kill the DJ

aforizmi, zanimljivosti...

da li zasluzujem jedno lecenje zbog ovakvog stava ???

Glasanje se završava Pet Apr 28, 2006 22:46

ne/NE
2
25%
Ne/ne
6
75%

Ukupno glasova : 8

Postod Jolanda again » Sub Dec 30, 2006 18:22

Ova tema ne treba da postoji...Ako krenemo da se ubijamo mislim da bi DJ bio na kraju moje liste...Ne znam,nekako mi se cini da su ljudi sa najmanje kvalifikacija dali sebi za pravo da pljuju po ovom klubu kao shto su ljudi sa najmanje staza izlazenja u kst mnogo mocni na ovom forumu...Malo nelogicno,zar ne?!U svakom slucaju,pravi fanovi ovog kluba(dakle,NE TRENUTNI fanovi)nece se oglasiti na ovoj temi...
Izvinjavam se onima koji zasluzno stoje na svojim pozicijama u klubu i na forumu...Kako god, primecujem da je nekolicina ljudi koju sam vidjala u ovom klubu pre pet godina nastavila u njega i dalje da izlazi...
Bogatstvo je kad imash salmonelu u kaki,pesak u mokraci i BUBASHVABU koja te voli.
Jolanda again

Pridružio se: Uto Dec 12, 2006 21:25

Postod Nifty » Sre Avg 01, 2007 23:22

Jolanda again je napisao:Ova tema ne treba da postoji...Ako krenemo da se ubijamo mislim da bi DJ bio na kraju moje liste...Ne znam,nekako mi se cini da su ljudi sa najmanje kvalifikacija dali sebi za pravo da pljuju po ovom klubu kao shto su ljudi sa najmanje staza izlazenja u kst mnogo mocni na ovom forumu...Malo nelogicno,zar ne?!U svakom slucaju,pravi fanovi ovog kluba(dakle,NE TRENUTNI fanovi)nece se oglasiti na ovoj temi...
Izvinjavam se onima koji zasluzno stoje na svojim pozicijama u klubu i na forumu...Kako god, primecujem da je nekolicina ljudi koju sam vidjala u ovom klubu pre pet godina nastavila u njega i dalje da izlazi...

H8eru..
23 and bored..
Korisnikov avatar
Nifty

Pridružio se: Pet Jul 28, 2006 22:08

Postod SleepwalkeR » Pet Avg 03, 2007 10:43

al izvuche temu iz proshlosti nifty//
Put a gun in my hand and pretend You don't care.........
Slika
you can turn your back on a person, but never turn your back on a drug.
Korisnikov avatar
SleepwalkeR

Pridružio se: Pet Okt 21, 2005 10:22

Postod NeverBorn » Sub Avg 04, 2007 19:26

^^^ Polako tebe tek cheka super-hejt vecheras ako po0stish FULON ...

ima da qpim tuborg i da ti ga olo0pam o glavu ... ((((X
One minut darkness

Slika
Korisnikov avatar
NeverBorn

Pridružio se: Čet Apr 06, 2006 19:13

Postod Nifty » Sub Avg 04, 2007 22:03

NeverBorn je napisao:^^^ Polako tebe tek cheka super-hejt vecheras ako po0stish FULON ...

ima da qpim tuborg i da ti ga olo0pam o glavu ... ((((X

:faroah: Netje,bre,choek pooshta normalnoo moozikoo..powremeno.. :cheese:
23 and bored..
Korisnikov avatar
Nifty

Postod Hector » Uto Avg 07, 2007 00:24

ako mene pitate 50 % ljudi koje znam iz kst + 3-4 osobe sa foruma smatraju da je DJ sasvim ne potrebna institucija tamo i da on stoji ispred necega samo reda radi a ustvari da svo bvreme slusamo play - listu MP3-a
salalala sve je sala ni jedan klovn nije budala :=)
Hector

Pridružio se: Pon Okt 23, 2006 11:55

Postod Jolanda again » Uto Avg 07, 2007 01:29

Hector je napisao:ako mene pitate 50 % ljudi koje znam iz kst + 3-4 osobe sa foruma smatraju da je DJ sasvim ne potrebna institucija tamo i da on stoji ispred necega samo reda radi a ustvari da svo bvreme slusamo play - listu MP3-a

Jes' u pravu...Dj mu dodje ovaj cika shto se igra u Sleepwalker-ovom potpisu... :bounce:
Bogatstvo je kad imash salmonelu u kaki,pesak u mokraci i BUBASHVABU koja te voli.
Jolanda again

Postod NeverBorn » Uto Avg 07, 2007 22:21

@Hektore, a 90% tih istih ljudi ne zna da nabroji 20 metal bendova. (dajem metal kao primer,) ne znaju da nabroje 20 bendova koji su isti zanr. A ti vidi koliko su obrazovani muzichki i o kakvim ljudima k.e.nj.a.y.u !!!

Mislim da je stvarno dosta, priche ovakav je DJ i onakav, zashto se niko od vas mudrosera prijavio za konkurs za DJ kada je bio u KST-u???

Koliko ustvari poznajete ljude i muziku ??? Jel ste se ikada to pitali ???
One minut darkness

Slika
Korisnikov avatar
NeverBorn

Postod Jolanda again » Sre Avg 08, 2007 01:41

^Predhodni moj post je samo ukazivao na to da pojam dj-a vishe vezujem za pushtanje muzike sa ploca(dakle-mixovanje)nego pushtanje sa diskova...To ne znaci da mislim da su dj-evi u kst loshi,niti da nisu dj-evi,uostalom to si mogao da zakljucish i iz posta pre predhodnog.Jedino shto im istinski zameram je svima dobro poznato zlatno pravilo ovog kluba da se skoro uvek vrte iste stvari...Cast izuzecima...Na kraju krajeva nije ni to toliko loshe bar ne mozesh mnooogo da se razocarash...
Jolanda again

Postod NeverBorn » Sre Avg 08, 2007 02:00

^^^hehe, znam Joladinjo ...

shto se tiche vrtenja iste muzike: Jel stvarno mislite da je DJ-evima zanimljivo kada vrte iste pesme ??? 5ak se uvek menja, ali kazem, nema ko da primeti.Kada je 80% KST pijano ili (izgleda) glo0vo.

Ja nemam nishta protiv, ko smatra da bi on bolje po0shtao, bitje konkursa, pa se prijavite da vidimo kako to bolje Vi po0shtate ...

Ne Jolanda, nisam tebi upo0tio post. Nego u globalu svima. (((X
I mene rech DJ podsetja sve to na mixetu i vinile .. ali .. D.J.-evi rade i sa CD-ovima. (((X
One minut darkness

Slika
Korisnikov avatar
NeverBorn

Postod SleepwalkeR » Sre Avg 08, 2007 03:04

shta ti znash o tome kad ne znash ni plejer da koristish kako treba :D
Put a gun in my hand and pretend You don't care.........
Slika
you can turn your back on a person, but never turn your back on a drug.
Korisnikov avatar
SleepwalkeR

Pridružio se: Pet Okt 21, 2005 10:22

Postod NikoKaoJa » Sre Avg 08, 2007 10:41

NeverBorn je napisao:shto se tiche vrtenja iste muzike: Jel stvarno mislite da je DJ-evima zanimljivo kada vrte iste pesme ???

pa shto ih onda wrte? ochigledno nikom nije zanimljiwo.. mislim, wetj sam dala primer na nekoj temi, pesma "killing in the name" rage-a, ili neka od one 2-3 od soad-a koje se stalno wrte petkom, su meni lichno, a i wetjini ljudi koje znam, super pesme. ali kad ih slushash iz petka u petak, braaaate smore te. mislim, ok, wolimo ratm, wolimo soad, zashto se misha ne seti da pusti za promenu neku drugu pesmu od njih?

NeverBorn je napisao:5ak se uvek menja, ali kazem, nema ko da primeti.Kada je 80% KST pijano ili (izgleda) glo0vo.

jedina promena koju sam ja primetila petkom u skorije wreme, bilo je da je misha pustio neku groznu preradu "another brick in the wall".
a ako sluchajno odesh da mu trazhish neku pesmu, on samo klimne glawom "da, da, bitje" i shta mislish, da li bude? narawno da ne..
RRiba RRibi gRRize RRep
na vRR dabRR bavRR damRR
tRRaktoRR ide bRRm bRRm bRRm
tRRista gRRama buRReka sa siRRom i kaRRbuRRatoRR

Slika
Korisnikov avatar
NikoKaoJa

Pridružio se: Ned Apr 02, 2006 16:12

Postod Nifty » Sre Avg 08, 2007 11:54

I josh jedna stwar,mnooogo su omekshali petak!
Pre mesec dana dodjem ja u kst petkom kada je inache ALTERNATIVA
ne KOMERCIJALA ,Misha pooshta HOUSE koji je KOMERCIJALNA muzika!
Bio sam pola sata i otishao,a svi znamo zashto se to deshava- jer ljoodi na wrhoo hotje pare,(y.e.bale ih one!) a pare ima iskljuchiwo fenseraj koji
dodje i proziva ljoode ispred ksta and ruin the place..
Damn! Whata fuk is the matter with everyone? Kada je soobota -ok!
Dodju ljoodi-pa mozda im ne prija alternativa,ne slooshaju tu wrstu moozike,wole,ne znam.. 90te,80te,nebitno bla bla..ali barem neka ostawe petak ljoodima koji vetj godinama dolaze zbog petka i zbog kvalitetnog
HC-a,rocka,hard rocka i metala! :rock:
23 and bored..
Korisnikov avatar
Nifty

Postod Jolanda again » Sre Avg 08, 2007 15:05

S jedne strane cinjenica je da uvek pushtaju iste stvari a s drge strane cinjenica je da znaju za bolje i drugacije ali to ne rade ili zato shto ovako privlace vishe ljudi pa ima i vishe kesha ili zato shto ni publika u kst-u ne odgovara nekoj totalnoj alternativi.Ja bih licno odlepila od srece kad bih otishla u petak i kad ne bih prepoznala nijednu jedinu pesmu...Kao cujete neshto u kst-u shto ne znate shta je pa dodjete gajbi i skidate sa neta kao sumanuti...uf,kakav je to bozanski osecaj...Mislim da nedostaje takav vajb,takav ambijent,kad naculjish ushi i utishavash ortaka kraj sebe jer si se izbezumio zbog pesme koju mozesh cuti samo u tom trenutku,u kst-u,samo te veceri od tog dj-a...Uf,najezila sam se...
Jolanda again

Postod Sarah Key » Sre Avg 08, 2007 15:39

Jolanda again je napisao: Jedino shto im istinski zameram je svima dobro poznato zlatno pravilo ovog kluba da se skoro uvek vrte iste stvari......Cast izuzecima

Upravo.Ischitavshi ovu temu primetila sam da ljudi nisu u stanju da svare i prihvate ni sugestiju pa chak ni (dobronamernu) kritiku vec su u fazonu napad najbolja odbrana,tako da dok se ne preleze neke dechije bolesti ne vidim svrhu postojanja ove teme...
Ne kazem da treba ici u krajnost i da se ovo pretvori u "muzichke zelje i pozdravi" niti sam za neke radikalne promene...ali ponekad i najmanja promena moze da ostavi JAK UTISAK i doprinese DALEKO BOLJOJ ATMOSFERI...

PS.uostalom prochitajte prethodni post ...ne secam se kad sam zadnji put u kstu dozivela to o cemu jolanda pricha a feeling je mnoogo dobar
What if I could smile, until the end of time?
What if I could hide, with you?

With You!
Korisnikov avatar
Sarah Key

Pridružio se: Pon Maj 21, 2007 23:38

Postod Asteria » Sre Avg 08, 2007 16:29

A ok, realno, 5ak se jeste malo promenio, u pravu je Hell, ali to su stvarno gotovo neprimetne promene. Ok je sad dok je otvorena bashta, pa kad je dupli program i u klubu mozhesh da chujesh i neshto drugo, kao npr. Tool i tako to. Ali u bashti je manje-vishe sve isto. I smuchi se ljudima, chak i oni koji nisu znali neke pesme, sada ih 100% znaju koliko se ponavljaju... Ma da ste uveli gomilu fensera i iz petka u petak ih drogirali istim pesmama i oni bi postali "alternativa"...
Stvarno ne bi shkodilo da program bude raznovrsniji...
You wanna see the light? So do I..
Asteria

Pridružio se: Ned Jan 07, 2007 17:52

Postod NikoKaoJa » Sre Avg 08, 2007 16:45

al dzhabe swe to kad niko nije woljan da menja program :roll:
RRiba RRibi gRRize RRep
na vRR dabRR bavRR damRR

Slika
Korisnikov avatar
NikoKaoJa

Postod Asteria » Sre Avg 08, 2007 16:57

A pa onda daj da organizujemo neki protest! :) Ewo Biljo, ti budi vodja, poshto si vetj iskusna u tako tim revolucionarnim stwarima! ;)
Viva la revolucion! Ili tako neshto! :P
Asteria

Postod Jolanda again » Sre Avg 08, 2007 17:10

NikoKaoJa je napisao:al dzhabe swe to kad niko nije woljan da menja program :roll:

Nije dzabe.Nastavice da smaraju publiku,dolazice sve manje i manje 'ozbiljnih"posetilaca(kao shto je vec slucaj)na veceri gde je muzika godinama ista i monotona a preorjentisace se na neshto novo i kvalitetno shto se obicno deshava radnim danima u kst-u.Tako ce nashi lobirani dj-evi vremenom poceti da pushtaju za publiku koja je daleko od one ciljne grupe koje su imali na umu i nash dragi klub ce vremenom poceti da se prazni vrednim a puni bezvrednim...(verujte,ovu pricu sam vec videla u jednom od domacih klubova elektronske muzike)...Jednom recju-degradirace...
Mada,mozda se neshto i promenilo tim udarnim danima...Izvinjavam se ako jeste,ne bih znala jer vec godinu dana nisam krocila petkom...pa,ni subotom...(ne,ipak sam bila na devedesetim...)
Jolanda again

Postod NeverBorn » Sre Avg 08, 2007 19:29

Na sve ovo shto ste napisali nemam shta da kazem osim:
"Jel znate Vi shta hotjete ???"

sve shto se napisali je kontradiktorno

Otjete da se ne vrte iste pesme i u isto vreme da ide neshto shto znate ??? WTF ??? Zato i postoje tematske vecheri, Gothic, LTBR, Domatjica ...
To su vecheri koje su usko vezane za temu, ali petak nije takav.

Petak je Meshano meso, od Nirvane do Silvane, sa svachiji uqus. od metala do housa. zavisi kakva je po0blika. Misha tje ako po0blika vishe reaguje na tvrdji zvuk on tje po0shtati tvrdju mo0ziku.

A sa druge strane imate Klub, kada je otvorena bashta, Do0shan, Bane i Mancha po0shtaju tvrdji zvuk, od HC preko Nju Metala do teshke Metalurgije ...
Ima za svakoga po neshto.
Ajd neka dodje neki cinik da kaze da to nije tako.
One minut darkness

Slika
Korisnikov avatar
NeverBorn

Postod NikoKaoJa » Sre Avg 08, 2007 23:04

^^ a shta je to kontradiktorno u nashim postowima?

hotjemo da se razbije monotonija, ne widim shta je kontradiktorno?
jel toliko teshko pustiti neku drugu pesmu od ratm-a osim killing in the name? (jbg uwatila sam se za tu pesmu, to mi je najbolji primer jer je chujem swakog prokletog petka)
RRiba RRibi gRRize RRep
na vRR dabRR bavRR damRR

Slika
Korisnikov avatar
NikoKaoJa

Postod Devojchica_Iz_Vode » Čet Avg 09, 2007 03:33

A mozhda svi treba malo da promenite mesto izlaska (:
anatomska.

and now I'm ready to close my mind.
and now I'm ready to feel your hand.

trep - trep
Korisnikov avatar
Devojchica_Iz_Vode

Pridružio se: Sre Okt 12, 2005 10:23

Postod Asteria » Čet Avg 09, 2007 03:39

Da, aj marsh svi u Underworld! :geek:
Asteria

Postod mansoldworld » Čet Avg 09, 2007 03:47

@NKJ
Zaboravila si Alice Cooper-Poison :sleepy1: ;)

Uvek sam mislio da je bolje za klubove kao shto je Kst da stoji 'izbor muzike' taj i taj,nego 'DJ'!Znam da u sushtini i nema neke razlike,ali opet postoji razlika izmedju ta dva pojma ...
"Izadji na tablu B." reche profesorka
"Ajde mi sada opishi kruznicu?"

Pa znate,ona je lepa,okrugla...tako!
"Pa dobro,ajde je sad opishi?"

Pa opisao sam je...
Korisnikov avatar
mansoldworld

Pridružio se: Uto Feb 20, 2007 16:37

Postod NeverBorn » Čet Avg 09, 2007 05:31

NikoKaoJa je napisao:hotjemo da se razbije monotonija, ne widim shta je kontradiktorno?
jel toliko teshko pustiti neku drugu pesmu od ratm-a osim killing in the name?

Kako nije Biljo ??? Mislim, trazite da se ne vrte iste stvari,(a ne vrte se vishe(toliko)) i trazite da Vam se po0sti neshto shto znate.Mislim, ajd mi reci: A shta da po0sti shto ljudi znaju ??? Koliko je RATM izdao albuma ??? I koliko ti stvari znash od RATM ??? Aj nemoj da Googlash i reci mi koliko ???
Ja sam njihov fan pa me interesuje shta znash o njima, pa takvo pitanje postavljash ...

Devojchica_Iz_Vode je napisao:A mozhda svi treba malo da promenite mesto izlaska (:

Chasna rech Ewe, reka si im ... alal vera, tako treba (((X

mansoldworld je napisao:@NKJ
Zaboravila si Alice Cooper-Poison

E matori, verovao ti meni ili ne, tu pesmu idalje traze po 3-4 choveka na veche ... Mislim, i meni dodje da qpim Tuborg da im olo0pam o glavo0. Zamisli kako je tek DJ-evima. Uostalom, kada je zadnji po0t Misha to po0stio ????
One minut darkness

Slika
Korisnikov avatar
NeverBorn

PrethodniSledeća

Povratak na Priče iz KST-a