Hejteri

aforizmi, zanimljivosti...

Hejteri

Postod salerokada » Čet Nov 01, 2007 15:38

Da li ste primetili (ili ste vi takvi) da postoje ljudi koji imaju potrebu da postuju na temama o određenoj večeri i kažu kako neće doći na to veče jer ga mrze ili prosto da kažu to veče je sr***e bez da objasne svoj stav već samo da bi pokazali svoju mržnju ka tome?
Ne znam da li se to dešava na svim temama o žurkama ali sam to primetio da se često dešava na večerima koje ja radim. Ostale jako retko pratim pa ne znam da li je i kod njih isto.
Dakle, moje pitanje je čemu takvo ponašanje? Razumem ako neko ne voli određenu vrstu muzike i slobodno može da kaže svoj argumentovan stav ali komentar tipa Hector-ovog koji je dva puta imao potrebu da kaže kako prevashodno neće doći a zatim i kako ne voli Rundeka ( http://www.kst.org.yu/forum/viewtopic.p ... c&start=15
http://www.kst.org.yu/forum/viewtopic.p ... 4&start=30), ili Mardukk-a na istoj temi gde totalno nevezano za temu pominje "glupi disco" su mi totalno debilni.

Kao što rekoh zanima me zašto ljudi ovo rade?
Poslednji put menjao salerokada dana Čet Nov 01, 2007 15:52, izmenjena samo jedanput
Korisnikov avatar
salerokada

Pridružio se: Ned Sep 25, 2005 03:07

Postod Devojchica_Iz_Vode » Čet Nov 01, 2007 15:45

To, po meni, rade ljudi koji apsolutno nemaju poshtovanje prema stvarima, koje ne vole, odnosno ubedjeni su da je samo njihov izbor dobar, a sve ostalo je pogreshno.

Mozhda neki postoju takve stvari jer im se strashno postuje, pa makar bilo shta.

A, mozhda samo zhele da privuku pazhnju svojim "lepim" manirima.

:)
anatomska.

and now I'm ready to close my mind.
and now I'm ready to feel your hand.

trep - trep
Korisnikov avatar
Devojchica_Iz_Vode

Pridružio se: Sre Okt 12, 2005 10:23

Postod NikoKaoJa » Čet Nov 01, 2007 16:25

kad bismo se pitali tako za swaki postupak drugih ljudi koji ne razumemo, gde bismo bili.. u ludari werowatno..

@ Medden : ako ljudi ostawljaju takwe komentare na wecherima koje ti radish, twoje je da iskulirash i da ne shwatash to lichno ;) werujem da sam ti sad otkrila toplu wodu :D ali nema tu shta drugo da se kazhe.
RRiba RRibi gRRize RRep
na vRR dabRR bavRR damRR
tRRaktoRR ide bRRm bRRm bRRm
tRRista gRRama buRReka sa siRRom i kaRRbuRRatoRR

Slika
Korisnikov avatar
NikoKaoJa

Pridružio se: Ned Apr 02, 2006 16:12

Postod NeverBorn » Čet Nov 01, 2007 17:00

Devojchica_Iz_Vode je napisao:A, mozhda samo zhele da privuku pazhnju svojim "lepim" manirima.
:)

Nismo svi kulturni ... Sporadicho se primenjuje. Zamislite kako bi bilo bez cenzurisanja.

E sad o sebi:
Svako moje pljuvanje je bilo argumentovano. I dalje stojim iza njega. Samo shto vishe netju da tupim prste u iskazivanju chinjenica i svog stava. Jednostavno, opala je komunikacija na 4umu. Mene vishe mrzi da chitam svaki post kada su samo pro******nja.
One minut darkness

Slika
Korisnikov avatar
NeverBorn

Pridružio se: Čet Apr 06, 2006 19:13

Postod salerokada » Čet Nov 01, 2007 19:38

NikoKaoJa je napisao:@ Medden : ako ljudi ostawljaju takwe komentare na wecherima koje ti radish, twoje je da iskulirash i da ne shwatash to lichno ;)

Nije ovde priča da to mene lično pogađa, već ne razumem ljude koji imaju potrebu da pljuju nešto u šta se ne razumeju. Kao što rekoh svako može da kritikuje argumentovano ali primeri koji sam naveo nisu takvi već samo bespotrebno pljuvanje nečega sa čim nisi ni upoznat.
Hector kaže da ima tri pesme Rundeka što očigledno pokazuje da nije upućen u rad istog čoveka ali nalazi za shodno da kritikuje, tj. čak ni ne kritikuje nego besno izjavljuje kako neće doći (i to još mora dva puta da kaže) kao da to veče ugrožava njegovo postojanje.
Dok Mardukk bez ikakve potrebe uvodi u svoju poruku "glupi disco" kako bi ne znam šta pokazao. Svako od nas nešto voli a nešto ne voli ali nemaš pravo da nešto, samo ako ga ne voliš, nazoveš glupim.

@Devojchica_Iz_Vode:
slažem se sa sva tri navedena razloga.
Poslednji put menjao salerokada dana Čet Nov 01, 2007 23:23, izmenjena samo jedanput
Korisnikov avatar
salerokada

Postod R1Ngm4S73R » Čet Nov 01, 2007 22:25

Medden je napisao:Svako od nas nešto voli a nešto ne voli ali nemaš pravo da ako nešto, samo ako ga ne voliš, nazoveš glupim.

Brate, toga je uvek bilo i toga tje uvek biti. Tako da pomiri se s tim....
And now i close my eyes.....
Korisnikov avatar
R1Ngm4S73R

Pridružio se: Pet Jul 28, 2006 17:56

Postod Hector » Pet Nov 02, 2007 13:08

moram priznati da su ovde ljudi koji su postovali govorili barem ( po meni ) 2-3 stvari po postu sa kojima se ne slazem ali o njima ne mogu rasparavljati ovde forum je forum a pogled eye to eye je nesta gde se moze zaista raspravljati kako treba ....

@ madden

1. citaj moje reci onako kako su napisane i niakko drugacije ne postiji nista izmecu redova samo tako ces shvatiti sta sam zaista hteo da kazem

2. nisam primetio da sam 2 puta rekao da necu doci na rundeka i da ga ne volim .... zbog toga se izvinjavam...

@ DIV
nisam rekao da ne gotivim tuci ozbor
kao sto nisam rekao da je moj izbor dobar ( ZA SVE ljude ) ne znam odakel ti ta ideja. Ja msilim da je moj izbor dobar samo za mene ( bar se nadam ) a da drugi treba da izberu ono sto njima odgovara naravno ako nam se izbori mnogo razlikuju to samo znaci da du tesko moci da uzviam u njihovom drustvu.. ali ne i da te ljude necu gotiviti .... neki ljudi sa ovog foruma su zivi primer te price ...

@ NKJ lepo si rekla .. vezano za tvoj konemtar imama jednu malu pricu

Marko Potkonjak poznatiji ka DJ BRIT je osoba koju izuzetno cenim ..
- bio sam na britu par puta nije mi se svideo i ne idem na BRIT ... rekao sam mu " ja ne mogu da uzivam uz muziku koju ti pustas "
covek je to svhatio ne licno nego je rekao je rekao ok ....

zadnji put kad sam bio na britu u basti samo zato sto su me pozvali neki ljudi da izblejim sa njima.. na kraju te veceri otiso sam do njegovog mesta da se pozdravim pitao me covek kako ti je bilo ...

odgovor je bio jasan ...

- meni je bilo smor znas da ne gotivim elektronsku muziku 10-ak ljudi koje sam poznavao ( i koji su se tu nasli ) i genralno "CELA EKIPA " ( mislim svi koji su dosli to vece ) bilo im je koliko sam ja bar primeto " do j@j@ "

tako da ja ne kazem da je vece kao vece lose ja samo kazem da ja necu biti tamo i izrazavam svoje misljenje to sto je moje misljenje negartvno ne znaci da vecina ima takvo misljenje...

@ HELL kultura je relativna stvar ( ali o tome drugi put detaljnije)

@ madden vezano za tvoj drugi post ...

-rekao sam ti da moje reci citas onako KAKO SU NAPISANE

ako imam tri pesme od rundeka to ne znaci da nisam cuo 303 pesme od rundeka ... ali sam svoj izbor sveo na tri pesme .... izvini ali mislim da sam previse svog vremena potrosio na ovaj post ... a ti molim te ne lupaj gluposti

ne pricaj sta ko zna sta ko ume jel nas ne poznajes sve mi se cini da si ti taj koji lupaj gluposti

nisam po nikom pljuvao samo sam rekao da to ne gotivim ...
salalala sve je sala ni jedan klovn nije budala :=)
Hector

Pridružio se: Pon Okt 23, 2006 11:55

Postod salerokada » Pet Nov 02, 2007 16:24

Dragi Hectore, :)

drago mi je da si se javio i saopštio nam svoje mišljenje jer sam upravo tebe hteo da čujem (verujem da nisi jedini koji se tako poneo ali su mi tvoji postovi zapali za oko jer su bili poprilično nekonstruktivni a i bili su na temi vezanoj za moje veče).

Za početak u pravu si da je teško raspravljati sa tobom preko foruma ali ne zato što ne možemo da razgovaramo kako treba već što je teško razumeti tvoj poruke koje su pune što pravopisnih, što gramatičkih grešaka. Možeš da se ljutiš koliko hoćeš ali to neizbežno smanjuje vrednost tvog mišljenja u mojim očima. Svi grešimo u kucanju pomalo ali ti imaš toliko grešaka da si me ubedio da si nepismen.

Tvoje poruke jesam pročitao kako su napisane i iz njih je izbijala samo neka mržnja i destruktivnost a nikako konstruktivan pristup temi. Ocene su ti paušalne jer šta drugo znači "pun mi ga je st***o".
Kao prvo kakvo je to izražavanje.
Kao drugo govoriš to kao da te neko tera da sve vreme, svaki dan slušaš Rundeka a da ne možeš da se odbraniš od toga, a to sigurno nije slučaj.
I konačno očigledno je da ne možeš prihvatiš da neko razmišlja drugačije od tebe i da te kritikuje pa na kraju svog posta nisi više izdržao da budeš fin nego si mi rekao "ne lupam gluposti". Takođe mislim da to ima veze i sa kulturom koju si takođe pomenuo.. tačnije nekulturom koja nije relativna stvar.

Toliko od mene za sada. Verujem da ćeš se naći izuzetno pogođen mojim rečima jer te nisam štedeo u ovom postu ali lično te ne poznajem i možda sve ovo što sam napisao nije tačno ali svakako nije zlonamerno. To je utisak koji si ti ostavio svojim postovima i ponašanjem na ovom forumu pa malo razmisli o tome pre nego što me napadneš.

Takođe ovo je poruka i svim ostalim ljudima na forumu da poštuju tuđe mišljenje ma koliko se razlikovalo od njihovog i kada pokazuju da se ne slažu neka to pokažu na civilizovan i argumentovan način.
Korisnikov avatar
salerokada

Postod VOJVODA » Pet Nov 02, 2007 16:51

О брате...ја бих рекао да је то између вас двојице нешто лично...

Пичкарајте се приватно.
МИЛИТАНТНИ ЉУБИТЕЉИ МАЧАКА crew!
VOJVODA

Pridružio se: Sub Maj 20, 2006 11:52

Postod Hector » Pet Nov 02, 2007 17:26

gotmog je napisao:Ali ovako su u centru paznje... Dobar plan... :geek:

jbg izvaljeni smo

ROFL

@ madden moj odgovor ces dobiti kada nacem 30 minuta da odsedim za kompom tenutno ih nemam
Hector

Postod lupetalo » Pon Nov 05, 2007 16:07

Neki ljudi su jednostavno nezreli, treba im jos neko vreme da odrastu...
Svi ti "nekulturni" i "hejterski" postovi su samo prolazna faza...
Verujem da ce pomenuti Hector jednod dana prevazici sve to...
Kao i mnogi drugi...

A koliko mogu da primetim Hektorove postove je sad lakse citati nego ranije, sto govori da neke stvari vec napreduju na bolje.

Svako ima prava da iskaze svoje misljenje, pa makar bilo vulgarno i neargumentovano...
Slika
Korisnikov avatar
lupetalo

Pridružio se: Pet Nov 18, 2005 22:57

Postod Hector » Pon Nov 05, 2007 16:45

ajde idemo da caskako

dragi medeni

decko razmilsi malo zasto zasto bi se nadrkao ( uvredio ) zbog toga sto si ti rekao ovo ili ono o meni ... mislim ne poznajem te i ne predstavljas nikakvu figuru u mom zivotu.... jednostavno zasto bi me pogalcalo necije misljenje ako ni ne poznajem tu osobu ... isto vazi i za lupetal-a ako
ako me do sada niste stedeli kako li tek izgleda kad ME stedite ???

mislim da ovde postoje dva problema koja su se ukombinovala i dobili smo ovu temu

- razlicito shvatanje reci kultura i vulgarnost

- to sto si se ti uvredio jel se neko ( ja ) ne volim vece rundeka na kojem ti pustas muziku

ali idemo dalje sto se tice da li je tacno ono sto si napisao ili nije tacno ( to je relativna stvar ) stvar ukusa ljudi. za nekoga ja sam odvratni debil za nekoga sam samo &$%#~ koji voli mnogo da ( sta god stavite rec/i koja vam odgovara ) na razlicite nacine ... neka ljudi izberu sta im se svica jednsnostavno me boli qurac za to ( nemam nameru da se trudim kako bi popravio necije misljenje o meni ) slobodno pljuj koliko god oces ( kritikuj i komentarisi u losem smilsu )

u mojim porukama nema mrznje ( mozda ju ti @@@@ ja ne ) zasita je jako malo ljudi koje mrzim na ovom svetu ( mada je mrznja pogresna rec pre bi rekao da im zelim da budu sto dalje od mene ) ... Ljude koje inace nazivam budalama / mentolim / idiotima od mene imaju samo sazaljenje ... (zasto sto su u odercenim situacijama se poneli "tako i tako" i odatle i takvi pridevi )ako se te situacije ponavljaju i ako ne znaju da uce na svojim greskama onda od mene nece dobiti ni sazaljenje

stvari koje mrzim kod ljudi jesu

-kada covek ne moze da odrzi rec i obecanje koje je dao sam sebi

-kada kada ne kapira da je ne pozeljan vec se i dalje trpa mecu ljude koji ga ne gotive a to ne primecuje

- i na kraju ljude koji nemaju snage " muda " da otvoreno kazu da nekoga ne gotive ako zaista nekoga ne gotve ...

portudio sam se cak da dodam ove zagrade kako bi lakse razumeo moje reci i kakoa bi ti ovaj post bio jasniji koliko toliko da ne ispadne da ja ne umem da budem ono sto ti nazivas kuturan

i za kraj komentar na lupetalov post ...

moje postove lakse citas jel od nedavno rece cirkam pa vise ne postujem pijan :drunken: :drunken: na forumu ( ili se to desava jako retko ) odatle i manje stamparskih gresaka

P.S. povodom ovoga cu promeniti potpis jel i jden i drug pricate pricu o coveku koji ga ne poznaje za mene je to jako JAKO PAAAAA... NEKULTURNO je blag izraz ..... ili bezskrupulozno bi bio pravi izraz ako se ne varam ( nadam se da sam ga dobro naspiao )
Hector

Postod salerokada » Pon Nov 05, 2007 18:33

VOJVODA je napisao:О брате...ја бих рекао да је то између вас двојице нешто лично...

Izgleda da neko ne može da čuje i loše mišljenje o sebi pa je zato tema postala lična. To je i razlog što ću se povući sa iste uz par citata:

Hector je napisao:ajde idemo da caskako
decko razmilsi malo zasto zasto bi se nadrkao ( uvredio ) zbog toga sto si ti rekao ovo ili ono o meni ...

neka ljudi izberu sta im se svica jednsnostavno

kritikuj i komentarisi u losem smilsu

zasita je jako malo ljudi

budalama / mentolim / idiotima

zasto sto su u odercenim situacijama se poneli

dalje trpa mecu ljude

zaista nekoga ne gotve

portudio sam se cak da

razumeo moje reci i kakoa bi ti ovaj post

jel i jden i drug pricate pricu o coveku

bezskrupulozno

Hector je napisao:portudio sam se cak da dodam ove zagrade kako bi lakse razumeo moje reci i kakoa bi ti ovaj post bio jasniji

Bogami baš si se potrudio, pardon portudio.
Korisnikov avatar
salerokada

Postod SleepwalkeR » Pon Nov 05, 2007 20:44

Medden je napisao:
VOJVODA je napisao:О брате...ја бих рекао да је то између вас двојице нешто лично...

Izgleda da neko ne može da čuje i loše mišljenje o sebi pa je zato tema postala lična. To je i razlog što ću se povući sa iste uz par citata:

decko razmilsi malo zasto zasto bi se nadrkao ( uvredio ) zbog toga sto si ti rekao ovo ili ono o meni ...

dalje trpa mecu ljude

zaista nekoga ne gotve

portudio sam se cak da

bezskrupulozno

Hector je napisao:portudio sam se cak da dodam ove zagrade kako bi lakse razumeo moje reci i kakoa bi ti ovaj post bio jasniji

Bogami baš si se potrudio.

zadobio je moj RESPECT :)
Put a gun in my hand and pretend You don't care.........
Slika
you can turn your back on a person, but never turn your back on a drug.
Korisnikov avatar
SleepwalkeR

Pridružio se: Pet Okt 21, 2005 10:22

Postod NeverBorn » Pon Nov 05, 2007 21:24

E ovako ... Sada da Vam kaze neshto chika Hell...

Hejtujem Vase prepucavanje i nadmudrivanje ... :D:D:D

@Medden. Koliko god budesh to0pio prste, netjesh objasniti poentu. Uvek se nadje neki cinik koji tje da izvuche iz kontexta neshto shto nije tvoj stav. Uostalom, Hektor je bio jasan kada je rekao da mu nisi autoritet, bez obzira na chinjenice. Jednostavno, ne mozesh objasniti chveq neshto shto on ne zeli da shvati.

@Hektor. Chitaj malo ... Medden ti je dao konstruktivnu kritiq. Razmisli malo o tim kritikama. Ja ne vidim zlobu i prozivq u Meddenovim tekstovima upo0tjenim tebi. Vidim realnu sliq.

Kao 4um smo zakrzljali, nemamo komunikaciju. Imamo par grupa koje dele interne shale i ljude koji postuju na temama koje ne zahtevaju vetji IQ od velichine njihovih cipela.

Jel ste razmislili zashto je sve tako ???

Zashto ne prebacite tu energiju koju koristite za HEJT u neshto konstruktivno?
One minut darkness

Slika
Korisnikov avatar
NeverBorn

Pridružio se: Čet Apr 06, 2006 19:13

Postod Jolanda again » Uto Nov 06, 2007 02:31

Ne razumem zasto je pogresno na forumu napisati kako je disco glup ili kako neko ne voli Rundeka...Ako se vec prihvatimo nekog posla moramo biti spremni na izuzetno negativne kritike,cak i ako su uzasno neopravdane...vulgarne,nepismene ili kakve vec...Ista prica i na temi o dj-evima...I,kakav je to forum ako nema rasprave,i kakva je to rasprava ako cemo svi da se lizemo i hvalimo program,klub i dj-eve...Ista prica i na temi 'sabanizam i renesansa'...
Meni je jednako GADNO- procitala neku psovku usmerenu veceri ili dj-u ili vrhunsko-neukusni sliht usmeren bati u kabini kluba...
Bogatstvo je kad imash salmonelu u kaki,pesak u mokraci i BUBASHVABU koja te voli.
Jolanda again

Pridružio se: Uto Dec 12, 2006 21:25

Postod Alex » Uto Nov 06, 2007 11:58

Jolanda again je napisao:Ne razumem zasto je pogresno na forumu napisati kako je disco glup ili kako neko ne voli Rundeka...Ako se vec prihvatimo nekog posla moramo biti spremni na izuzetno negativne kritike,cak i ako su uzasno neopravdane...vulgarne,nepismene ili kakve vec...Ista prica i na temi o dj-evima...I,kakav je to forum ako nema rasprave,i kakva je to rasprava ako cemo svi da se lizemo i hvalimo program,klub i dj-eve...Ista prica i na temi 'sabanizam i renesansa'...
Meni je jednako GADNO- procitala neku psovku usmerenu veceri ili dj-u ili vrhunsko-neukusni sliht usmeren bati u kabini kluba...

:cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
get lost
Korisnikov avatar
Alex

Pridružio se: Sub Okt 22, 2005 12:56

Postod Alex » Uto Nov 06, 2007 13:24

for the record, moj odgovor se ne odnosi na konstatacije
"kako je disco glup ili kako neko ne voli Rundeka..", da ne bi opet neko pogresno tumacio, vec iskazuje slaganje sa
"Ako se vec prihvatimo nekog posla moramo biti spremni na izuzetno negativne kritike,cak i ako su uzasno neopravdane...vulgarne,nepismene ili kakve vec...Ista prica i na temi o dj-evima...I,kakav je to forum ako nema rasprave,i kakva je to rasprava ako cemo svi da se lizemo i hvalimo program,klub i dj-eve...Ista prica i na temi 'sabanizam i renesansa'...
Meni je jednako GADNO- procitala neku psovku usmerenu veceri ili dj-u ili vrhunsko-neukusni sliht usmeren bati u kabini kluba..."
get lost
Korisnikov avatar
Alex

Pridružio se: Sub Okt 22, 2005 12:56

Postod Hector » Uto Nov 06, 2007 15:21

Medden je napisao:

dalje trpa mecu ljude

zaista nekoga ne gotve

portudio sam se cak da

bezskrupulozno

Bogami baš si se potrudio, pardon portudio. JA SAM DEBIL JA SAM DEBIL JA SAM DEBIL

ako me vec citiras onda cityiraj ceo pasus / recenicu .... to bi bilo ko kad bi ja tebe citirao i napisao ono sto sam gore napisao stvarno ti nemam sta vise reci uzvivaj.

@ neverborn kako god ti kazes
Hector

Postod demon! » Uto Nov 06, 2007 17:14

Jolanda again je napisao:Ne razumem zasto je pogresno na forumu napisati kako je disco glup ili kako neko ne voli Rundeka...Ako se vec prihvatimo nekog posla moramo biti spremni na izuzetno negativne kritike,cak i ako su uzasno neopravdane...vulgarne,nepismene ili kakve vec...Ista prica i na temi o dj-evima...I,kakav je to forum ako nema rasprave,i kakva je to rasprava ako cemo svi da se lizemo i hvalimo program,klub i dj-eve...Ista prica i na temi 'sabanizam i renesansa'...

Deluje mi kao da nisi procitala @Medden-ov prvi post.
On je otvoren (kao i svi D.J.-evi) za kritiku, dokle god je ona konstruktivna. Ako se zasniva na cinjenicama, predlozima.A ne na prozivanju bez argumenata.

Svi mi imamo razlicite ukuse. Meni se recimo ne svidja Metallica, ali netju pljuvati D.J.-a zato sto je on odlucio da napravi to vece.
Ako hocu da kazem kazem zasto mi se ne svidja njegov izbor rekao bih :"Oni su bili dobri ranije, ovo sada sto prave nije vise toliko dobro kao ono staro."

Argumentom sam usao u raspravu. Rekao sam zasto mi se ne svidja u okviru lepog ponasanja. To se zove rasprava o vecerima u KST-u.

U svojoj prvoj recenici si objasnila flejm, ne raspravu. A to je koliko se ja secam pravilnikom zabranjeno.

Think About That. :D
Korisnikov avatar
demon!
Moderator

Pridružio se: Uto Nov 06, 2007 16:35

Postod salerokada » Uto Nov 06, 2007 18:01

Jolanda again je napisao:Ne razumem zasto je pogresno na forumu napisati kako je disco glup ili kako neko ne voli Rundeka...Ako se vec prihvatimo nekog posla moramo biti spremni na izuzetno negativne kritike,cak i ako su uzasno neopravdane...vulgarne,nepismene ili kakve vec...

Nisu problem kritike već način na koji su iznete. Po meni primeri koje sam naveo nisu dobronamerne kritike već samo potreba da se nešto ružno kaže o stvarima koje ne volimo.
Korisnikov avatar
salerokada

Postod Jolanda again » Uto Nov 06, 2007 18:22

@demon-Iskreno- nisam procitala pravilnik niti cu.Samo ja i dalje ne vidim zasto treba argumentovati tvrdnju da je disco glup ili da neko ne voli Rundeka.Za nekog ko je to napisao to su aksiomi-to se ne dokazuje,niti obrazlaze.Kao sto je neko lep ili ruzan,kao sto mu je neko drugo vece pametno.Ne mozete upravljati nacinom izrazavanja drugih,niti traziti da se sve obrazlozi onako kako vi to zelite ili onako kako mislite da treba.Svi postovi bi tada bili isti,jednako dosadni(bash kao ovaj moj sada)niko ih ne bi citao ali bi zato vladala sreca,monotonija i neostecena sujeta.Prezivite kritiku,nismo svi rodjeni za umesno izrazavanje koje ne bi povredilo krhke sujete a da u isto vreme ipak kazemo da je neko vece/ili dj totaslni bulshit.
I npr. na temi 'shabanizam i renesansa'branila sam Kostu Cavoshkog iako se ne slazem sa njegovim politickim opredeljenjem a Medden je konstatovao da je istina takva i da boli i da svi zasluzuju biti na tom spisku(malo sam parafrazirala).I sad ja treba da otvorim temu jer on nije argumentovao tvrdnju zasto bi se Kosta nalazio na tom spisku...i da pola meseca objashnjavam kakav je on profesor i kakve knjige pishe i kako treba da se bolje upozna sa NAUCNIM radom tog coveka bash kao shto je sam porucio Hectoru da ne pljuje Rundeka jer je odslusao samo 3 pesme.Vidite li koliko je ovo dugacko, iscrpno a besciljno?!
Procitajte sve,uvazite ono shto mislite da je vredno i pametno a ostalo odbacite i zaboravite...
Bogatstvo je kad imash salmonelu u kaki,pesak u mokraci i BUBASHVABU koja te voli.
Jolanda again

Pridružio se: Uto Dec 12, 2006 21:25

Postod salerokada » Uto Nov 06, 2007 18:37

Bravo, Jolanda. Rasprave sa ljudima koji govore kao ti bih i voleo da vodim. I možda si u pravu da sam pomalo zlonamerno poslao onaj komentar ali on nije trebalo da se odnosi na Čavoškog (kog zaista ne poznajem, ali sam imao prilike da tu i tamo pohvatam neke delove njegove političke misli pa imam uslovno negativno mišljenje o njemu), već na Boru Đorđević jer sam između redova čitao da ljudi misle da on ne zaslužuje mesto na tom spisku. U svakom slučaju to je neka druga priča ali je ta poruka bila u vezi teme i odnosila se na neku trenutnu raspravu. Poruke koje sam naveo na početku ove teme su bile ili delimično offtopic (Marduk) ili prenaglašena potreba da se po nečemu pljuje a meni lično kao organizatoru večeri je delovalo i kao namerno bušenje. Posebno zbog činjenice da sam mu ja odgovorio na prvu poruku a on nije reagovao da bi kada sam obnovio temu sa pozivom ljudima da dođu on ponovo rekao isto što i u prethodnoj.
Korisnikov avatar
salerokada

Postod Hector » Uto Nov 06, 2007 19:30

Jolanda again je napisao:@. ja i dalje ne vidim zasto treba argumentovati tvrdnju da je disco glup ili da neko ne voli Rundeka.Za nekog ko je to napisao to su aksiomi-to se ne dokazuje,niti obrazlaze

.Ne mozete upravljati nacinom izrazavanja drugih,niti traziti da se sve obrazlozi onako kako vi to zelite ili onako kako mislite da treba

koje ne bi povredilo krhke sujete a da u isto vreme ipak kazemo da je neko vece/ili dj totaslni bulshit.

pa pazi ti si rekla svoje slazem se ili ne nije bitno ali i svakom slucaju bar neko ko nesta kapira

cekaj bre &$%#~ ja sam rekao 2 puta u razmaku od 30 dana kako necu ici na haustora ... 1 sam rekao " boli me stojko da idem da ga slusam "

2 put sam rekao

"I will not be there"

i zbog toga si ti otvorio ovu temu ...

:banghead: :banghead: :banghead: :banghead:

tek sam sada izvalio da sam to rekao u tolikom razmaku .... majke mi sam debil sto sam krenuo da se raspravljam sa tobom
Hector

Postod gotmog » Uto Nov 06, 2007 21:04

Pa zar ne shvatas Hectore? To je sve Medden-ov nacin da te privuce...
I've travelled every highway, and they all keep coming back to you...

MILITANTNI LJUBITELJI MACAKA crew, yo!!!

-And what do you have faith in?
-Nothing. I am SO exquisitely empty.
Korisnikov avatar
gotmog

Pridružio se: Sub Sep 09, 2006 23:45

Sledeća

Povratak na Priče iz KST-a