PRVI PUT ;)

aforizmi, zanimljivosti...

Postod Macan_KST » Pet Jul 06, 2007 19:42

Prvi put sam bio u KST-u nesto posle 2000-e i to relativno kasno u odnosu na ostale koliko mogu da primetim.Tada sam imao negde 18-19 godina.Nisam pre toga ni izlazio mnogo cesto u klubove,vise na skolske svirke.
Uglavnom prvi put sam otisao sa ortacima iz kraja nas 6-7,onako nacirkamo se na Novom Beogradu,pa malo u Tasmajadanskom parku,pa onda udri unutra.Bese novembar ili decembar mesec,ladno napolju a unutra u onom malom sprcenom klubu gde je 150 stepeni,ne otvara se prozor,nema ventilacije,ljudi povracaju po hodniku,oci im se cakle od vutre,a mesto kao i svaka veca rupa.Sto se kaze pravo mesto za ljude koje jos drma mladalacki bunt.A ko kaze da u rupama nije najbolji provod?! :bounce: To je sve za mene bilo nekako novo,ali vec sledeceg puta sam se poprilicno opustio.Prvo upozorenje mi je bilo od ortaka tada da se unutra ni po koju cenu ne peglam sa nekim inace ce da dodje kaznena ekspedicija iz KST-a, tj.obezbedjenje poznatiji kao kostolomci.Par ulazaka u sutku,mnogo popijenog piva,smekanje cica...to su neki utisci i secanja.Tada je bilo vise pankera,metalaca,skinsa.Sada mi je nekako to malo previse fancy u odnosu na tadasnja vremena.Ljudi su nekako sredjeniji i manje smrde na znoj i alkohol.Ali sve u svemu KST je kultno mesto iako mozda ne dolaze isti ljudi sa pocetka koji su riknuli od droge,otisli u dusevne bolnice zbog sizofrenije ili su odavno pod zemljom zbog neuspesnog lecenja ciroze jetre.Atmosfera mi je bila nit' opustena nit' se osecala bas neka tenzija.Nekako...onako po meri.Valjda sam tako nesto i ocekivao i sto se tice provoda,a i atmosfere.
E onda sam se vremenom navukao i dolazio iz nedelje u nedelju.Popustio sam sa ucenjem,mada nisam ni ranije bio neki djak ako izuzmemo osnovnu. :compress: Dosao sam kuci poceo da smrdim na alkohol i duvan,sto mi se i dan danas desava posle povratka iz KST-a.Keva me uvek provali na ulaznim vratima kada se vratim u 4 h ujutru.
Korisnikov avatar
Macan_KST

Pridružio se: Pet Jul 06, 2007 19:01

Postod vermillion » Pet Jul 06, 2007 19:50

Prvi put sam bila u kstu pre cetiri godine,znachi 2003,isto je bio petak i tad se setjam da sam otishla krishom u Kst,bila sam anonimus:)odvela me tada najbolja ortakinja I bilo mi je super!Izlazila sam tada i u Holidej i Kritichar i tako neka mestashca al mi je Kst bio tad naj naj!I to vece znam kad sam se vratjala kutji pao je sneg,bio je valjda oktobar i samim tim mi je docarao atmosferu:)Posle toga sam bila josh tri puta i onda posle vishe nisam ni ishla dugo dugo...
Sooo,are we goin' anywhere?Nowhere special,the moon! :D
vermillion

Pridružio se: Pet Jan 12, 2007 20:13

Postod Sarah Key » Ned Jul 08, 2007 00:47

Jao prvi put...petak...drugi/treci razred srednje,odvukla me ortakinja posle svirke u nasoj gimnaziji.Obezbedjenje nas docekalo na vratima uz komentar :"Evo jos Engleza"...Kad smo usle prvo smo overile WC (normalno :mrgreen: ),secam se hodnik nikad duzi,one plocice,dim ,oni ljudi, sve nekako psihodelicno ...cudan feeling i uzbudjenje i trema i odusevljenje i strah od nepoznatog...sve nekako izmesano...
Posle smo redovno dolazili svaki petak(fazon ako propustis petak dobijes neopravdani)...sada je to nesto redje (obaveze ne dozvoljavaju )...
What if I could smile, until the end of time?
What if I could hide, with you?

With You!
Korisnikov avatar
Sarah Key

Pridružio se: Pon Maj 21, 2007 23:38

Postod milica » Ned Jul 08, 2007 00:48

^^ jesi isla u trecu gimn. mozda?
milica

Pridružio se: Ned Dec 11, 2005 01:04

Postod zHaki » Ned Jul 08, 2007 02:24

Moj prwi put je bilo 1999 na El.Orgu.Ne znam dal se secate ali za wreme bombardowanja su bili oni 'certi u popodnewnim chasowima u KSTu.

Posle toga nisam bila jedno godinu dana pa sam opet swratila na Orthodox Celtse za St.Pactric's Day.Secam se da je bilo jedwa 300 ljudi na njihowom koncertu.Od tada sam bila redowna na swirkama(kojih je bilo mnogo wishe),petkom i domacicama.Pa je bilo pauza od godinu,dwe da ne dodjem al jbg,nekako se uwek wratim.I da,bila je mnogo drugachija atmosfera i ekipa nego danas.Nekako je kst bio wishe alternatiwno mesto.Sada se ljudi odushewljawaju na Dr.Iggyja. Shta cesh.

Ah ta prokleta nostalgija.
Slika
At My Age
I``ve seen it all,
done it all,
heard it all,
I just can``t
REMEMBER IT ALL
Korisnikov avatar
zHaki

Pridružio se: Čet Okt 06, 2005 20:40

Postod Sarah Key » Ned Jul 08, 2007 13:11

milica je napisao:^^ jesi isla u trecu gimn. mozda?

Ne,isla sam u Zemunsku...
What if I could smile, until the end of time?
What if I could hide, with you?

With You!
Korisnikov avatar
Sarah Key

Pridružio se: Pon Maj 21, 2007 23:38

Postod milica » Ned Jul 08, 2007 16:39

pa dobro, nije ni Zemunska losa ;) saaaalim se....
milica

Postod VOJVODA » Pon Jul 09, 2007 13:29

Pa, ono, bolja je od III. :geek:
МИЛИТАНТНИ ЉУБИТЕЉИ МАЧАКА crew!
VOJVODA

Pridružio se: Sub Maj 20, 2006 11:52

Postod milica » Pon Jul 09, 2007 15:14

Ahahaha! samo su se slatko nasmejati! :geek: salim se. sve gimnazije su dobre.

samo sto nije zgrada svake gimnazije pod zastitom UNESCO-a. :mrgreen: I samo sto nema svaka gimnazija bibiloteku koja je toliko lepa i bogata, ali ne moze da primi vise od 50 ljudi u jednom trenutku da se ne bi obrusio pod. I nema svaka gimnazija ulazna vrata od teskog drveta umetnicki izrazbarena (na koja zbog njihove neprocenjive vrednosti ne moze da se ulazi na glavni ulaz, nego okolo pored kontejnera). Cisto da se zna. :cherry:
milica

Postod VOJVODA » Pon Jul 09, 2007 16:06

Aha, to je jedna od tih zgrada.

Pa, kad ce da je ruse vec jednom?
МИЛИТАНТНИ ЉУБИТЕЉИ МАЧАКА crew!
VOJVODA

Pridružio se: Sub Maj 20, 2006 11:52

Postod mansoldworld » Uto Jul 17, 2007 04:33

milica je napisao:Ahahaha! samo su se slatko nasmejati! :geek: salim se. sve gimnazije su dobre.

samo sto nije zgrada svake gimnazije pod zastitom UNESCO-a. :mrgreen: I samo sto nema svaka gimnazija bibiloteku koja je toliko lepa i bogata, ali ne moze da primi vise od 50 ljudi u jednom trenutku da se ne bi obrusio pod. I nema svaka gimnazija ulazna vrata od teskog drveta umetnicki izrazbarena (na koja zbog njihove neprocenjive vrednosti ne moze da se ulazi na glavni ulaz, nego okolo pored kontejnera). Cisto da se zna. :cherry:

... I samo shto nisu svi toliki SHTREBERI!!!

Saaalim se ;)
"Izadji na tablu B." reche profesorka
"Ajde mi sada opishi kruznicu?"

Pa znate,ona je lepa,okrugla...tako!
"Pa dobro,ajde je sad opishi?"

Pa opisao sam je...
Korisnikov avatar
mansoldworld

Pridružio se: Uto Feb 20, 2007 16:37

Postod Vladimir_Putin » Uto Okt 02, 2007 08:07

nisam nikad bio u KST :cheers: :cheers: :cheers:
volim svoju zemlju