kill the DJ

aforizmi, zanimljivosti...

da li zasluzujem jedno lecenje zbog ovakvog stava ???

Glasanje se završava Pet Apr 28, 2006 22:46

ne/NE
2
25%
Ne/ne
6
75%

Ukupno glasova : 8

Killing in the name of PPL of the Bulls on Megys Farm.. O_o

Postod dooshan » Čet Avg 09, 2007 07:05

Ae h8eri, poostite mooda, svratite sada u Petak, menjam Mishu u Bashti pa da chujem te ultra-mega-giga-Drugachije stvari..

/trep trep (:
..zato, vishe-manje, idem dalje, nisam smoren, imam volje, istim sjajem, dugo trajem,
ne odustajem bez borbe..
Korisnikov avatar
dooshan

Pridružio se: Pon Okt 03, 2005 05:41

Postod NikoKaoJa » Čet Avg 09, 2007 10:12

@ pedja : ne radi se o tome, ratm je samo primer, mansold je naweo i poison, mogu da ti nawedem josh i kiss - i was made for loving you i mislim, ne moram ni da nawodim, i ti si tamo swaki petak, swe znash. da ne ispadne da izbegawam odgowor, nisam bog zna kakaw zadrti fan ratma, imam swe albume i prija mi da ih ponekad pustim.
owaj deo mi nije jasan:
Pedja je napisao:Mislim, trazite da se ne vrte iste stvari,(a ne vrte se vishe(toliko)) i trazite da Vam se po0sti neshto shto znate.

ko je trazhio da se pusti neshto shto znamo? jolanda je bash lepo rekla par postowa ranije:
Jolanda je napisao:Ja bih licno odlepila od srece kad bih otishla u petak i kad ne bih prepoznala nijednu jedinu pesmu...Kao cujete neshto u kst-u shto ne znate shta je pa dodjete gajbi i skidate sa neta kao sumanuti...uf,kakav je to bozanski osecaj...

@ dooshan : ae dolazimo pa da widimo da li kstu stwarno treba promena ili smo mi samo h8eri :D
RRiba RRibi gRRize RRep
na vRR dabRR bavRR damRR
tRRaktoRR ide bRRm bRRm bRRm
tRRista gRRama buRReka sa siRRom i kaRRbuRRatoRR

Slika
Korisnikov avatar
NikoKaoJa

Pridružio se: Ned Apr 02, 2006 16:12

Postod Jolanda again » Čet Avg 09, 2007 15:14

dooshan je napisao:Ae h8eri, poostite mooda, svratite sada u Petak, menjam Mishu u Bashti pa da chujem te ultra-mega-giga-Drugachije stvari..

/trep trep (:

Konstruktivno prihvatanje kritike...Kasno,dala sam petku shansu 400 miliona puta i vishe ne mogu,nemam snage,mozda je to i do one Silvane koju je pominjao Pedja...
I to prozivanje ko je koliko albuma koje grupe preslushao...Ubiste i ono malo vajba...Kakvi crni hejteri vas spopali,pa ja ne hejtujem samo slikovito kazujem razvojni put jednog kluba...I ko je uopshte sporio da ne znate muziku koju pushtate,pa ne biste sigurno bili tu gde jeste da je istinski ne poznajete...
Znate kako,radite onako kako mislite da treba,budite srecni,punite klub,punite bashtu,razvijajte mashtu... :cheers:
Bogatstvo je kad imash salmonelu u kaki,pesak u mokraci i BUBASHVABU koja te voli.
Jolanda again

Pridružio se: Uto Dec 12, 2006 21:25

Re: Killing in the name of PPL of the Bulls on Megys Farm..

Postod zHaki » Čet Avg 09, 2007 16:26

dooshan je napisao:Ae h8eri, poostite mooda, svratite sada u Petak, menjam Mishu u Bashti pa da chujem te ultra-mega-giga-Drugachije stvari..

/trep trep (:

Da ochekujemo neku "alternatiwnu" dwesta na sat 'ziku a? LOL
Slika
At My Age
I``ve seen it all,
done it all,
heard it all,
I just can``t
REMEMBER IT ALL
Korisnikov avatar
zHaki

Pridružio se: Čet Okt 06, 2005 20:40

Pevaj, udri brigu na veseljeeee..

Postod dooshan » Čet Avg 09, 2007 19:34

Mozesh da ochekujesh i sarme i meze, a mozda i krmenadlu.. ali to shto vi ochekujete je vasha stvar, a da li tje te biti zadovoljni konachnim ishodom na relatziji zeljeno-dobijeno, to ostaje da se vidi..
..zato, vishe-manje, idem dalje, nisam smoren, imam volje, istim sjajem, dugo trajem,
ne odustajem bez borbe..
Korisnikov avatar
dooshan

Pridružio se: Pon Okt 03, 2005 05:41

Postod SleepwalkeR » Uto Avg 14, 2007 23:59

ocem ja sarme!! :cheers: :cheers:

lm,nije me dugo bilo vidim da ste se rasprichali,ali sve u vazduh...

realno,moze za ceo petak da se pushtaju neke stvari koje niste do sada chuli ali dzaba kad ce 90% vas da stoji kao tuchak zabijeno...

a kad vam puste old stvari sechete vene,samo vas posmatram..a ovde pljujete po istim stvarima..zato,get real!dj-eve pushtaju ono shto publika voli,a vi ste publika..izadjite 50% vas na staru stvar napolje i to ce im biti dovoljan pokazatelj!

slazem se samo da petak treba da bude malo tvrdji,sa manje domacice..kao shto je dushan radio..drago mi je shto sam chuo neke stvari koje nisam odavno!

sad nastavite po svom..iz shupljeg u prazno..
Put a gun in my hand and pretend You don't care.........
Slika
you can turn your back on a person, but never turn your back on a drug.
Korisnikov avatar
SleepwalkeR

Pridružio se: Pet Okt 21, 2005 10:22

Postod zHaki » Sre Avg 15, 2007 15:07

Sleepy nisi u prawu shto se toga tiche.
Ja ewo npr.umem da se pogubim na skoro swe jer kad izadjem hocu i trudim se da se lepo prowedem i da se ljudi koji su samnom lepo prowedu jer sam zbog toga i doshla a ne da isterujem neku swoju wolju i mrshtim se i izlecem napolje kad god mi se neka pesma ne swidja.A wecina mi se i ne swidja i wecinu i ne slusham kod kuce.
To uopshte nije pokazatelj nekog muzichkog (ne)ukusa.Mozhda je samo pokazatelj koliko sam piwa popila :drunken:
I owa rasprawa smara wishe.Na meni je da dodjem da popijem koje piwo i da se lepo prowedem sa swojim drushtwom,kuci cu da pustim shta mi odgowara a neka drugi ljudi lupaju glawu oko toga shto je swe manje i manje ljudi petkom i zashto je kst swe manje i manje alternatiwan.

A ko kazhe da ga pesme kao shto su I was made for lovin you,Poison,You spin me round round round round round i sl. ne smaraju,ko kazhe da su Killing in the name of,Dr.Pop i recimo Samar (ima takwih primera dosta,mrzi me da kucam sad)jedine dobre pesme tih grupa lazhe.Bash.
Slika
At My Age
I``ve seen it all,
done it all,
heard it all,
I just can``t
REMEMBER IT ALL
Korisnikov avatar
zHaki

Pridružio se: Čet Okt 06, 2005 20:40

Postod NikoKaoJa » Sre Avg 15, 2007 15:20

@ zHaki :
jbt, wishe mi je gloopo da ispod swakog twog posta stawim :cheers: :lol: znachi, rekla si swe..
RRiba RRibi gRRize RRep
na vRR dabRR bavRR damRR
tRRaktoRR ide bRRm bRRm bRRm
tRRista gRRama buRReka sa siRRom i kaRRbuRRatoRR

Slika
Korisnikov avatar
NikoKaoJa

Pridružio se: Ned Apr 02, 2006 16:12

Postod NeverBorn » Sre Avg 15, 2007 16:18

^^^! A ti stavi u potpis, @zHaki :cheers:

Mislim da nije rekla nishta shto vetj nije recheno ovde ... mislim, prelistaj temu i videtjesh da pola postova o tome govori ... :twisted:
One minut darkness

Slika
Korisnikov avatar
NeverBorn

Pridružio se: Čet Apr 06, 2006 19:13

Postod Jolanda again » Čet Avg 16, 2007 01:15

@ Sleep. Ne,dj-evi ne pushtaju ono shto publika voli niti ono shto oni vole vec pushtaju ono shto prolazi vec godinama unazad.Nema kontakta sa publikom,nema vajba,sve je jedna ogromna diskoteka sa shljashtecom kuglom i prashnjavim zastarelim diskovima.I naravno da za to nisu krivi dj-evi ,bar ne samo dj-evi,i naravno da svi mi skacemo i rezemo se na stare stvari jer ako to ne radimo necemo znati ni zashto smo doshli.I,naravno, da necu da izlazim iz bashte/kluba i mrshtim se kao" stvar je losha",kao "dj nema pojma',sprckala bi mi se faca do sada od silnog negodovanja.Ali mi vishe ne mozemo da govorimo o ovom klubu kao nekom mestu koje voli inovacije,koje prati shta se zbiva na muzickoj sceni,gde mozesh cuti neshto frishko i zaj.ebano...O,tome ja pricam...Shteta shto toga vishe nema...
Bogatstvo je kad imash salmonelu u kaki,pesak u mokraci i BUBASHVABU koja te voli.
Jolanda again

Postod Hector » Čet Avg 16, 2007 01:53

Jolanda again je napisao:@ Sleep. Ne,dj-evi ne pushtaju ono shto publika voli niti ono shto oni vole vec pushtaju ono shto prolazi vec godinama unazad.Nema kontakta sa publikom,nema vajba,sve je jedna ogromna diskoteka sa shljashtecom kuglom i prashnjavim zastarelim diskovima.I naravno da za to nisu krivi dj-evi ,bar ne samo dj-evi,i naravno da svi mi skacemo i rezemo se na stare stvari jer ako to ne radimo necemo znati ni zashto smo doshli.I,naravno, da necu da izlazim iz bashte/kluba i mrshtim se kao" stvar je losha",kao "dj nema pojma',sprckala bi mi se faca do sada od silnog negodovanja.Ali mi vishe ne mozemo da govorimo o ovom klubu kao nekom mestu koje voli inovacije,koje prati shta se zbiva na muzickoj sceni,gde mozesh cuti neshto frishko i zaj.ebano...O,tome ja pricam...Shteta shto toga vishe nema...

tu so tot alo u pravu ..... jbg takav je zivot ali sta se tu moze

naj gore je sto vidim da na ovoj temi ljudi koji totalno se slazu sa tobom zastupaju drugacije misljenje jel otkud znam plase se nekog svog nadrecenog
salalala sve je sala ni jedan klovn nije budala :=)
Hector

Pridružio se: Pon Okt 23, 2006 11:55

Postod mansoldworld » Čet Avg 16, 2007 05:10

Sleepy,ne znam dali je problem u ovome ili nije ... ali jesi li primetio da jedna te ista,ali bukvalno JEDNA TE ISTA grupa ljudi ima monopol na pushtanje muzike u Kst-u!
I to po principu,prvo MD,pa shanker,pa eventualno ekonom ili dezurni i posle toga odjednom lik ima svoje veche i postaje "DJ"!

I Boga pitaj,ali tako ce ostati verovatno dok je Ksta i one bashte!I to &$%#~ nije fer ... mozda nije fer ni prema tebi jer mi se chini da chekash shansu a nikako da je dobijesh,a mozda bi bolje pustao ziku neko vecina Kst "DJ"-va!
Mishi svaka chast,chovek zna posao i radi ga dosta dugo ... i nije mi problem da skachem uz 'Killing in...' i da ga pusti 3x zaredom,ali imajte muda i pustite nekada neshto svezije (ne rachunajuci Hrvatsq punk scenu)

PozZ
"Izadji na tablu B." reche profesorka
"Ajde mi sada opishi kruznicu?"

Pa znate,ona je lepa,okrugla...tako!
"Pa dobro,ajde je sad opishi?"

Pa opisao sam je...
Korisnikov avatar
mansoldworld

Pridružio se: Uto Feb 20, 2007 16:37

Postod SleepwalkeR » Čet Avg 16, 2007 13:21

ko cheka shansu taj i docheka!

@ jolanda: imala si neshto novo,sveze u kstu..eto npr insomnia gde je brit vrteo neke stvari koje se inache ne pushtaju u kstu,a totalno su za djusku..eto i nove vecheri mozda..eto vam i brits sam po sebi..ali da se vratim malo na veche koje sam predhodno pomenuo..
svi prichate kako zelite neshto novo,fresh..&$%#~,ne slushate elektroniku,ali to je bio pokushaj necheg novog..i pojavili ste se ??niste.pa shta onda?

o kakvim onda vajbovima prichate..imate svoje vecheri gde gotivite da dolazite i to je to..dj-evi vam vrte na uvce ono shto mozete inache i sigurno slushate kuci svaki dan i vama je lepo..

@zhaki: onda ispade da svi tako dolaze u kst,da se tako provedu..a zashto onda pishete na ovoj temi ???kad vam je sve jedno shta ko pushta

opet @ jolanda: da,mrshti se,izadji napolje kad je neka losha stvar..to je po meni sasvim normalno,i tu za dj-a nema ljutnje..neka vrsta kritike je to u svakom sluchaju!

al evo dosta..necu vishe da kenjam po vama....kazem opet,imali ste priliku za neshto novo u kstu,ali ta prilika je propala,uzivajte u svojoj gitarskoj muzici koja ochito nazaduje,barem po izdanjima koja sam ja preslushavao..

pozz
Slika
Korisnikov avatar
SleepwalkeR

Postod Jolanda again » Čet Avg 16, 2007 13:51

SleepwalkeR je napisao:ko cheka shansu taj i docheka!

@ jolanda: imala si neshto novo,sveze u kstu..eto npr insomnia gde je brit vrteo neke stvari koje se inache ne pushtaju u kstu,a totalno su za djusku..eto i nove vecheri mozda..eto vam i brits sam po sebi..ali da se vratim malo na veche koje sam predhodno pomenuo..
svi prichate kako zelite neshto novo,fresh..&$%#~,ne slushate elektroniku,ali to je bio pokushaj necheg novog..i pojavili ste se ??niste.pa shta onda?

o kakvim onda vajbovima prichate..imate svoje vecheri gde gotivite da dolazite i to je to..dj-evi vam vrte na uvce ono shto mozete inache i sigurno slushate kuci svaki dan i vama je lepo..

opet @ jolanda: da,mrshti se,izadji napolje kad je neka losha stvar..to je po meni sasvim normalno,i tu za dj-a nema ljutnje..neka vrsta kritike je to u svakom sluchaju!

al evo dosta..necu vishe da kenjam po vama....kazem opet,imali ste priliku za neshto novo u kstu,ali ta prilika je propala,uzivajte u svojoj gitarskoj muzici koja ochito nazaduje,barem po izdanjima koja sam ja preslushavao..

pozz

Pojavila sam se na Insomniji i igrala dok nas nisu oterali i to ne zato shto je Brit meni drag drugar vec zato shto su mi dragi diskovi koje sheta po torbicama :cheers: Nisi citao moje ranije postove ali nije problem da se ponovim:I sama smatram da gitarska muzika odlazi u k.... ili u neki tresh- emo ciji deo ne zelim da budem...i bilo bi smisla mrshtiti se kad bi u pitanju bio manji klub(dakle,pravi klub)gde bi ta interakcija izmedju publike i dj bila vidljiva...
Jolanda again

Postod Jolanda again » Čet Avg 16, 2007 14:10

I josh jedno zapazanje:Dj-evi koji su nekad pushtali po raznim kultnim klubovima u gradu i to elektronsku muziku trenutno rade veceri na pomalo zabacenim mestima i to rock veceri,nazalost jedno 16 puta bolje i inovativnije od ljudi koji se zanimaju iskljucivo gitarskim zvukom...Ne znam zbog cega se dogadjaju takve stvari,zbog cega ljudi koji dovode kojekakve inostrane dj-eve iz svih branshi elektronske muzike,kad se dohvate diskova sa gitarskim zvukom to rade mnoogo bolje od drugih...Valjda treba slushati shto vishe svacega da bi nastalo neshto kvalitetno na hta bi ljudi zaista odlepili...
Jolanda again

Postod SleepwalkeR » Čet Avg 16, 2007 14:27

Pojavila sam se na Insomniji i igrala dok nas nisu oterali i to ne zato shto je Brit meni drag drugar vec zato shto su mi dragi diskovi koje sheta po torbicama

znam da si bila..aludirao sam na druge ljude

Ne znam zbog cega se dogadjaju takve stvari,zbog cega ljudi koji dovode kojekakve inostrane dj-eve iz svih branshi elektronske muzike,kad se dohvate diskova sa gitarskim zvukom to rade mnoogo bolje od drugih..

aj da ti objasnim i ovo...npr...zurka na otvorenom...imash opciju..da dovedesh Carl Cox-a ili npr mene ..koga bi dovela ??choveka koji ima ime,koji ce privuci masu,ili mene koji nemam ime,a mozda bolje vrtim od njega i energichnije??

pa naravno da cesh izabrati vec postojeci brend..puknesh i 2000e za samo dovodjenje..ali vratish mnogostruko...

eto to se deshava...nebitno da li je u pitanju elektro ili gitarska muzika
Slika
Korisnikov avatar
SleepwalkeR

Postod Jolanda again » Čet Avg 16, 2007 14:40

SleepwalkeR je napisao:
Pojavila sam se na Insomniji i igrala dok nas nisu oterali i to ne zato shto je Brit meni drag drugar vec zato shto su mi dragi diskovi koje sheta po torbicama

znam da si bila..aludirao sam na druge ljude

Ne znam zbog cega se dogadjaju takve stvari,zbog cega ljudi koji dovode kojekakve inostrane dj-eve iz svih branshi elektronske muzike,kad se dohvate diskova sa gitarskim zvukom to rade mnoogo bolje od drugih..

aj da ti objasnim i ovo...npr...zurka na otvorenom...imash opciju..da dovedesh Carl Cox-a ili npr mene ..koga bi dovela ??choveka koji ima ime,koji ce privuci masu,ili mene koji nemam ime,a mozda bolje vrtim od njega i energichnije??

pa naravno da cesh izabrati vec postojeci brend..puknesh i 2000e za samo dovodjenje..ali vratish mnogostruko...

eto to se deshava...nebitno da li je u pitanju elektro ili gitarska muzika

Nisam poredila inostrane dj-eve sa domacim vec domace koji pushtaju elektronsku muziku i domace koji pushtaju iskljucivo gitarsku...i zakljucila da kada ovi prvi pushtaju gitarsku to rade mnogo bolje od ovih drugih koji se time citav zivot bave...a,ja ne bi ni dovodila Carl Coxa ja bih opet da dodje Lady B sa perikom i svojim dragocenim plocama i da ga cujem i ja na jednom bezobraznom setu :cheers:
Inace, zurke na otvorenom su malko po malko postale nepotrebne...Malo ljudi,mali klub,opushten i zagushljiv ambijent...Eh,to je moja definicija prave zurke...klubovi,klubovi,klubovi ali oni pravi...Ne diskoteke,klubovi...A,shto se tice ovih cika koji dovode raznorazne elektronjake,te domace cike su super-cike za gramofonima ili diskovima...vole ljudi muziku i shto je najbitnije raznovrsnu...
A,sad da sjashem sa ove teme jer se sve vishe udaljavam od nje...
Jolanda again

Prethodni

Povratak na Priče iz KST-a