Hejteri

aforizmi, zanimljivosti...

Postod Strigor Moroi » Sre Nov 07, 2007 10:48

Ha, ha... Da li je Medden to pustao poruke Hectoru ispod praga svesti ne bi li ga naterao da dodje na pomenuto vece?! :drunken:

Salu na stranu, slazem se sa Jolandom u potpunosti. Svako ima pravo da kaze sta mu volja. Postoji jedna izjava Zivojina Pavlovica koju cu parafrazirati: Pravo je svakog da cini sta mu je volja ali je i pravo svakog ko se oseti ugrozenim da reaguje.
Da se razumemo ne volim vece Rundeka i nije mi jasno zasto praviti vece Rundeka koje je vec islo prosle godine i na kome su neke pesme isle po vise puta. Cinjenica je da on nema dovoljno materijala ni za jedno citavo vece bez ponavljanja pesama. Sa druge strane nije bilo veceri drugih bendova koji su mnogo znacajniji za nasu Yu, ex-Yu i Srpsku scenu, mislim na Corbu, Dugme, Smak, Time.....? I nemojmo sad da otvaramo raspravu o nicemu osim o muzici i njihovom uticaju na ovu scenu.
A sto se tice komentara tipa volim nevolim, sranje i sl. Pa Jolanda je lepo rekla i sve sto je rekla je tacno. Jos samo da dodam da je meni cak i vise odvratno da citam postove tipa: Jao super... Skro je slatko isl .....
Nadam se da nikoga nisam uvredio i da ovo sad nece biti shvaceno kao uvreda za nekog. :blackeye:
Ovo ionako niko nece videti... ovo je sve ovde mrtvo...

http://eko030.wordpress.com/
http://zemljaanonimnih.wordpress.com/
Korisnikov avatar
Strigor Moroi

Pridružio se: Pon Maj 15, 2006 20:03
Lokacija: uglavnom NBG, ponekad kafane u Zemunu ili Parkovi u centru

Postod Devojchica_Iz_Vode » Sre Nov 07, 2007 12:31

^^ Meni je to npr. apsolutno glupo i ne vidim poentu u takvom stavu. Ok mi je da iznesem stav o nechemu shto sam ranije puno cenila, a sada mi se uopshte ne dopada. Isto bi bilo da ja sada dodjem i kazhem npr. za Yu grupu, koju nikada nisam neshto posebno slushala "E, ljudi, oni su sranje". Ako bude veche Yu gruoe, cool, ko dodje, neka se lepo provede, ali ja netju nishta postovati na tu temu, niti dotji na pomenuto veche.
anatomska.

and now I'm ready to close my mind.
and now I'm ready to feel your hand.

trep - trep
Korisnikov avatar
Devojchica_Iz_Vode

Pridružio se: Sre Okt 12, 2005 10:23

Postod NikoKaoJa » Sre Nov 07, 2007 12:38

Devojchica_Iz_Vode je napisao:^^ Meni je to npr. apsolutno glupo i ne vidim poentu u takvom stavu. Ok mi je da iznesem stav o nechemu shto sam ranije puno cenila, a sada mi se uopshte ne dopada. Isto bi bilo da ja sada dodjem i kazhem npr. za Yu grupu, koju nikada nisam neshto posebno slushala "E, ljudi, oni su sranje". Ako bude veche Yu gruoe, cool, ko dodje, neka se lepo provede, ali ja netju nishta postovati na tu temu, niti dotji na pomenuto veche.

shto ne znachi da je pogreshno ako neko postuje na toj temi da ne woli Yu Grupu.
jbt jel pishe negde da je zabranjeno postowati na temi o nekom izwodjachu ako nemash nameru da ga hwalish?
mene su na nekom forumu napali jer sam napljuwala cecu na temi koju je otworila neka riba fanatichno zaljubljena u dotichnu "pewachitzu". rekli su mi da je tema otworena samo za cecine fanowe. ne znam da li se to nawodi negde prilikom registracije na forum, mozhda..
RRiba RRibi gRRize RRep
na vRR dabRR bavRR damRR
tRRaktoRR ide bRRm bRRm bRRm
tRRista gRRama buRReka sa siRRom i kaRRbuRRatoRR

Slika
Korisnikov avatar
NikoKaoJa

Pridružio se: Ned Apr 02, 2006 16:12

Postod Devojchica_Iz_Vode » Sre Nov 07, 2007 12:49

NikoKaoJa je napisao:shto ne znachi da je pogreshno ako neko postuje na toj temi da ne woli Yu Grupu.
jbt jel pishe negde da je zabranjeno postowati na temi o nekom izwodjachu ako nemash nameru da ga hwalish?

Ovako, polazim od toga da iskreni fanovi ove grupe poznaju njen rad mnogo bolje od mene, pa samim tim imaju mnogo vishe argumenata od mene. Jedino shto mogu da kazhem je da oni npr. meni ne lezhe i to je to. Ali, apsolutno je preterano retji da su sranje!

Zaista ne vidim svrhu pljuvanja po nekom izvodjachu...voli shta volish...zashto volish to shto volish, ne zanima me...zhivi svoj zhivot.

Evo, ja npr. ne volim LTBR, i sada ja treba da dodjem na tu temu apsolutno svaki put kada se najavljuje, i kazhem "E, meni je to veche sranje"??!!

'ajde malo zhivite svoj zhivot.
anatomska.

trep - trep
Korisnikov avatar
Devojchica_Iz_Vode

Postod Jela Ficdzerald » Sre Nov 07, 2007 12:51

I sve ovo zbog Hectorove dve rečenice... :lol:
Da li znate nekog ko bi kupio martinke (baš Dr Martens), do pola lista, muške, crne, nove, br. 43? Ozbiljna sam.
...

My love is like a Rollercoaster baby, baby, U wanna ride? :D
Korisnikov avatar
Jela Ficdzerald

Pridružio se: Sre Nov 30, 2005 02:59

Postod NikoKaoJa » Sre Nov 07, 2007 12:55

ako neko kazhe da mu se neshto ne swidja, on ne zhiwi swoj zhiwot? daj molim te..
meni je preterano pokretati uopshte owakwu temu.
RRiba RRibi gRRize RRep
na vRR dabRR bavRR damRR

Slika
Korisnikov avatar
NikoKaoJa

Postod Devojchica_Iz_Vode » Sre Nov 07, 2007 13:00

Vadish rechi iz kontexta. Konstantno govorim iskljuchivo o rechenici "to i to je sranje". Mislim da sam je do sada nekoliko puta napisala.

Ako ti stav nije argumentovano, da, verovatno nemash svoj zhivot i samo zhelish da budesh u centru pazhnje.
anatomska.

trep - trep
Korisnikov avatar
Devojchica_Iz_Vode

Postod NikoKaoJa » Sre Nov 07, 2007 13:07

pa shta onda?
swako ima prawo da postuje ono shto hotje, makar imao nameru samo da bude u centru pazhnje.
swako ko to chita mozhe sam da zakljuchi da li onaj ko je postowao ima ili nema zhiwot, argumente, dowoljno pazhnje ili shta god.
zashto otwarati temu o tome i obaweshtawati nas kako je Hector nekulturan ili ne znam shta. uchili su me kod kutje shta je kultura, mogu to i sama da protzenim.
RRiba RRibi gRRize RRep
na vRR dabRR bavRR damRR

Slika
Korisnikov avatar
NikoKaoJa

Postod Devojchica_Iz_Vode » Sre Nov 07, 2007 13:13

Apsolutno se slazhem. Na Hectorove postove odavno ne obratjam pazhnju, ali tema je pokrenuta.

A Medden nije otvorio temu da bismo sada osudjivali (ne)kulturu pojednih chlanova foruma, vetj da bismo izneli svoj stav generalno o hejterima. Samo bode u ochi nachin na koji je to recheno.
anatomska.

trep - trep
Korisnikov avatar
Devojchica_Iz_Vode

Postod NikoKaoJa » Sre Nov 07, 2007 13:21

Devojchica_Iz_Vode je napisao:A Medden nije otvorio temu da bismo sada osudjivali (ne)kulturu pojednih chlanova foruma

uprawo takaw utisak ostawlja, bar kod mene.. a kao shto widim, i kod josh nekih ljudi na owom forumu.

priznali wi to ili ne, forum se raspada. ljudi owde ili kukaju ili se kolju. ili bezhe odawde.
rekla bih da pripadam owoj tretjoj grupi.
laku notj.
RRiba RRibi gRRize RRep
na vRR dabRR bavRR damRR

Slika
Korisnikov avatar
NikoKaoJa

Postod Sarah Key » Sre Nov 07, 2007 13:31

Devojchica_Iz_Vode je napisao:
A Medden nije otvorio temu da bismo sada osudjivali (ne)kulturu pojednih chlanova foruma, vetj da bismo izneli svoj stav generalno o hejterima. Samo bode u ochi nachin na koji je to recheno.

Da se ne lazemo,s obzirom da je naveo konkretan primer citirajuci i Hectora i Mardukka itekako mu je namera bila ovo prvo...
I ne vidim chemu stav na Hectorove postove odavno ne obracam paznju -zashto?!? dechko je ravnopravan chlan foruma....Pa vishe sam se smejala i chudila koliko neke ljude ugrozava sat vremena dizela na 90im nego Hectorovim postovima.
What if I could smile, until the end of time?
What if I could hide, with you?

With You!
Korisnikov avatar
Sarah Key

Pridružio se: Pon Maj 21, 2007 23:38

Postod gotmog » Sre Nov 07, 2007 13:46

Hector i Marduk su duze vreme na forumu i stvarno ih ne bi ocenio kao hejtere... Meni je cak Hector dasak svezeg vazduha (ne, nije reklama za AirWick) jer covek kuca ono sto mu je na pameti.

Iskreno, mislim da je Medden-a ovo licno pogodilo. Normalno, sumnjam da ce nam to potvrditi i da jeste istina, tako da se nalazimo u pat poziciji.

Sto mrzim kad moram da budem ozbiljan.
I've travelled every highway, and they all keep coming back to you...

MILITANTNI LJUBITELJI MACAKA crew, yo!!!

-And what do you have faith in?
-Nothing. I am SO exquisitely empty.
Korisnikov avatar
gotmog

Pridružio se: Sub Sep 09, 2006 23:45

Postod Devojchica_Iz_Vode » Sre Nov 07, 2007 14:09

NikoKaoJa je napisao:priznali wi to ili ne, forum se raspada. ljudi owde ili kukaju ili se kolju. ili bezhe odawde.

Forum je pocheo da se raspada pre josh vishe od godinu dana, tako da to nije nishta novo.

Sarah Key je napisao:Da se ne lazemo,s obzirom da je naveo konkretan primer citirajuci i Hectora i Mardukka itekako mu je namera bila ovo prvo...

Ja sam to vishe skapirala kao primere, a ne kao lichni napad na njih.

Sarah Key je napisao:I ne vidim chemu stav na Hectorove postove odavno ne obracam paznju -zashto?!? dechko je ravnopravan chlan foruma....Pa vishe sam se smejala i chudila koliko neke ljude ugrozava sat vremena dizela na 90im nego Hectorovim postovima.

Ne obratjam pazhjnu u smislu da sam navikla na njegov nachin pisanja i njegovo "hejtovanje" na temi o Rundeku nisam videla kao neshto alarmantno (shto je bilo pokretach ove teme). Ne znam shta je ovde nejasno.

gotmog je napisao:Iskreno, mislim da je Medden-a ovo licno pogodilo. Normalno, sumnjam da ce nam to potvrditi i da jeste istina, tako da se nalazimo u pat poziciji.

Pa, sigurno ne bi pokretao temu da ga ne zanima zashto je to tako.

gotmog je napisao:Sto mrzim kad moram da budem ozbiljan.

^^worD, bash.
anatomska.

trep - trep
Korisnikov avatar
Devojchica_Iz_Vode

Postod Hector » Sre Nov 07, 2007 14:26

Jela Ficdzerald je napisao:I sve ovo zbog Hectorove dve rečenice... :lol:

tako ti je to kad ja progovorim svi se pobiju a ja se skolim sa stane i gledam :P ( dobro pomalo i navijam )

salu na stanu idem i ja malo da razdvajam

dakle

MEDENI o5 se tebi obracam.. ne znam da li si se nasao uvrecenim zbog mojih postova ili nisi zasita mi ti nije bitno ...

rekao sam da me bole uvo za rundeka ( nisam komentariosao kako ti pustas muziku ) neko muziku KOJU TI PUSTAS na konkretnoj veceti ( tj. RUNDEKA a NE TEBE ) dakle zaista ne mislim da si ti jos DJ. ali znam da ne volim rundeka i to sam rekao na MOJ nacin koji se tebi cini (ovakav ili onakav )

@ DIV uvek ali uvek cu reci svoje ne slaganje na nacin koji se ljduima nesvica la to je njihov problem ne moj ( ako se nekome ne svica nacin na koji pisem/izrazavam ) ljudi .... pa nemam nameru da ga menjam ili korigujem zato da bi vam se vise svideo ili zato da vi kazete jao vidi kako se lepo izrazava .. no point

@ NKJ ma pusti ih bre rekao sam vec jednom ali niko nije citao

ovo je nastalo kada se nekome nije svideo

- drugaciji stav ( prema rundeku koji je taj isiti to licno shvatio )

- i moj nacin izrazavanja tog stava ....

te dve stvarcice su se ukombinovale i napravile ovo sto vidimo na ove 3 strane ....

zaista ali zaista cemu ....

ako vam se ne svica ono sta neko pise ili prica jednostavno ga zaobicite ....
i vama i njemu ce biti lakse
( i ne
salalala sve je sala ni jedan klovn nije budala :=)
Hector

Pridružio se: Pon Okt 23, 2006 11:55

Postod Strigor Moroi » Sre Nov 07, 2007 14:42

O ukusima ne treba raspravljati to valjda znamo. Ali mislim da nacin otvaranja ove teme jeste ostavio utisak da se neko ovde osetio licno uvredjenim (ne kazem da je to i bila namera samo je tako izgledalo).
Ali, pravo je svakog da kaze sta god mu volja i svakog drugog ko se oseti prozvanim po bilo kom pitanju da reaguju. Ja sam samo rekao da vise volim osobe koje imaju petlju da nazovu stvari na onaj nacin kako to nadju za shodno bez ulepsavanja. Ako mislim da je nesto sranje to cu i reci... Hector je bar iskren, mada ponekad zna da bude naporan zbog nacina kucanja ali to je njegova stvar i ne treba ga osudjivati zbog toga. Mislim, kako bi bilo da pocnemo da se prozivamo medjusobno za sve sto nam smeta.
A sto se tice raspadanja foruma, pa mislim da je problem u tome sto se veliki deo vas licno poznaje i sto ste verovatno na neki nacin dosadili jedni drugima jer koja je svrha raspravljati preko foruma o bilo cemu sa nekim koga vec poznajete i vidjate ga relativno redovno.
I stvano mislim da je otvaranje ovakve teme na ovaj nacin krajnje glupo i cak ispada da je onaj ko je otvorio isti toliki hejter kao oni bog kojih je otvorena tema, ako ne i vise. Bez uvrede.

Korisnikov avatar
Strigor Moroi

Postod gotmog » Sre Nov 07, 2007 14:53

Strigor Moroi je napisao:A sto se tice raspadanja foruma, pa mislim da je problem u tome sto se veliki deo vas licno poznaje i sto ste verovatno na neki nacin dosadili jedni drugima...

E, vidis, meni nasi (chetvrtak chat spameri) postovi i postovanje nisu dosadili, ali sada kada vecine od nas nema (zbog vojske, internet nemastine ili neosnovanog banovanja itd.), pocinje stvarno da me zabole zadnji deo ledja za nekog tamo kome se nije svideo neki tamo post.

Jel se vidi da sam malkice ljut? :alien:

Korisnikov avatar
gotmog

Postod Strigor Moroi » Sre Nov 07, 2007 15:04

@Gotmog: Nisam ni mislio ni na koga konkretno kada sam pominjao licno poznavanje, prosto cini se da ljudi vise ne nalaze interesantnim da medjusobno ozbiljno komuniciraju preko foruma kada vec imaju licne kontakte. Ne vidim u tome nikakva problem, ali mislim da je potpuno razumljivo da se to desava.
Inace, ovo je jedini forum na koji redovno dolazim prosto jer nema mnogo smaranja, niti politike, niti drugih ekstremizama. Mada, kada se pokrenu ovakve teme i ja se iznerviram. Poslednji put je bilo onda kada su osuli paljbu na Hectora kada je odgovorio na gomilu tema i ispremestao ih. Kao da je to mnogo pa bitno.
Cinjenica je da ljudi nekad nemaju razumevanja za tudj nacin izrazavanja i misljenja, a poenta je u tome da ih postujemo bez obzira na sve, ali i da odgovorimo kada osetimo potrebu i na nacin na koji mislimo da treba.

Korisnikov avatar
Strigor Moroi

Postod Hector » Sre Nov 07, 2007 15:05

ne...

vidi se da si hejter i to onaj zakoreli
Hector

Postod gotmog » Sre Nov 07, 2007 15:16

Strigor Moroi je napisao:Nisam ni mislio ni na koga konkretno kada sam pominjao licno poznavanje, prosto cini se da ljudi vise ne nalaze interesantnim da medjusobno ozbiljno komuniciraju preko foruma kada vec imaju licne kontakte.

Ti mislis da smo mi ozbiljni kad se nadjemo licem u lice? Ti si lud. :geek:

Korisnikov avatar
gotmog

Postod NeverBorn » Sre Nov 07, 2007 15:25

Ne ljudi, izvinjavam se shto uopshte pratim ovu temu i poqshavam da Vas razumem.

@Hektore, zashto si tako trivijalan ??? Ja mislim da si u pravu, ALI samo za sebe. Meni nikada netje biti jasni tvoji stavovi. Ma kako ih napisao, ma kako ih izgovarao. Jednostavno se razliqjemo. Shto je ako mene neko pita odlichno.
One minut darkness

Slika
Korisnikov avatar
NeverBorn

Pridružio se: Čet Apr 06, 2006 19:13

Postod Hector » Sre Nov 07, 2007 15:42

NeverBorn je napisao:Ne ljudi, izvinjavam se shto uopshte pratim ovu temu i poqshavam da Vas razumem.

@Hektore, zashto si tako trivijalan ??? Ja mislim da si u pravu, ALI samo za sebe. Meni nikada netje biti jasni tvoji stavovi. Ma kako ih napisao, ma kako ih izgovarao. Jednostavno se razliqjemo. Shto je ako mene neko pita odlichno.

ne kapiram u kom smisliu trviljalan moras da mi defnisis sta si hteo da kazes ...

poklusavasda skapiras ( sta se desvava ) ali ne ide ti bas najjbolje koliko ja vidim ... dakle da ti ovako objasnim postoje dve strane jedna koja me pljuje zato sto se tako zirazavam " jel sam h8er" jedna koja sedi sa strane i navija i i jedan navijac koji je uleteo u publiku i pokacio se sa drugim timom ( NKJ) kako bi se utakmica nastavila jel sam ja odustao od prljave igre sa " qoute-ovima" ali sada se vracam nemas brige

mada je i meni tesko da svarim kako je sve bas islo

ali u svakom slucaju imamo i strucne savetnike ( jela )

tu su i cheerlidersice koje zabavljaju publiku za vreme timeout-a
( gotmog)

sve uy sveu ajde da se igramo
Hector

Postod Devojchica_Iz_Vode » Sre Nov 07, 2007 15:46

^^ Hahahahal...prvi post na temi koji me je nasmejao :))))
anatomska.

trep - trep
Korisnikov avatar
Devojchica_Iz_Vode

Postod Strigor Moroi » Sre Nov 07, 2007 16:54

Ti mislis da smo mi ozbiljni kad se nadjemo licem u lice? Ti si lud.

Ko je rekao da ja mislim da ste ozbiljni? Ustvari ko je uopste reako da ja mislim o "vama". Lud?! Naravno, pa ko je na ovom forumu normalan?! Da sam normalan ne bih ni obracao paznju na ovakve teme... Ma ima tu necega perverznog :geek:

Korisnikov avatar
Strigor Moroi

Postod milica » Čet Nov 08, 2007 03:05

^^ma pusti ga, baca hejt ;)
milica

Pridružio se: Ned Dec 11, 2005 01:04

Postod Jolanda again » Pet Nov 09, 2007 23:22

Ako bi se biralo izmedju shlihtara i hejtera...HEJTERI BI DEFINITIVNO BILI MOJ IZBOR...I to zato sto njihove kritike koliko god neprimerene bile teraju da se zapitash zashto je neko rekao to shto je rekao...Shta cesh zakljuciti-to nije vazno(mozda zakljucish da je lik debil,mozda da je to rekao bez ikakvog posebnog razloga,mozda je delimicno u pravu a mozda i u celosti).Vazno je da se bar zapitash.
A,kad su shlihtare u pitanju,niko se na njih ne zali...Reci nesto lepo,ne morash da argumentujesh,samo reci da znam da me vole...To je ljudski...Ali zaista mislim da su hejteri konstruktivnija vrsta...
Bogatstvo je kad imash salmonelu u kaki,pesak u mokraci i BUBASHVABU koja te voli.
Jolanda again

Pridružio se: Uto Dec 12, 2006 21:25

PrethodniSledeća

Povratak na Priče iz KST-a