Hejteri

aforizmi, zanimljivosti...

Postod ganjachica zmajeva » Ned Nov 11, 2007 18:04

U brateeee ... Ovo je strashno. Slazem se Devojchicom.

Ponekad je zaista teshko razumeti Hectorove stavove. Uopshte je naporan jer je sitnichav oko toga shta je ko rekao.

E sada, forum Dizajn zona, stavish neki rad i chekash kritike. Dobre ili loshe i svaku obrazlozish. I tako forum funkcionishe, shto je odlichno da bi se izbego hejt ili shlihtanje. Ako ti se neshto ne svidja kazesh to i kazesh zashto je to tako, ne svidja ti se tema, tehnika, kadar ili neshto chetvrto.

Ali poshto mi nismo iskusni muzichari, ili shta god, ne mozemo da obrazlozimo zashto je Rundek dobar ili losh muzichar. Mozemo da kazemo da nam se ne svidja. I to je ok, jer je to nashe mishljenje kao shto nechije mishljenje da je on ok, i kretenski je da se bilo ko ovde vredja.

Ali je isto tako grozno da se ode na neku temu samo da bi se isprozivala, i samo da bi se ispljuvala. Ako si doshao na temu samo zbog toga a ne zbog konstruktivne kritike bolje da si je zaobishao jer nishta necesh postici sem shto cesh nekog uvrediti.
Never sleep. Know that you have a Dragon hunting you for vengeance ....
shta mislite da je ovo?
Korisnikov avatar
ganjachica zmajeva

Pridružio se: Uto Dec 27, 2005 22:36

Postod Jela Ficdzerald » Ned Nov 11, 2007 18:20

Hector je napisao:ne...

vidi se da si hejter i to onaj zakoreli

Da li je neko primetio da ovaj post nema ni jednu jedinu grešku (Ako izuzmemo manjak 2 velika slova i 1 tačke). :D :D
Da li znate nekog ko bi kupio martinke (baš Dr Martens), do pola lista, muške, crne, nove, br. 43? Ozbiljna sam.
...

My love is like a Rollercoaster baby, baby, U wanna ride? :D
Korisnikov avatar
Jela Ficdzerald

Pridružio se: Sre Nov 30, 2005 02:59

Postod NeverBorn » Ned Nov 11, 2007 20:12

Ne bih da se ponavljam.
Samo tju retji da se slazem sa Ivaninim stavom 100%.

P.S. Okachi pravilnik sa Dizajn zone na Predloge i Primedbe molim te. Mozda tje ljudi sa ovog 4uma shvatiti nachine funkcionisanja velikih i srednjih foruma.
Ovaj post shvatite kao konstruktivnu kritiku.
One minut darkness

Slika
Korisnikov avatar
NeverBorn

Pridružio se: Čet Apr 06, 2006 19:13

Postod Devojchica_Iz_Vode » Ned Nov 11, 2007 23:51

ganjachica zmajeva je napisao:U brateeee ... Ovo je strashno. Slazem se Devojchicom.

Dobro je, pa se neko slazhe samnom (:
anatomska.

and now I'm ready to close my mind.
and now I'm ready to feel your hand.

trep - trep
Korisnikov avatar
Devojchica_Iz_Vode

Pridružio se: Sre Okt 12, 2005 10:23

Postod payche » Pon Nov 12, 2007 01:58

auuu al ste wi prsli...

0.... sto me probudiste iz zimskog sna, sunce wam washe kalaisano......

1.... nije lepo napadati hectora zbog prawopisa... pokusali smo dawno da ga promenimo, nismo uspeli i onda smo ga prihwatili "as is" sto bi se reklo...

2... nije lepo naziwati decka hejterom zato sto jedan post da ne woli rundeka i dwa posta da nece doci na to wece ne predstawljaju nikakaw hejt... (po meni je hejt konstantno spamowanje odredjene teme i pljuwanje odredjenog umetnika) znaci nema H od hejta...

3... jeste li culi za freedom of speech... brate ako se nekome nesto ne swidja na owom forumu mislim da nije nista strasno ako to i kazemo... kome se swidja nek cita kome ne jbga.... nek preskoci... ako cemo samo da se hwalimo i slihtamo onda odoh ja odawle...

4... malo mi je cudno da medden i div brane swoje misljenje time sto kazu da je hector hejter i da nije trebao to da postuje i to kako je to nekulturno... mislim da tu ima sukoba interesa ili kako se bese ono kaze... subjektiwni su... div obozava domacu muziku a samim tim i rundeka a medden je ex dj domacice... oni su po meni samo malo ulepsali ono sto je hector ispljunuo onako grubo... hector kaze da mu se ne swidja a oni da im se swidja i da ih je zabolelo to sto neko to ne gotiwi... i to je hums swega owoga... to sto ste malo recitiji i mozda elokwentniji ne znaci da ste u prawu...

5... uzimate primere prawilnika nekih drugih foruma (dizajn zone)... dajte ljudi koji crni prawilnici ... mi smo owde swi da bi se zezali... ako hocu prawila i prawilnike odoh na elitesecurity ili neko takwo srnje...
znaci zezanje... 90% nas se zna priwate... mi lupamo gluposti kad se nadjemo... a kamoli owde...

to je to ... od mene za sada...
Korisnikov avatar
payche

Pridružio se: Ned Nov 27, 2005 21:51

Postod Alex » Pon Nov 12, 2007 02:01

e lepo si rekao! :cheers:
get lost
Korisnikov avatar
Alex

Pridružio se: Sub Okt 22, 2005 12:56

Postod Devojchica_Iz_Vode » Pon Nov 12, 2007 02:02

payche je napisao:4... malo mi je cudno da medden i div brane swoje misljenje time sto kazu da je hector hejter i da nije trebao to da postuje i to kako je to nekulturno... mislim da tu ima sukoba interesa ili kako se bese ono kaze... subjektiwni su... div obozava domacu muziku a samim tim i rundeka a medden je ex dj domacice... oni su po meni samo malo ulepsali ono sto je hector ispljunuo onako grubo... hector kaze da mu se ne swidja a oni da im se swidja i da ih je zabolelo to sto neko to ne gotiwi... i to je hums swega owoga... to sto ste malo recitiji i mozda elokwentniji ne znaci da ste u prawu...

Da, volim domatju muziku, ali se ne radi o tome.

Navela sam primer za ltbr, koji npr. ne volim, niti posetjujem...znachi, po tome bi trebalo da ja dodjem svaki put na temu o ovoj vecheri i kazhem: E, meni je to sranje...stvarno mi je glupo da se ponavljam, ali ja zaista ne vidim poentu takvog posta.
anatomska.

trep - trep
Korisnikov avatar
Devojchica_Iz_Vode

Postod payche » Pon Nov 12, 2007 02:17

Devojchica_Iz_Vode je napisao:Navela sam primer za ltbr, koji npr. ne volim, niti posetjujem...znachi, po tome bi trebalo da ja dodjem svaki put na temu o ovoj vecheri i kazhem: E, meni je to sranje...stvarno mi je glupo da se ponavljam, ali ja zaista ne vidim poentu takvog posta.

ne div... ne swaki put... to je wec hejt... ali niko ti ne brani niti bi ti iko prebacio ako bi napisala da to wece ne wolis...

ne widis poentu takwog posta??? pa poenta je ista kao i kad bi rekla da volis neko wece, ili da volis odredjenu grupu ili da wolis neku pesmu... zato sto ima ljudi koji kroz forum kontaju kakwa si osoba... sta wolis... a sta ne... :)

nadam se da sam sada jasniji...
Korisnikov avatar
payche

Pridružio se: Ned Nov 27, 2005 21:51

Postod Devojchica_Iz_Vode » Pon Nov 12, 2007 14:08

^^ Ja i dalje ne vidim poentu posetjivanja tema, koje me ne zanimaju :)
anatomska.

trep - trep
Korisnikov avatar
Devojchica_Iz_Vode

Postod Hector » Pon Nov 12, 2007 15:45

poenta je da kazes svoje misljenje i da se boris za ono u sta verujes / da kazes svoje stavove to ti je sustina price
salalala sve je sala ni jedan klovn nije budala :=)
Hector

Pridružio se: Pon Okt 23, 2006 11:55

Postod Strigor Moroi » Pon Nov 12, 2007 19:36

@DIV: Pa dobro, nije da odobravam princip da se neko uvek pojvaljuje na temama koje ne gotivi i pljuje i proziva bilo koga po njima. To je razlog zbog koga ja nikada nisam cak ni otvorio pojedine teme ovde, ali ne mislim da su one losije od onih na koje svracam. E sad, sa druge strane mislim daje skroz o.k doci na neku temu i reci nesto protiv nje same ili protiv onoga sto je u tom trenutku na "dnevnom redu" na bilokoji nacin i bilo kojim recima.
Cesto slusamo kako je forum prso i sl. A jeste li razmisljali da je mozda u pitanju upravo to sto se sve teme pretvaraju u nesto nalik spisku omiljenih ili neomiljenih__________ (popuni po potrebi), ili se pak svedu na fore poput asocijacija i sl. Iskreno, sve redje se nadje tema na kojoj mozes da "razgovaras" sa nekim, pa makar to znacilo i raspravu na "krv i noz"
Ovo ionako niko nece videti... ovo je sve ovde mrtvo...

http://eko030.wordpress.com/
http://zemljaanonimnih.wordpress.com/
Korisnikov avatar
Strigor Moroi

Pridružio se: Pon Maj 15, 2006 20:03
Lokacija: uglavnom NBG, ponekad kafane u Zemunu ili Parkovi u centru

Postod Devojchica_Iz_Vode » Uto Nov 13, 2007 00:53

@Hector: To se apsolutno ne odnosi na moju konstataciju ;) ...teme, koje me ne zanimaju ne posetjujem...ako nemam nishta konstruktivno da kazhem, ne govorim nishta...to je nekako logichno, zar ne?

@Strigor: Naravno, slazhem se sa tobom. Nekoliko puta sam napomenula da ako neko ima neshto konstruktivno da kazhe za ili protiv, podrzhavam. Meni je tvoj post na temi o Rundeku sasvim ok, Hector je taj, po meni, koji nije na odgovarajutji nachin izrekao svoje misli.

p.s. sve mi se vishe chini da ovde niko ne chita tudje postove...stvarno me mrzi da ponavljam jedno te isto :)
anatomska.

trep - trep
Korisnikov avatar
Devojchica_Iz_Vode

Postod Hector » Uto Nov 13, 2007 10:06

P.S. DIV ti si jednom prilikom rekla "vec sam doavno prstala da cotam hectorove postove"

ali ako cemo po nekonstruktivnom prisncipu onda cu ja sad da kazem "zato nemoj da pricas drugima i da im zanovetas "

pa bi smo se lepo posvacali na krv i noz i onda bi neko mogao da "uziva" u mom pre svega " lepom " recniku

to bo bilo h8erski sa moje strane ..

@strigor

potpuno si u pravi svi imamo manje vise takve teme .... na zalost
Hector

Postod Devojchica_Iz_Vode » Uto Nov 13, 2007 11:15

Devojchica_Iz_Vode je napisao:
Sarah Key je napisao:I ne vidim chemu stav na Hectorove postove odavno ne obracam paznju -zashto?!? dechko je ravnopravan chlan foruma....Pa vishe sam se smejala i chudila koliko neke ljude ugrozava sat vremena dizela na 90im nego Hectorovim postovima.

Ne obratjam pazhjnu u smislu da sam navikla na njegov nachin pisanja i njegovo "hejtovanje" na temi o Rundeku nisam videla kao neshto alarmantno (shto je bilo pokretach ove teme). Ne znam shta je ovde nejasno.

I da ponovim:
moj prethodni post je napisao:p.s. sve mi se vishe chini da ovde niko ne chita tudje postove...stvarno me mrzi da ponavljam jedno te isto :)
anatomska.

trep - trep
Korisnikov avatar
Devojchica_Iz_Vode

Postod Hector » Uto Nov 13, 2007 12:24

http://www.kst.org.yu/forum/viewtopic.p ... &start=960

sad sam se smorio znaboravio sam zadnju rec ovog posta .... GRRR a trazio sam ga 20 minuta

ajde ovako to sta je h8 to je ko kad bi sti nekome pokusali da dafinistet sta je cool ili sta je bleja ..\ ( kao i vecina zargonskih reci )

jednostavno je to nemoguce defnistati ( bar ja nisam uspeo kad sam bio klinac da nacem definiciju koja nema izuzetaka )

tako da toliko o tome

sami ste vise puta rekli, da sam ja rekao samo to i to i da neki treci govore i losije stvari a da je to h8 a ovo nije ili ono jesta a ovo nije ma nemam pojma zaista

otiso sam tamo rekoa sta imam ko sto cu uvuek govoriti ...

ako mi se tema ne svice recicu da mi se temane svica... ko sto su neki pricali isto o tracevim ili asociacijama ...
i to cu reci onako kako ja hocu jel mi se moze ako vam se to ne svica to zaista nije moj problem ....
Hector

Postod ajkula » Uto Nov 13, 2007 13:16

Hector je napisao:P.S. DIV ti si jednom prilikom rekla "vec sam doavno prstala da cotam hectorove postove"

A tvoje postove je stvarno tesko citati... Greske su namerne i to je samo tvoj problem, meni je potpuno sve jedno...

Hector je napisao:poenta je da kazes svoje misljenje i da se boris za ono u sta verujes / da kazes svoje stavove to ti je sustina price

Samo treba dodati recenicu da kad kazes svoje stavove moras i da ih obrazlozis i da kazes zasto su to tvoji stavovi, sto je poenta teme...
Slika
Korisnikov avatar
ajkula
Moderator

Pridružio se: Čet Okt 06, 2005 00:04

Postod Strigor Moroi » Uto Nov 13, 2007 15:19

Meni je tvoj post na temi o Rundeku sasvim ok, Hector je taj, po meni, koji nije na odgovarajutji nachin izrekao svoje misli.

Nisam citirao citav tvoj pasus, prosto da ne trosim prostor bespotrebno. Moj komentar ce se zapravo odnositi na drugi deo citirane recenice. Kazes da Hector nije na odogovarajuci nacin izrekao svoje misli. Cini mi se da si otisla malo predaleko, mislim ko je taj ko sme sebi da da za pravo da odlucuje ko je na kakav nacin izneo sopstvene misli. Ne mislim, pri tome na one price slazemo se - ne slazemo se, vec na nacin na koji se nesto kaze. Naprosto ako neko argumentovano nesto kritikuje, "pljuje", hvali ili sta vec, onda mozes da udjes u raspravu sa njim ako imas za to potrebu, ali ako neko ima potrebu da kaze - "M to je sranje" ili nesto slicno,onda je to njegov stav. I ti na njega mozes oda odgovoris ili da ga ignorises, ili da zatrazis da ga malo pojasni. Nadam se da si me razumela, nema smisla da bilo ko od nas komentarise nacin na koji je neko izneo svoje stavove. Prosto hajde da komentarisemo ono sto je izneto a ne ono sto mi mislimo da je neko mislio. Cini mi se da je odatle i krecu zbrke medju ljudima, sto ocekuju da im drugi citaju misli i sto sami pretpostavljaju tidje stavove. Inace, ne pokusavam da branim niti kritikujem nikoga posebno, ali sve ovo postaje pomalo blentavo. :cheese:

Korisnikov avatar
Strigor Moroi

Postod Hector » Uto Nov 13, 2007 15:23

Strigor Moroi je napisao: Inace, ne pokusavam da branim niti kritikujem nikoga posebno, ali sve ovo postaje pomalo blentavo. :cheese:

postalo je odavno blentavo ako mene pitas
Hector

Postod ajkula » Uto Nov 13, 2007 15:36

@Strigor: Mislim da je poenta ovde teme da se izmedju ostalog i objasne recenice tipa "to je sranje". Ako imas neki stav treba ga malo objasniti kako bi ga ljudi razumeli i kako ne bi pogresno shvatili. Lako je reci "To je sranje", ali to nije misljenje ni stav ako iza toga ne stoji neko objasnjenje. Pitanje tj. konstatacija Meddena je bila da se 90% postova svelo na takve recenice bez daljeg objasnjenja.
Slika
Korisnikov avatar
ajkula
Moderator

Pridružio se: Čet Okt 06, 2005 00:04

Postod Strigor Moroi » Uto Nov 13, 2007 15:54

@Ajkula: Pazi, i ja vise volim kada neko da argumentovan komentar bilo kakav on bio. Ali samo hocu da kazem da je pravo svako da dodje i kaze "Me to je sranje" ili "Super je" i dane objasnjava dalje zasto. E sad,ovakvi komentari naravno ubijaju forum ali nazalost ne mozemo na silu naterati nekog da bude konkretan i argumentovan ako to ne zeli. Cisto ne volim da bilo koga prozivamo zbog takvih postova. Naprosto mozemo, kao sto rekoh da ih ignorisemo ili da im trazimo dodatna objasnjenja i to je sve. Ali svakao necu nekoga da karakterisem kao HEJTERA ili sta vec zato sto je rekao da nesto ne voli na mozda pomalo "neprimeren" nacin....
Ne znam da li se dovoljno dobro razumemo.

Korisnikov avatar
Strigor Moroi

Postod NeverBorn » Uto Nov 13, 2007 17:36

@ Hectore, da si chitao Meddenove postove upo0tjene tebi shvatio bi u chemu je "problem". To shto ti je @DIV rekla, misli pola foruma.
Ne kazem da si glup, nego da svojom nepismenoshtju umanjujesh kvalitet svojih postova.

Npr. Mene savrsheno boli briga da chitam tvoje postove, jer znam da tju da naprezem ochi i kortex. Jednostavno tju da prochitam samo ono shto mogu da razumem bez deshifrovanja. Ako nema nishta takvog samo tju da preletim pogledom preko tvog posta. Ne zato shto ti nemash shta da kazesh, nego zato shto netju da se umaram. Prosto ko 1 i 1.

Dobar si ti dechko, videtjemo se kad-tad, zaboshtjemo se negde cirkatjemo peewo, prichatjemo, ALI DA JA SEDIM I DA TROSHIM MOJE VREME NA NETU DA BIH DESHIFROVAO TVOJE POSTOVE. Lol, nije mi tako dosadan zivot. Sorry ako sam ti povredio sujetu, ali to je realnost.

@All - Ovaj moj post cinici mogu da karakterishu kao flejm, h8. Ali ja sam argumentima objasnio svoj stav. To znachi da nije H8, nego kritika.

Strigor Moroi je napisao:Ali svakao necu nekoga da karakterisem kao HEJTERA ili sta vec zato sto je rekao da nesto ne voli na mozda pomalo "neprimeren" nacin....

Ali tje ti definitifno zapasti za oko takvi maniri ???
Ok je ako kaze za 3 stvari da su sranje bez argumenata, ali kada se to konstantno ponavlja, pa chak i na istoj temi ??? Zar ti ne dodje da ga pitash: "Dechko u chemu je problem ???"

Ma sunce li ti poljubim, zar smo na toliko glupi da ne umemo da obrazlozimo zashto neshto ne volimo ili volimo ???
One minut darkness

Slika
Korisnikov avatar
NeverBorn

Pridružio se: Čet Apr 06, 2006 19:13

Postod Jolanda again » Uto Nov 13, 2007 17:42

Sad vas stvarno ne razumem.Bash smo Hector i ja poceli da od ove teme pravimo konstruktivnu kako bi se probali dodvoriti vashim visokom standardima lepog ponashanja,izrazavanja i potlacenosti i to smo josh krenuli najromanticnijim putem-udvaranjem...I tek shto smo spustili hejterske oklope i poceli da otkrivamo svoje senzualne prirode(Hector je prvi put napisao da ce da razmisli da ne bi pisao gluposti)vi ste taj sustinski dokaz kao boljem sutra na forumu obrisali...:(...Eto,nemojte posle da kazete da nismo pokushali... :cheers:
Bogatstvo je kad imash salmonelu u kaki,pesak u mokraci i BUBASHVABU koja te voli.
Jolanda again

Pridružio se: Uto Dec 12, 2006 21:25

Postod Hector » Uto Nov 13, 2007 18:41

NeverBorn je napisao:@ Hectore, da si chitao Meddenove postove upo0tjene tebi shvatio bi u chemu je "problem". To shto ti je @DIV rekla, misli pola foruma.

Dobar si ti dechko, videtjemo se kad-tad, zaboshtjemo se negde cirkatjemo peewo, prichatjemo.

Ma sunce li ti poljubim, zar smo na toliko glupi da ne umemo da obrazlozimo zashto neshto ne volimo ili volimo ???

da krenem iz pocetka znaci samo 50% hehehehehe piak niste u apsliutnoj vecini treba vam jos 1% ali neka vam bude

http://www.kst.org.yu/forum/viewtopic.p ... c&start=30

vec sam reko da sam bio 2 puta na njegovoj svirci covek ko covek je debil alkoholisani majmu koji je oba puta rekao a a a ( svo vreme da ne govorim akko je svirao ) a sa piblikom se odnosio ko da smo najgori sljam 3 puta sam ga video u zivotu 3 puta je " iznosen " sa stola
kao sto sam rekao zato sam irazvio aerziju prema njemu

kad sam rekao bole me stojko za njega to je znacilo "pa pa rundek daleko ti lepa kuca"... a ne nesta licno

@ hell rekao bi ti nesta ali imam previse upozorenja za ban tako da se lepo se xaj i vidimo se na pivu pa cemo da caskemo negde u okolini kst-a
ne mogu da verujem dasi me naterao da napisem ovo iznad GRRRRRRRR
platices mi za to + za ono pivo sto si me castio civaj se kad te uvatim

@ meddeni,DIV,ajkula ostali koji cine 50% jel sad sad zadovoljni ??? (bah ko da je bitno sta mi se mota po glavmi mislim....)
P.S. ovo sam uradio sad i nikad vise :P ( bar ne u skorije vreme ) moja pottreba da otvorim srce je prezasicena

@jolanda da jel vidis od ove teme je moglo da ispadne i nesta lepo ali sve su upropastili c c c sramota

P.S.S. ( sada se setih pa moram da editujem)susustina cele moje price na ovoj temi mozda bi mogla ovako da se kaze

-idemo da igramo kviz

kad si postavite pitanje i date si odgovor
" dal i je u najjmanje bitno zasto ja tako i tako mislim ???"

odgovorite na to pitanje i onda odgovorite na sledece

" cemo ovih 8 strana ???"

a jel ste zakljucili iz ova dva odgovora nesta
Hector

Postod Strigor Moroi » Uto Nov 13, 2007 19:22

Ali tje ti definitifno zapasti za oko takvi maniri ???
Ok je ako kaze za 3 stvari da su sranje bez argumenata, ali kada se to konstantno ponavlja, pa chak i na istoj temi ??? Zar ti ne dodje da ga pitash: "Dechko u chemu je problem ???"

Pa naravno da mi dodje da ga to pitam. Ali ako on to i ne odgovori, ko ga BEEP.... Idem dalje.

Korisnikov avatar
Strigor Moroi

Postod Hector » Sre Nov 14, 2007 14:20

Strigor Moroi je napisao:
Pa naravno da mi dodje da ga to pitam. Ali ako on to i ne odgovori, ko ga BEEP.... Idem dalje.

volim taj stav
Hector

PrethodniSledeća

Povratak na Priče iz KST-a