: Pet Okt 21, 2005 10:22

Postod milica » Pet Feb 23, 2007 01:15

Mislim da je to bilo pre 4 ili 5 godina. Bila je basta i odma' mi se dopala atmosfera. Iako je bila domacica, pesma koja me uvek asocira na moj prvi put u kstu je Pet Cemetery. Ima tu neke simbolike :)
milica

Pridružio se: Ned Dec 11, 2005 01:04

Postod Simke80 » Pet Feb 23, 2007 02:52

bilo je to davne 1994te godine,bila je u pitanju svirka "Direktora",i bilo je extra of course
Korisnikov avatar
Simke80

Pridružio se: Pet Jun 02, 2006 20:02

Postod Aurora » Pet Feb 23, 2007 03:04

pre 3 godine... bila sam sva sluđena i imala sam utisak da će neko da mi priđe s leđa s nožem i da me prikolje.... ali kasnije je bilo ok
Korisnikov avatar
Aurora

Pridružio se: Ned Apr 02, 2006 20:31

Postod NeverBorn » Pet Feb 23, 2007 06:00

Sada tje 6 god ... (((X Doshao sam ... i tu su me ostavili ... Prvo veche je bila domatjica (joj shto je bilo dobro). Ekipa sa kojom sam tada bio je vetj u penziji odavno ...

Kako stvari stoje ... postajem mator za sve ovo ... pochev od alkoholisanja do pozdravljanja ... Mozda se odluchim na Step Down uskoro :cheers:
One minut darkness

Slika
Korisnikov avatar
NeverBorn

Pridružio se: Čet Apr 06, 2006 19:13

Postod anelej84 » Pet Feb 23, 2007 14:19

prvi put je bio pa neko sam se smorila taj prvi put i to zato sto mi je bio los dan, ne znam nekako nisam bila bas oduselvljena, ljudi i muzika su bili cool ali look ksta je bio uzasan bio je to petak, dok drugi put je bilo sjajno da ne kazem odlicno... a posle....
Korisnikov avatar
anelej84

Pridružio se: Pon Okt 23, 2006 00:13

Postod Hector » Sub Feb 24, 2007 21:17

sve ovo saberemo oduzmemo ili dodamo ponesta i dobiejmo moj prvi izlazak u kst uglavnom se te prica uvek svodi na isto
salalala sve je sala ni jedan klovn nije budala :=)
Hector

Pridružio se: Pon Okt 23, 2006 11:55

Postod Nifty » Ned Feb 25, 2007 23:04

HelliX je napisao:Sada tje 6 god ... (((X Doshao sam ... i tu su me ostavili ... Prvo veche je bila domatjica (joj shto je bilo dobro). Ekipa sa kojom sam tada bio je vetj u penziji odavno ...

Kako stvari stoje ... postajem mator za sve ovo ... pochev od alkoholisanja do pozdravljanja ... Mozda se odluchim na Step Down uskoro :cheers:

Maaaaa daaaaaaaaaaa.... :pottytrain5:
23 and bored..
Korisnikov avatar
Nifty

Pridružio se: Pet Jul 28, 2006 22:08

Postod lupetalo » Pet Mar 02, 2007 08:23

@Slipy: E, to i ja htedoh reci....
-
Jbg... Proslo je vec skoro 7 godina od mog 'prvog' puta....
Secam se da je bilo leto... Mogao sam se napiti od 2 piwa (Eh, ta dobra stara vremena). Recimo da se ne secam bas najbolje...
-
KST je san za svakog mladog coveka sa malo para u novcaniku i mnogo zelje za provodom...
Ali...
Smori i KST posle nekog vremena...
Isti ljudi, ista (doduse fantasticna) atmosfera...
Mozda se svi menjamo i starimo, ali uvek cu 'pamtiti' svoje pijane i rauzdane noci, bolne posledice previse piva i pogresnih devojaka, nesebicno i raspolozeno drustvo iza, i jos milion sitnih stvari koje ipak necu pominjati....
-
Dodjavola, sve redje odlazim u KST... Poneka domacica, 60i70te ili 'Let there be rock'.... Sta reci... To je to.
::Offtopic::
Nista ne traje vecno...
-Zanosis se dobrim provodom, vremenom postaje sve gori...
-Zanosis se ljubavlju, posle toliko razocarenja postanes imun na nju...
-Zanosis se prijateljstvom, kad si na kolenima oko tebe je samo prazan prostor...
-Zanosis se zivotom, na kraju i njega nema...
Slika
Korisnikov avatar
lupetalo

Pridružio se: Pet Nov 18, 2005 22:57

Postod Jela Ficdzerald » Pet Mar 02, 2007 11:24

lupetalo je napisao:::Offtopic::
Nista ne traje vecno...
-Zanosis se prijateljstvom, kad si na kolenima oko tebe je samo prazan prostor...

Slika

...

Moj prvi put, avgust ili septembar 2002. Ponedeljak. Intrigantno, ali opet nisam se provela nešto. Mislim da je za to zaslužno moje nepoznavanje muzike i društvance koje je bilo malko smor.
Korisnikov avatar
Jela Ficdzerald

Pridružio se: Sre Nov 30, 2005 02:59

Postod ajkula » Pet Mar 02, 2007 12:31

Let`s go....

28.06.1997 koncert Ateista koji su 2 sata pred koncert svirali uspred tada Savezne skupstine za dz... Eh.... to su bili dani...
hm... ove godine slavim 10 godina od ulaska.
Da li sam ja mator ili samo rano poceo da dolazim?
Slika
Korisnikov avatar
ajkula
Moderator

Pridružio se: Čet Okt 06, 2005 00:04

Postod R1Ngm4S73R » Pet Mar 02, 2007 13:24

2000. petak. I ostao je petak...........
And now i close my eyes.....
Korisnikov avatar
R1Ngm4S73R

Pridružio se: Pet Jul 28, 2006 17:56

Postod lupetalo » Sub Mar 03, 2007 01:40

Jela Ficdzerald je napisao:
lupetalo je napisao:::Offtopic::
Nista ne traje vecno...

Slika

...

Moj prvi put, avgust ili septembar 2002. Ponedeljak. Intrigantno, ali opet nisam se provela nešto. Mislim da je za to zaslužno moje nepoznavanje muzike i društvance koje je bilo malko smor.

Pa dodjavola... Svako im prava da se razocara u sve i svakoga!!!
Slika
Korisnikov avatar
lupetalo

Pridružio se: Pet Nov 18, 2005 22:57

Postod Jolanda again » Sub Mar 03, 2007 15:42

Pre shest godina...odoh sa drugaricom i jednim omanjim bendom dragih mi ljudi..A,kako mi je bilo...Pa,recimo da od tada postoji samo kst...Ta ljubav je proshla kroz sve moguce faze ali je jedina koja tako dugo opstaje...one bolesne podne plocice...Fascinantno... :cheers: (joj,rasplakacu se)
Bogatstvo je kad imash salmonelu u kaki,pesak u mokraci i BUBASHVABU koja te voli.
Jolanda again

Pridružio se: Uto Dec 12, 2006 21:25

Postod Zvrk » Sub Mar 03, 2007 21:47

Oj, pa ja sam tu medju mladjarijom kst-ovcica :)
Tek godinu dana traje moja ljubav prema ovoj divnoj ustanovi...
Mada iako je proslo tek toliko, ne secam se bas najbolje :geek:
Znam da su mene i moju ortakinju "smarale" neke druge ortakinje pitanjem: Jeste li bile u kstu? i pricama: Joj kako je bilo dobro, bla, bla, truc... I mi smo jedne lepe, februarske veceri konacno resile i otisle da vidimo gde je to, sta je to, sta to ima tako dobro tamo... Doduse, prvo nismo ni znale gde se ulazi... A "vatreno krstenje" nam je bila domacica... I (p)ostala omiljena :cheers: I eto, na kraju, te ortakinje sada skoro pa uopste i ne vidjamo tamo, dok smo se nas dve navukle :compress:
I still haven't found what I'm looking for...
Korisnikov avatar
Zvrk

Pridružio se: Čet Dec 21, 2006 02:05

Postod flower_power » Pon Mar 05, 2007 11:48

Мислим да сам први пут у кст отишла 2002/2003... Искрено, не сећам се... Не сећам се ни како је тачно изгледало, знам да је био петак и да пошто сам ретко излазила трбало ми је увек јако пуно ввремена да се опустим... Увек сам размишљала како сви примећују да ја само стојим (била сам убеђена да не умам да играм), док сви они ђускају и како сви примећују да сам млађа и да се самим тим не уклапам у све то... Као да други људи нису имали паметнија посла... =)
Ako kažemo, rekli smo ono što nismo hteli reći. Ako ćutimo, ništa nismo rekli, ali smo dosta toga prećutali. Svaka reč znači ono što znači njeno ćutanje.
Korisnikov avatar
flower_power

Pridružio se: Uto Okt 31, 2006 18:48

SRAF

Postod Ω » Pon Apr 09, 2007 03:49

Ne secam se kad. Ali se secam da je prelazak iz Barutane u KST bio strasno cudan, totalno drugi mentalitet ljudi, niko ne gleda nikog, ljudi djuskaju i zezaju se, ocajno ozvucenje... Ludilo :cheers:
Slika
Ω

Pridružio se: Čet Jan 26, 2006 19:04

Re: SRAF

Postod SleepwalkeR » Pon Apr 09, 2007 22:41

Ω je napisao:Ne secam se kad. Ali se secam da je prelazak iz Barutane u KST bio strasno cudan, totalno drugi mentalitet ljudi, niko ne gleda nikog, ljudi djuskaju i zezaju se, ocajno ozvucenje... Ludilo :cheers:

ako te neko razume onda sam to ja..samo da dodam pored barutane freestyler,mondo,industriju..
Put a gun in my hand and pretend You don't care.........
Slika
you can turn your back on a person, but never turn your back on a drug.
Korisnikov avatar
SleepwalkeR

Pridružio se: Pet Okt 21, 2005 10:22

Postod undyingReflexion » Sub Apr 14, 2007 18:13

Prvi put sam otisla u KST kada se Akademija zatvorila, pretposlednji put, sa drugaricom iz osnovne...to je bilo nekog letnjeg meseca '99-te, cini mi se. Bilo je davno... secam se da je bio petak i da je manje-vise bio ok provod.
*...how defenseless and blind can one be
purified will be My Name
after your hand
placing this picture to the frame
I Alone Stand!*
Korisnikov avatar
undyingReflexion

Pridružio se: Sub Apr 14, 2007 16:44

Sledeća

Povratak na Priče iz KST-a