kill the DJ

aforizmi, zanimljivosti...

da li zasluzujem jedno lecenje zbog ovakvog stava ???

Glasanje se završava Pet Apr 28, 2006 22:46

ne/NE
2
25%
Ne/ne
6
75%

Ukupno glasova : 8

kill the DJ

Postod V.V.Majstor » Čet Apr 13, 2006 22:46

Sta mislite da DJ-a (Petak) treba izseliti iz pocasne loze u gomilu i ljubazno ga okruziti po mogucstvu sa ponosnim vlasnicima teskih cokula .... :evil:. Na primer da li vas je smorio sa crncima ,sa haus mjuzom,sa bajatim pesmama, ... :?:
Slika

Year Rite ...

Kakav Spam ?!?!
Korisnikov avatar
V.V.Majstor

Pridružio se: Čet Apr 13, 2006 22:30

Postod lazy_chick » Čet Apr 13, 2006 23:08

Pa naravno da je smorio! Al tu nema sta da se uradi...
sto se tice bajatih stvari, imaju argumente tipa
"masa je cudo, stalno voli da slusa iste stvari, ako pustimo nesto drugo svi ce pobeci napolje" :roll:
Verovatno ce klicni u KSTu i neke 2258. slusati smells like teen spirit, Poison, i sve ostalo i to u identicnom redosledu ko do sada. :roll: :roll:
petak je najkrsh vece.
Don't panic.
Korisnikov avatar
lazy_chick

Pridružio se: Čet Sep 29, 2005 17:20

Re: kill the DJ

Postod SleepwalkeR » Čet Apr 13, 2006 23:15

V.V.Majstor je napisao:Sta mislite da DJ-a (Petak) treba izseliti iz pocasne loze u gomilu i ljubazno ga okruziti po mogucstvu sa ponosnim vlasnicima teskih cokula .... :evil:. Na primer da li vas je smorio sa crncima ,sa haus mjuzom,sa bajatim pesmama, ... :?:

a ko si ti ??

o kakvim crncima i "haus mjuzom" prichash????

Verovatno ce klicni u KSTu i neke 2258. slusati smells like teen spirit, Poison, i sve ostalo i to u identicnom redosledu ko do sada.

misha je otvorio mailing listu..i nije za dzabe to uradio..iskoristi je..

btw,postoji vec pricha,ali ljudi teshko prihvataju nove stvari..

ne znam koja je poenta ova dva posta...^^^^
Put a gun in my hand and pretend You don't care.........
Slika
you can turn your back on a person, but never turn your back on a drug.
Korisnikov avatar
SleepwalkeR

Pridružio se: Pet Okt 21, 2005 10:22

Postod lazy_chick » Čet Apr 13, 2006 23:21

Poenta je kritika, za sta forum, izmedju ostalog, i sluzi :)
a sad kolko je neko suptilan, to je druga stvar..
Don't panic.
Korisnikov avatar
lazy_chick

Pridružio se: Čet Sep 29, 2005 17:20

Postod SleepwalkeR » Čet Apr 13, 2006 23:25

lazy_chick je napisao:Poenta je kritika, za sta forum, izmedju ostalog, i sluzi :)
a sad kolko je neko suptilan, to je druga stvar..

true..ondak se baci na posao :)
Slika
Korisnikov avatar
SleepwalkeR

Postod N&G » Pet Apr 14, 2006 12:48

N: @V.V. Majstor: Pazi sta pricas, taj DJ ce uveeek imati telohranitelja u vidu malog, ali vrlo opasnog pit bul terijera.. :D
"And my soul from out that shadow that lies floating on the floor shall be lifted-NEVERMORE!"

MILITANTNI LJUBITELJI MACAKA crew, yo!
N&G

Pridružio se: Čet Sep 29, 2005 20:09

Postod payche » Pet Apr 14, 2006 12:50

pit bul terijer u minicu...ha ha ha :lol: :lol: :lol:
Korisnikov avatar
payche

Pridružio se: Ned Nov 27, 2005 21:51

Postod N&G » Pet Apr 14, 2006 12:56

N:@payche: MA, bice tebi...kao onaj film: "Are u that little guy makin' all that big noise?" ako ne znas sta se dalje desilo, raspitaj se... :twisted: :twisted: :D :D :D
"And my soul from out that shadow that lies floating on the floor shall be lifted-NEVERMORE!"

MILITANTNI LJUBITELJI MACAKA crew, yo!
N&G

Pridružio se: Čet Sep 29, 2005 20:09

Postod Pop » Pet Apr 14, 2006 16:14

payche je napisao:pit bul terijer u minicu...ha ha ha :lol: :lol: :lol:
Ahahaha...ha...ne bi da palim vatru ali...YO SHA TI REKO !!! :lol:
When you put Your hands on a hot Women , 1 hour seems like a second . When you put your hands on a hot plate , a second seems like 1 hour .
Pop

Pridružio se: Sre Mar 22, 2006 19:20

Re: kill the DJ

Postod RollerBoy » Pet Apr 14, 2006 18:56

V.V.Majstor je napisao:Sta mislite da DJ-a (Petak) treba izseliti iz pocasne loze u gomilu i ljubazno ga okruziti po mogucstvu sa ponosnim vlasnicima teskih cokula .... :evil:. Na primer da li vas je smorio sa crncima ,sa haus mjuzom,sa bajatim pesmama, ... :?:

Ubi ga snajperom!!!!!!!!!!! :twisted:
RollerBoy

Pridružio se: Uto Apr 11, 2006 18:46

Postod NeverBorn » Pet Apr 14, 2006 21:20

hm... divno sto nam V.V.Majstor Ostavlja Da glasamo....(Kumunizam)
KOGA SMARA KST PETKOM NEKA PROBA DA NEDOLAZI CESTO ILI UOPSTE....A ne da nas smara sa ovakvim Topicima...

Over And Out
Korisnikov avatar
NeverBorn

Pridružio se: Čet Apr 06, 2006 19:13

Postod jackass » Pon Apr 17, 2006 10:57

SAMO WAS GLEDAMO 8)

Slika
SlikaJa sam nevidjeni lik i borac za pravdu, fan Brusa Lija, dobijao kecheve zbog anti-shliht ponashanja, ispred sam vremena, postavljam standarde a drugi pokupe shnjur!
Korisnikov avatar
jackass

Pridružio se: Čet Sep 29, 2005 13:38

Postod riddler » Uto Apr 18, 2006 09:18

Petkom nikad srecom nisam bio ali sto se muzike uopste tice kvalitet je popustio.Poslednja 2 discoa i poslednje 2 osamdesete smorio sam se ko puz.
Znam da oni mogu i bolje ali ne znam sta im se desava u poslednje vreme.
I am so smart. I am so smart. S-M-R-T!
I mean S-M-A-R-T!
Korisnikov avatar
riddler

Pridružio se: Čet Dec 15, 2005 03:40

Postod All_Destroyer » Sre Apr 19, 2006 15:40

I sada aj' sve ispochetka...

Jorgovan. (ko razume, shvatice)

Zashto? Vecini se to svidja, to je fakat. I meni se zgadio zhivot od Poison-a, ali DJ mora da vodi rachuna i o profitabilnosti (kad porastete, kazhce vam se samo, muhahahha).
A dotichni shto smara sa crnchugama, ahem, ne dirajte mi u vojnog ispisnika, da ne dignemo ceo puk u VMC Karaburma :twisted: !
Now that it's raining more than ever
Know that we'll still have each other
You can stand under my umbrella
You can stand under my umbrella
(Ella ella eh eh eh)
Under my umbrella
Korisnikov avatar
All_Destroyer

Pridružio se: Čet Nov 03, 2005 16:04

Postod RollerBoy » Pet Apr 21, 2006 08:54

Ma pustite coveka da smara sa Poison-om.Probajte da nedolazite jedno mesec dana u KST pa cete videti kako je Poison strava pesma i da je DJ bog. :twisted:
RollerBoy

Pridružio se: Uto Apr 11, 2006 18:46

Postod Optimus » Sub Apr 29, 2006 17:21

kill the dj!!!!!!!!!Dobro mozda ga ne treba ubiti i on je covek,ali ga zasigurno treba lincovati ili nesto tako.Dj je dobar isto koliko i MV2-player............pusta ono sto hoces dok mu ne popucaju DLL-ovi.Ono sa cokulama zvuci jako primamljivo........i td.

POZDRAV VRHOVNOM VELIKOM MAJSTORU,NJEGOVA SLAVA PRENOSICE SE VEKOVIMA.
Idu dve noge narocito leva!
Korisnikov avatar
Optimus

Pridružio se: Sub Apr 29, 2006 16:34

Postod NeverBorn » Sub Apr 29, 2006 17:38

Optimus je napisao:kill the dj!!!!!!!!!Dobro mozda ga ne treba ubiti i on je covek,ali ga zasigurno treba lincovati ili nesto tako.Dj je dobar isto koliko i MV2-player............pusta ono sto hoces dok mu ne popucaju DLL-ovi.Ono sa cokulama zvuci jako primamljivo........i td.

POZDRAV VRHOVNOM VELIKOM MAJSTORU,NJEGOVA SLAVA PRENOSICE SE VEKOVIMA.

(: Nije Loshe SAmo Josh Da Pitash Veneciju Sta Je DLL I TO JE TO Blizu Si Da Provalish Koj Programski Kod Nevalja .. (:

Sta sa Cokulama../..

E Da Dosta Vishe O Dj.... OK JE (:
Korisnikov avatar
NeverBorn

Pridružio se: Čet Apr 06, 2006 19:13

Postod dooshan » Sre Maj 17, 2006 05:07

Njah.. svi ste elokventni i moodonje, jer nikada niste presedeli notj u toj smrdljivoj kabini, i uslishavali molbe svakakvih kreatura, patjenika i nadri poznavalatza muzike koji su svoj tzenjeni novatz (ili uglavnom novatz roditelja) dali da bi slushali neshto shto vole..
Olako koristite teshke rechi.. vetjina vas kada bi sela u tu stolitzu bi za rekordno vreme oteralo 80% ljudi.. u stvari greshim. Imali bi svoju rodbinu i par ortaka/ortakinja koji skakutju uz ono shto Vi i oni vole..
Daklem, od ljubavi se ne zivi. Vetjina mora da se zadovolji. Glupi ljudi su sretnji ljudi. -> iz ove premise zakljuchujemo i da su ogranicheni ljudi, sretjni ljudi. Samim tim, svaki 5tak - Poison, an' crap like that - ili masa nije zadovoljna. A kada masa nije zadovoljna nema novtza. A kada nema novtza, nema se ni volje da se menja neshto..
Kome nije jasno, josh tju da objashnjavam, i pochetju da vredjam.. tako tje lakshe shvatiti.. la la lala..
..zato, vishe-manje, idem dalje, nisam smoren, imam volje, istim sjajem, dugo trajem,
ne odustajem bez borbe..
Korisnikov avatar
dooshan

Pridružio se: Pon Okt 03, 2005 05:41

Postod SleepwalkeR » Sre Maj 17, 2006 07:23

Kome nije jasno, josh tju da objashnjavam, i pochetju da vredjam.. tako tje lakshe shvatiti.. la la lala.

say what say what :)

Slika
Slika
Korisnikov avatar
SleepwalkeR

Postod Pop » Sre Maj 17, 2006 10:56

dooshan je napisao:Njah.. svi ste elokventni i moodonje, jer nikada niste presedeli notj u toj smrdljivoj kabini, i uslishavali molbe svakakvih kreatura, patjenika i nadri poznavalatza muzike koji su svoj tzenjeni novatz (ili uglavnom novatz roditelja) dali da bi slushali neshto shto vole..
Olako koristite teshke rechi.. vetjina vas kada bi sela u tu stolitzu bi za rekordno vreme oteralo 80% ljudi.. u stvari greshim. Imali bi svoju rodbinu i par ortaka/ortakinja koji skakutju uz ono shto Vi i oni vole..
Daklem, od ljubavi se ne zivi. Vetjina mora da se zadovolji. Glupi ljudi su sretnji ljudi. -> iz ove premise zakljuchujemo i da su ogranicheni ljudi, sretjni ljudi. Samim tim, svaki 5tak - Poison, an' crap like that - ili masa nije zadovoljna. A kada masa nije zadovoljna nema novtza. A kada nema novtza, nema se ni volje da se menja neshto..
Kome nije jasno, josh tju da objashnjavam, i pochetju da vredjam.. tako tje lakshe shvatiti.. la la lala..
Tuzno , ali istina...
When you put Your hands on a hot Women , 1 hour seems like a second . When you put your hands on a hot plate , a second seems like 1 hour .
Pop

Pridružio se: Sre Mar 22, 2006 19:20

Postod dooshan » Čet Maj 18, 2006 00:01

Veveratz, zivotinjo moja.. kekeke...
..zato, vishe-manje, idem dalje, nisam smoren, imam volje, istim sjajem, dugo trajem,
ne odustajem bez borbe..
Korisnikov avatar
dooshan

Pridružio se: Pon Okt 03, 2005 05:41

Postod Andout » Sre Jun 07, 2006 21:57

dooshan je napisao:Njah.. svi ste elokventni i moodonje, jer nikada niste presedeli notj u toj smrdljivoj kabini, i uslishavali molbe svakakvih kreatura, patjenika i nadri poznavalatza muzike koji su svoj tzenjeni novatz (ili uglavnom novatz roditelja) dali da bi slushali neshto shto vole..

govor mrznje...imam pravo da ne volim...
Sometimes I trow up !!!
But sometimes I don`t !!!!
Korisnikov avatar
Andout

Pridružio se: Sre Apr 26, 2006 20:18

Postod FOREST » Sre Jun 07, 2006 23:16

ma nije to govor mrznje...

dechko je pun sebe. i voli da pljuje sve...

a da, chuo sam da je zaposlenima u kst- recheno da se ne uplicu mnogo u forum, ipak je to za goste kst-a, ali dzaba, on izgleda ne chuje....
Pritisce san
Ljepljiv i jak
Spi li smrt
U ovaj mahnit sat?
U,u,u - sapuce mrak...
Korisnikov avatar
FOREST

Pridružio se: Uto Mar 21, 2006 18:07

Postod Social Engineer » Čet Jun 08, 2006 00:55

ma treba pobiti sve ovo dj-eve! pogotovo ove sa brit-a! :P
There's no patch for human stupidity!
Korisnikov avatar
Social Engineer

Pridružio se: Pon Maj 29, 2006 22:29

Postod Ocean_Soul » Čet Jun 08, 2006 01:16

ja nemam vise zamerke ni na sta, jedino mi malo zao sto pustaju r'n'b i house... to me podseca na narodnjacke zurke i ne bih volela da se desi i da to cujem... mislim, ja sam redovna na '90 i dzuskam uz house, ali se kao sto rekoh nadam da necu doziveti da cujem nesto tipa mahinalno u kstu...
Slika
Korisnikov avatar
Ocean_Soul

Pridružio se: Sre Okt 19, 2005 01:11

Sledeća

Povratak na Priče iz KST-a