kill the DJ

aforizmi, zanimljivosti...

da li zasluzujem jedno lecenje zbog ovakvog stava ???

Glasanje se završava Pet Apr 28, 2006 22:46

ne/NE
2
25%
Ne/ne
6
75%

Ukupno glasova : 8

Postod jackass » Čet Jun 08, 2006 01:22

:arrow: DOOSHAN

E LEPI, AJD POSXTO STE TI I PSIDZA ISPLJUWALI MOJA ZWEI TECHNICSA I VESTAX-a, DEDER RECI NA KOJIM WI TO MIXETAMA RADITE, POSXTO WIDIM DA SI ISKUSAN DJ! 8)
ZA NJEGA ZNAM NA CHEMU RADI.

DIWIO SAM DA IMATE 2x PIONEER-a CDJ100 :P

I JOSX NESXTO LEPI:

ZASXTO SI SE TI ISTRIPOWAO DA SI SAD NEKI BEETAN LIK 5-KOM!?(JAO SAD SWE WOONE IDU K TEBI :roll: ) :lol:
AKO WETJ MENJASX STARU SKOLU (BOSS-a), PROMENI I REPERTOAR A NE "NAREZO SAM 1 MP3 I DOSXO SAM DA UZMEM PARE".
TO SAMO POKAZUJE TWOJ SXABLON DJ-ING AKO TO MOZE DA SE NAZOWE DJ-ING.
PRE BI GA NAZWAO"PUSXTAM PESME I SPUSXTAM REGLERE, SXTO BI ZNALA I TA TU CHISTACHICA DA RADI :lol:

ZATO, PRATI MALO TE LJUDE KOJI SU VEC DALI PARE DA TE SLUSXAJU A NE DA IH SKIDASX SA TUKIJA:
"E BITJE TO MALO KASNIJE, NE UKLAPA MI SE SADA U SET"

SlikaJa sam nevidjeni lik i borac za pravdu, fan Brusa Lija, dobijao kecheve zbog anti-shliht ponashanja, ispred sam vremena, postavljam standarde a drugi pokupe shnjur!
Korisnikov avatar
jackass

Pridružio se: Čet Sep 29, 2005 13:38

Postod dooshan » Čet Jun 08, 2006 03:40

@Jackass Heh.. svirachu sa zutim slovima.. kakav tzrni mp3? Koji set liste? O kojim basnama ti prichash? Pozdravi tzrvenkapu.. da li sam bitan, ili nisam, puTza mi, jedno znam - ko tje pushtati mjuzu, kada se Misha povuche..

@Forest "Dechko je pun sebe".. naravno da jesam. Opravdano. "Voli da pljuje sve" - to se zove kritika i realnost.. get a life.. a nisam zaposlen u kst_u.. niti primam "platu", niti mi ide staz.. pushtam muziku periodichno i to je to.. a zaposlenih imash vishe nego gostiju na ovom forumu.. i josh vishe wanna-be zaposlenih.. ili inventar-posetilatza.. tako da uzivaj i preskochi moje postove.. ili barem retzi neshto o meni shto je potkrepljeno chinjenitzama..
..zato, vishe-manje, idem dalje, nisam smoren, imam volje, istim sjajem, dugo trajem,
ne odustajem bez borbe..
Korisnikov avatar
dooshan

Pridružio se: Pon Okt 03, 2005 05:41

Postod riddler » Čet Jun 08, 2006 09:19

Nemojte da dirate Dosana on je samo mali covek koji se dokopao vlasti to uvek tako biva
I am so smart. I am so smart. S-M-R-T!
I mean S-M-A-R-T!
Korisnikov avatar
riddler

Pridružio se: Čet Dec 15, 2005 03:40

Postod SleepwalkeR » Čet Jun 08, 2006 09:22

E LEPI, AJD POSXTO STE TI I PSIDZA ISPLJUWALI MOJA ZWEI TECHNICSA

niko ti nije pljunuo po technicsu.. to bi bio smrtni greh...

nego mi mixerka bode oko..

btw,dooshan pushta u kst-u sa minimumom potrebne opreme..tako da i zeli bolje prelaze i opstalo ne moze..(nema chak ni &$%#~ loop!@!?@??!@?!?)
pleyere si lepo snimio,probaj ti neshto vishe da izbuchesh sa njima...pogotovo sa onim jet efektom(oh lord........)

doole..let me--------->jet....jet....unc unc..jet :P

----------------

e da..dobro jutro svima :)
Put a gun in my hand and pretend You don't care.........
Slika
you can turn your back on a person, but never turn your back on a drug.
Korisnikov avatar
SleepwalkeR

Pridružio se: Pet Okt 21, 2005 10:22

SRAF

Postod Brit » Čet Jun 08, 2006 09:49

Ovako...
Prvo da zavrshimo debatu o opremi...

Ono na chemu doole radi jeste minumum radnih uslova...

Bass komada jedan
Midovi komada 2
High komada 2 Sve je to vezano na mono prikljchak...

Plejeri koje je Jacky naveo jesu ti cdj 100 pioneer komada 2

Slika
Imaju krajnje bedne efekte, no dovoljni su za pushtanje muzike...

Mikseta koju Doole koristi je sasvim pristojna, Gemini MM-02 Mixer

Slika

To je DJ oprema koja se koristi u busitju...

Tako da stvarno nema mnogo mesta za improvizaciju(nekazhem da nema, npr. kutjna dorada)...

E a sada malko o mom vidjenju dooshanovog ponashanja i stava...
Samouveren (shto u opshte nije loshe), kratak fitilj, ali i dobar osigurach da se iskljuchi na vreme ne bi li pregoreo... To je ona backup varjanta, "shto se ja potresam libo me (-)(-)(-) za vas".. Moglo bi se retji da ima preveliku potrebu da ljudima objashnjava neke stvari, dodushe pomalo uvredljivo, ali to je jezik nekih od nas (tako da je i to razumno, ne kazhem pohvalno). Voli da spushta, shta vishe uzhiva u tome... Malko dizhe sebe iznad ostalih, ali ni je to do toga shto je DJ vetj je takav i od ranije... Obozhava publicitet i pazhljivo bira drushtvo u kojem boravi... Da me ponekada iritiraju takve osobe, da iritiraju me ali to nije razlog za pljuvanje istih po forumu...

Poz od mene... Ako neko smatra ovaj tekst uvredljivim ili shta vetj... He can byte ma white sorry ass...
http://www.myspace.com/brits_party

I'm not a complete Idiott... Some parts are misssin' !!! ENE CREW
Korisnikov avatar
Brit

Pridružio se: Pon Okt 24, 2005 15:20

SRAF

Postod Brit » Čet Jun 08, 2006 10:17

Da i waht's that thing 'bout Brit night... To radi samo jedan chovek... (: kakva bre mnozhina...

Korisnikov avatar
Brit

Postod payche » Čet Jun 08, 2006 11:10

wi ste bre prsli....

ša se koj moj djoku swadjate owde kad se ionako gledate bar dwa puta nedeljno u KST-u...
čik recite to jedni drugima u lice...
Korisnikov avatar
payche

Pridružio se: Ned Nov 27, 2005 21:51

Postod ZWERKO » Čet Jun 08, 2006 13:12

payche je napisao:čik recite to jedni drugima u lice...

SlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlika
It`s cruel...and unusual...
Korisnikov avatar
ZWERKO

Pridružio se: Sre Okt 26, 2005 22:05

Postod N&G » Čet Jun 08, 2006 14:07

G: The guy has no balls in his draw'rs!!!
"And my soul from out that shadow that lies floating on the floor shall be lifted-NEVERMORE!"

MILITANTNI LJUBITELJI MACAKA crew, yo!
N&G

Pridružio se: Čet Sep 29, 2005 20:09

Postod All_Destroyer » Čet Jun 08, 2006 14:18

Ne mogu &$%#~ da verujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Znachi ipak sam bio u pravu! Istina je da su kompletni metalci/pankeri/rokeri rodjeni posle '85. (uz par starijih izuzetaka) kompletni idioti. And that's a fact.
Ajde malo objashnjavanja:
Pre nego shto ijedan mudro-mudo-ser sledeci put reshi da prosipa pamet, neka se samo zamisli da li bi bilo uopshte takvog repertoara da su same mushterije normalne. Pa shta ako ima r'n'b-a i hopa, razbija monotoniju. A vala je i meni vishe muka od ovakvih komentara za bilo kog dj-a; ni Chipi, ni Misha, ni Dooshan, kao ni nekada ni David ili Slovenac, ne mogu da pushtaju bash sve stvari koje se svima 100% svidjaju. Ne znam za pojedine normalne na ovom forumu, ali znam da ce sigurno Vojvoda i Dooshan da se sete sa mnom izlazaka u KST pre nekih pet godina: ni traga od tenzije ili proseravanja. Oh well, dobre stvari kratko traju, zar ne? A sad da vidim, shto reche Payche, da neko ovo kazhe nekome u lice. Metalci su i kukavice, uz ono shto sam gore naveo. Setice se neki ovde da su se metalci pokazali vs skinjara pre neke 3 godine i kako su se pokazali...
A shto napadate Dj-eve, pa setite se samo da oni mora da vode rachuna da uvek nadju idealnu meru izmedju PROFITABILNOSTI, RAZNOVRSNOSTI I ISPUNJAVANJA ZHELJA (bilo svojim poznanicima bilo bilo kome). :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Now that it's raining more than ever
Know that we'll still have each other
You can stand under my umbrella
(Ella ella eh eh eh)
Under my umbrella
Korisnikov avatar
All_Destroyer

Pridružio se: Čet Nov 03, 2005 16:04

Postod N&G » Čet Jun 08, 2006 14:23

G: Ispravka dobri nam All_Destroyer-u. Molim vas da ubuduce naziv mudro-mudo-seri promenite jer je ocigledno da takvi seratori muda nemaju... kenjaju pa nestanu...
"And my soul from out that shadow that lies floating on the floor shall be lifted-NEVERMORE!"

N&G

Postod All_Destroyer » Čet Jun 08, 2006 14:25

N&G je napisao:G: Ispravka dobri nam All_Destroyer-u. Molim vas da ubuduce naziv mudro-mudo-seri promenite jer je ocigledno da takvi seratori muda nemaju... kenjaju pa nestanu...

Word, yo!
Now that it's raining more than ever
Know that we'll still have each other
(Ella ella eh eh eh)
Under my umbrella
Korisnikov avatar
All_Destroyer

Pridružio se: Čet Nov 03, 2005 16:04

Postod N&G » Čet Jun 08, 2006 14:28

G: It's funny 'cause it's true!!! :lol: :!: :lol:

N&G

Re: SRAF

Postod Social Engineer » Čet Jun 08, 2006 15:00

Brit je napisao:Da i waht's that thing 'bout Brit night... To radi samo jedan chovek... (: kakva bre mnozhina...

ako si mislio na mene i na moju poruku - pogresih... (mislio sam na jednog coveka)
jesi li ti dj na brit-u?

ako nisi, onda jbg :D (cini mi se da smo se jednom prilikom upoznali... nebitno.... (potrazi na net-u MC5 :D :P))
a poruka mi je bila cista &$%#~

All_Destroyer je napisao:Ne mogu &$%#~ da verujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Znachi ipak sam bio u pravu! Istina je da su kompletni metalci/pankeri/rokeri rodjeni posle '85. (uz par starijih izuzetaka) kompletni idioti. And that's a fact.
Ajde malo objashnjavanja:
Pre nego shto ijedan mudro-mudo-ser sledeci put reshi da prosipa pamet, neka se samo zamisli da li bi bilo uopshte takvog repertoara da su same mushterije normalne. Pa shta ako ima r'n'b-a i hopa, razbija monotoniju. A vala je i meni vishe muka od ovakvih komentara za bilo kog dj-a; ni Chipi, ni Misha, ni Dooshan, kao ni nekada ni David ili Slovenac, ne mogu da pushtaju bash sve stvari koje se svima 100% svidjaju. Ne znam za pojedine normalne na ovom forumu, ali znam da ce sigurno Vojvoda i Dooshan da se sete sa mnom izlazaka u KST pre nekih pet godina: ni traga od tenzije ili proseravanja.

a ko ovde ocekuje od dj-a da pusta sve? naravno da ne moze svima da se udovolji... pa sta sad? da tucemo dj-a???? ma dajte...
jel vi ovu temu uopste ozbiljno shvatate??????????
There's no patch for human stupidity!
Korisnikov avatar
Social Engineer

Pridružio se: Pon Maj 29, 2006 22:29

Postod Social Engineer » Čet Jun 08, 2006 15:03

payche je napisao:wi ste bre prsli....

ša se koj moj djoku swadjate owde kad se ionako gledate bar dwa puta nedeljno u KST-u...
čik recite to jedni drugima u lice...

ma ljudi... ovo ovde je sve &$%#~! :)
90% ljudi se medjusobno poznaje uzivo i svi su ok jedni sa drugima
ovde se samo malo prepucava - &$%#~ radi :)
dosadno ljudima
There's no patch for human stupidity!
Korisnikov avatar
Social Engineer

Pridružio se: Pon Maj 29, 2006 22:29

Postod jackass » Čet Jun 08, 2006 15:08

DOBAR DEO LJUDI OWDE JEDE:

Slika :lol: :lol: :lol:
SlikaJa sam nevidjeni lik i borac za pravdu, fan Brusa Lija, dobijao kecheve zbog anti-shliht ponashanja, ispred sam vremena, postavljam standarde a drugi pokupe shnjur!
Korisnikov avatar
jackass

Pridružio se: Čet Sep 29, 2005 13:38

Postod djavolak » Čet Jun 08, 2006 15:32

bukvari su knjige koje vare!?
structure... logic... function... control...
a structure cannot stand without foundation,
logic is the foundation of function
function is the essence of control
i am in control
Korisnikov avatar
djavolak
Moderator

Pridružio se: Sre Okt 12, 2005 11:21

SRAF

Postod Brit » Čet Jun 08, 2006 17:45

Social Engineer je napisao:
Brit je napisao:Da i waht's that thing 'bout Brit night... To radi samo jedan chovek... (: kakva bre mnozhina...

ako si mislio na mene i na moju poruku - pogresih... (mislio sam na jednog coveka)
jesi li ti dj na brit-u?

ako nisi, onda jbg :D (cini mi se da smo se jednom prilikom upoznali... nebitno.... (potrazi na net-u MC5 :D :P))
a poruka mi je bila cista &$%#~

Ne nisam ja DJ na Brits vecheri... CHIPI je... A veche je bilo ok, previshce lagano za moj ukus ali ok...

Korisnikov avatar
Brit

Postod dooshan » Čet Jun 08, 2006 19:59

@brit .. shto se tiche tvog tumachenja mog ponashanja.. ostavi mi br moba na pm, dobijash posao pr ako mi ikada bude trebao. (:
..zato, vishe-manje, idem dalje, nisam smoren, imam volje, istim sjajem, dugo trajem,
ne odustajem bez borbe..
Korisnikov avatar
dooshan

Pridružio se: Pon Okt 03, 2005 05:41

Postod [adept] » Sre Avg 23, 2006 12:07

:wink:
[adept]

Pridružio se: Čet Okt 27, 2005 04:41

Postod SleepwalkeR » Sre Avg 23, 2006 15:03

ovoj temi preti ozbiljan lock up!!

Vojo,pojavi se iz tmine univerzuma!!
Put a gun in my hand and pretend You don't care.........
Slika
you can turn your back on a person, but never turn your back on a drug.
Korisnikov avatar
SleepwalkeR

Pridružio se: Pet Okt 21, 2005 10:22

Postod lawnmowerman » Sre Avg 23, 2006 19:06

"Pospani setacu", nemoj da pretish nekim zakljucavanjima, da se opet ne bi pojavio nervozan u petak! >:)
Now truly I am king of the world
Master of fate
Damned shall thy house be
Thou shall not question my power
Nor shall thou defy me further
lawnmowerman

Pridružio se: Ned Feb 26, 2006 05:29

Postod NeverBorn » Sre Dec 06, 2006 19:29

Jedno Pitanjce !!!

Kakav je po Vama sada KST i 4um ??? Jel se neshto promenilo na bolje ili na gore ????
One minut darkness

Slika
Korisnikov avatar
NeverBorn

Pridružio se: Čet Apr 06, 2006 19:13

Postod Angry_Cockroach » Sub Dec 30, 2006 03:42

Dj-a ne treba ni ubiti, ni tuci, ni terati da menja repertoar... Treba pronaci pravog Dj-a ciji muzicki ukus ti se svidja i izlaziti na mesta gde on pusta! Kome se ne svidja muzika u Kst-u (petak smara definitivno, sve je to ok, ljudi voleo mainstream rock i treba ga pustati ali Poison nije jedina pesma od Cooper-a...nebitno), neka potrzi nesto drugo umesto da s.ere i ne pomera d,upe iz Kst-a...

Slusao sam Marka Gangbangera nekoliko puta na Povetarcu i Akademiji (pre) i sto se mene tice savrsen je! Da vam ustedim vreme, cetvrtak Povetarac, proverite odlicno je... makar za ljude koji vole new wave, indie, punk, alternative i bla bla bla....
Ko je obr'o mleko !? :angry5:

Joko-ovo, Joko-ono i &$%#~ Lenona! :angry5:

MILITANTNI LJUBITELJI MACAKA crew! :angry5:
Korisnikov avatar
Angry_Cockroach

Pridružio se: Uto Okt 10, 2006 21:51

Postod ganjachica zmajeva » Sub Dec 30, 2006 13:27

Angry_Cockroach je napisao: Da vam ustedim vreme, cetvrtak Povetarac, proverite odlicno je... makar za ljude koji vole new wave, indie, punk, alternative i bla bla bla....

U potpunosti se slazem .... strava je tamo cetvrtkom.
Ali poshto tramvaj 9 ne radi, ja moram peshke preko mosta .... to mesto ce me sacekati do proleca ...
Never sleep. Know that you have a Dragon hunting you for vengeance ....
shta mislite da je ovo?
Korisnikov avatar
ganjachica zmajeva

Pridružio se: Uto Dec 27, 2005 22:36

PrethodniSledeća

Povratak na Priče iz KST-a