Zasto se sve devojke iz kst-a oblace u crno???PETKOM BAREM

aforizmi, zanimljivosti...

Zasto se sve devojke iz kst-a oblace u crno?

Ne ostaju fleke...
5
7%
Moda(crno je uvek u modi?)
3
4%
Lepo im stoji
13
19%
Utapaju se u okolinu gubeci svoj identitet
20
29%
Koga briga!
27
40%

Ukupno glasova : 68

Zasto se sve devojke iz kst-a oblace u crno???PETKOM BAREM

Postod Optimus » Pon Maj 01, 2006 01:32

Gde god da pogledas...CRNO...uglavnom ok kaze se crno je uvek u modi...
ali da li je to prihvatljiv drustveno-socioloski motiv koji se pojavljuje u oblacenju gorepomenutih dama...
Idu dve noge narocito leva!
Korisnikov avatar
Optimus

Pridružio se: Sub Apr 29, 2006 16:34

Postod Andout » Pon Maj 01, 2006 01:34

Mozda su dosle u belom pa se isprljale...
Sometimes I trow up !!!
But sometimes I don`t !!!!
Korisnikov avatar
Andout

Pridružio se: Sre Apr 26, 2006 20:18

Postod payche » Pon Maj 01, 2006 06:29

brate crno je zakon...
zamisli kako bi bilo kad bi doshle u ljubicasto... ili roze... aaaaaaaaaa
Korisnikov avatar
payche

Pridružio se: Ned Nov 27, 2005 21:51

Postod ZWERKO » Pon Maj 01, 2006 12:34

kad porastu ,prvo ce kombinovati crnu sa nekom drugom bojom,da bi malo razbile monotoniju (ili zato shto su im sve crne stvari postale tamno sive (izbledele))..a onda ce,kad ih i to prodje pocheti da se sharene...mozda... :D
It`s cruel...and unusual...
Korisnikov avatar
ZWERKO

Pridružio se: Sre Okt 26, 2005 22:05

Postod lazy_chick » Pon Maj 01, 2006 12:58

Kako sve?! :shock:
Ja sam uvek u svetlo plavom ili zelenom! :D
crna smara, kad nosim crno sva sam namrstena.
Don't panic.
Korisnikov avatar
lazy_chick

Pridružio se: Čet Sep 29, 2005 17:20

Postod lazy_chick » Pon Maj 01, 2006 13:13

E da, ja stvarno ne razumem devojke koje nose SAMO i ISKLJUCIVO crne majice...i to UVEK UVEK UVEK! :?
Ima takvih bas dosta u kst-u...valjdas se deckovi loze na to crno.. :?il sta li...
Al opet, zasto bi neko ignorisao citav spektar boja koji postoji?!?
Mogu samo da zamislim kako im izgleda ormar.. :roll:
Don't panic.
Korisnikov avatar
lazy_chick

Pridružio se: Čet Sep 29, 2005 17:20

Postod zmajche » Pon Maj 01, 2006 13:13

Simply because black rules :twisted:
Korisnikov avatar
zmajche

Pridružio se: Sub Nov 12, 2005 00:13

Postod SL » Pon Maj 01, 2006 14:01

Ja BASH volim crnu boju... A volim i devojke... Pa josh kad se lepo ukombinuje to dvoje :lol:
Pa i treba da nose crno 8)

LM, poshto imam sestru, evo shta sam zakljuchio prouchavajucu njeno gledishte na boje, odecu, oblachenje u globalu :P
1) crno se moze lako kombinovati sa drugim bojama (odecom)...
2) manja je shteta, a i ne vidi se ako prolijesh neshto na crno...
3) crno asocira na: mistichnost ali i na eleganciju, ozbiljnost...
4) crno dobro sakriva kilogram vishka :lol: :lol:
:: Music = Emotions ::
Slika
Slika
Everyone believes in God but noone believe in You!
Korisnikov avatar
SL

Pridružio se: Sre Jan 11, 2006 01:45

Postod SleepwalkeR » Pon Maj 01, 2006 14:17

^+ ne bljeshti na black light lampi kao moj pirs...
Put a gun in my hand and pretend You don't care.........
Slika
you can turn your back on a person, but never turn your back on a drug.
Korisnikov avatar
SleepwalkeR

Pridružio se: Pet Okt 21, 2005 10:22

Postod Forever_More » Pon Maj 01, 2006 15:46

Sve u svemu, meni to deluje jako tuzno, s obzirom da je rasprostranjeno u TOLIKOJ razmeri, pogotovu petkom... Ne kazem da treba da se nosi roze, ne-daj-Boze, ali malo veselije boje nece da shkode, povremeno ;)
It's a deal, it's a steal, it's a sale of a -----' century!
Korisnikov avatar
Forever_More

Pridružio se: Sub Apr 15, 2006 20:30

Postod leptirica » Pon Maj 01, 2006 19:19

ja uglavnom nosim crno zato sto je obozavam...ali takodje nekad oblacim i sarenije stvarcice naravno u kombinaciji sa crnom...sta znam sto kaze zmajce black rules...hehe 8) :twisted:
"Be still be calm be quiet now my precious boy
Don't struggle like that or I will only love you more
For it's much too late to get away or turn on the light
The spiderman is having you for dinner tonight"
Korisnikov avatar
leptirica

Pridružio se: Pon Okt 31, 2005 19:32

Postod RollerBoy » Pon Maj 01, 2006 22:22

Crno je gotivno.Pola mojih stvari je crno kao i roleri.Najbolja kombinacija je Crna sa Krvavo Crvenom. :twisted:
Ja sam samo jos jedan Extremista koji voli adrenalin u krvi.
RollerBoy

Pridružio se: Uto Apr 11, 2006 18:46

Postod Pop » Uto Maj 02, 2006 00:44

Mozda nose crno zato sto su blekerke ? :roll:
When you put Your hands on a hot Women , 1 hour seems like a second . When you put your hands on a hot plate , a second seems like 1 hour .
Pop

Pridružio se: Sre Mar 22, 2006 19:20

Postod CoffeeDrinker » Uto Maj 02, 2006 14:56

Ваљда мисле да су тако у фазону, а многе и јесу даркерке.

У ОДБРАНУ И СЛАВУ ЈЕДНЕ БОЈЕ
Драгослав БОКАН

У времену свеопштег етикетирања, у коме верници ђавола своје противнике означавају као ђаволе, украдена је из наше свакодневнице, наших снова и традиције и једна боја. Отмица, највећа после отмице Сабињанки, а сигурно много значајнија од ње, јер кроз њу нам краду нови варвари Европе и наш вид, наша чула, спремност на аскезу и жртву. Све нове и нове забране уједињеног бесмисла "Европске заједнице" полако задиру све дубље у нашу интиму, одређујући нам јеловник, музику, лектиру, моду, жеље… једном речју, стварају од нас добро камуфлиране роботе без своје личности и без своје заједнице. У овим инкубаторима нових подљуди једног хипнотичког поретка нема места низашта заиста усправно и херојско, низакакво самоодрицање, а нарочито не ако је реч о повратку Традицији. Украли су нам црну боју, боју монашких униформи ратника Христове вере, боју соколових крила, боју туге мајчине и суза младих удовица, боју победе над самим собом и самурајске спремности косовских витезова на победу до смрти. То је боја наших застава и наше црнине, оно тамно дрво наших војничких крстова, боја неба која нас опомиње, боја добровољачких униформи младих српских хајдука и комита – царица свих боја, она једина, која уз златну, казује нама смртницима тајне поруке Небеса. Црна је боја одрицања слабости и васкрсења оног најбољег у нама у победи над нацереним карневалима и шаренилом наше цивилизације. Она је боја песничке инспирације, боја тамних вода и сумрака, боја баршуна и покрова, боја земље и угашеног пламена. Јер, само у тамним сумрацима усамљености срце проговара језиком молитве, под тамним корицама Светог писма крију се Христове речи, у утроби тамних пећина и даљинама непознате ноћи крије се искушење које штитоношу претвара у витеза, дете у мушкарца и роба у ратника. Црна једра античке драме казују поруке живота и смрти, црно крило гавраново исповеда мајчиној тузи судбину њених витешких синова, црна је утроба земље, а и сва мудрост Европе је црне боје мастила, којом се пред непријатељском белином празног пергамента и папира исписује смисао, логос, тајна, вечност… И зато, не допустите да нам отму црну боју, јединствени симбол који нас упозорава на нашу смртност и тиме води ка златној средини светлости васкрсења у Христу; одбраните је својим презривим осмехом и надмоћним ћутањем над мртвачком буком клеветника. Не допустите да нам је они узму, фарбајући њом своје ђаволе, своје униформе и своју вечну ноћ без усамљених звезда и без Бога. Не допустите модерној уметности, сатанистима и даркерима, хеви-метал верницима, келнерима и чиновницима, обезбоженим војскама и произвођачима холивудског страха да нам обесвете ову боју, која је од Бога, као и ми, и која је лепа као Бог, као "очи чорније" и херојска смрт. Угасите шаренило своје нискости отменом тамом врлине. Црном усамљеношћу витеза традиције, с оне стране дуге, против лажне црнине, лажних суза, лажне несреће и несреће лажи, против отмичара боја и осмеха, против ђавола. И зато – Живела смрт, која је васкрсење и доле са животом који је вечна смрт! ВОЛИМ ЦРНО!
Slika
Korisnikov avatar
CoffeeDrinker

Pridružio se: Ned Dec 04, 2005 16:35

Postod Optimus » Uto Maj 02, 2006 21:21

Lenja riba je Cool i Cyber Junkie :lol:
Idu dve noge narocito leva!
Korisnikov avatar
Optimus

Pridružio se: Sub Apr 29, 2006 16:34

Postod onagrus » Uto Maj 02, 2006 22:23

CoffeeDrinker je napisao: И зато – Живела смрт, која је васкрсење и доле са животом који је вечна смрт! ВОЛИМ ЦРНО!

:| Err, pa, ne. Nije bash tako. Smrt je kada crknesh i pocnes da trulish, jedu te bakterije, gljive i nizhi beskichmenjaci, a onda pocnes da se raspadas na male organske a zatim i neorganske molekule. I onda te vishe nema. I kao takva je bezveze, kao i sve sto je prati.

S druge strane, zhivot je najmocniji treptaj jednog sistema, kolevka za vechnost, protivnik haosa u molekularnom smislu, nestanak entropije, kulminacija akumulacije potencijalne energije i najlepsa igra svih atoma materije i kvanta energije koji ulaze u njegov sastav! Vechan, iako sa aspekta jedne male jedinke poput mene izgleda kratak i prolazan. Jer kroz moj zhivot zivece deca dece moje dece i milioni potomaka mojih potomaka. Zauvek! Moj zivot odjekivace glasno, kao i vashi kroz vechnost, iako smo dovoljno mali da toga ne budemo svesni.
To speak is to lie, to lie is to collaborate.
Korisnikov avatar
onagrus
Moderator

Pridružio se: Pet Jan 20, 2006 21:56

Postod onagrus » Uto Maj 02, 2006 22:25

A Crno? Heh, crno je samo privremeni nedostatak svetlosti, nestaje cim se na istoku, na horizontu mocno i snazhno pojavi jos jedan dan, siguran i neustrashiv kao i prethodni... Ne bojte se Crnila, i ono prodje, a mi ostajemo! :wink:
Korisnikov avatar
onagrus
Moderator

Postod CoffeeDrinker » Sre Maj 03, 2006 12:08

Онагрус, види се да си ти један паметан момак, али изгледа да превише времена проводиш за књигом. Пусти мало књигу и изађи, рецимо у КСТ. :)
Немој да мислиш да та хемија коју учиш може баш све да објасни, а на крају крајева, наука се не налази у колизији са светом који постоји независно од ње. Немој ни ти да их супротстављаш. И немој да дозволиш себи да од дрвета не видиш шуму. Смејаћеш се сам себи касније, друже.

Видиш како можеш поетски и лепо да опишеш живот, а описао си га тако да нема баш много везе са науком. Уради исто и са смрћу.

onagrus je napisao:S druge strane, zhivot je najmocniji treptaj jednog sistema, kolevka za vechnost, protivnik haosa

Живот, гледано са научне стране, није и не може бити вечан. Материја вечно кружи, али енергија потребна животу протиче и троши се. Фузионог материјала ће једног дана нестати на Сунцу и на свим другим звездама, а онда ће наступити вечни мрак... или...
Противник хаоса? Па, хаос не постоји, зар не? Ни један молекул, ни један електрон се не крећу без неког правила и реда.

onagrus je napisao:Jer kroz moj zhivot zivece deca dece moje dece i milioni potomaka mojih potomaka. Zauvek!

...упркос свему, истина је у нама...

"Завјештање крви

И запамти, чедо моје, крв и крв чини народ.

Крв је вјечна.

Крв новорођеног дјетета стара је хиљаде година. Дјетешце је младо, а крв у њему је она стара крв која је протицала у жилама његових предака још прије хиљаде година.

Људи се рађају па нестају, а крв остаје. Она се претаче из једнога у другога човјека.

И моја крв, чедо моје мило, тече у твојим жилама. И да ти ниси наумио ићи кроз живот и вријеме не тјелесним и крвним струјама, него на духовним крилима, и твоја би крв потекла у твојој дјеци. Али ти имаш своја веља духовна чеда и она ће тебе носити у дубоке вијекове и далека времена.

Чедо моје мило, као што велика ријека тече кроз клисуре у поља, тако кроз времена тече крв и претаче се из нараштаја у нараштај и из вијека у вијек.

шта је онда човјек него мали суд у коме се вјечна и света крв преноси с покољења на покољење.

Зато крв не припада човјеку него народу. И не лије се никад за једнога него за народ. И зато дође вријеме кад се не пита ко си и какав си, него чије си крви: или српске или угарске, или грчке или аварске. У то страшно вријеме кад замукну сви језици, крв проговори језиком свих предака. И не пита се ко си и какав си, него чије си крви собом заитио.

Чеда моја, по крви мојој и духу мојему, нека у вама никада не буде мрзости на туђу крв, некмоли на крв братску. Крв человјеческа је света и у свима нама тече из једног источника. Свима нам је од Бога дана и праоца нашега Адама.

Ничију крв не проливајте зато што је из туђега племена или народа. Али, чедо моје, љуто браните крв своју ибо у њој јест крв предака наших.

Никоме не дајте да лије нашу крв зато што је српска.

Миром на рат идите и ратом мир чините.

Љубављу на љубав идите, али крвљу крв српску браните." Миле Медић - ЗАВЕШТАЊА ВЕЛИКОГ ЖУПАНА СТЕФАНА НЕМАЊЕ СВОМ СИНУ СВЕТОМ САВИ
Slika
Korisnikov avatar
CoffeeDrinker

Pridružio se: Ned Dec 04, 2005 16:35

Postod ganjachica zmajeva » Sre Maj 03, 2006 12:47

AAAAA!!!!! Koliki postovi, necu ni da pomislim da ih procitam...

LM, jednom je moja drugarica dosla u kst u belim pantalonama (iako sam joj rekla da to ne radi) i sela negde... :lol: :lol: :lol: Ostatak veceri je provela naslonjena na zid
Never sleep. Know that you have a Dragon hunting you for vengeance ....
shta mislite da je ovo?
Korisnikov avatar
ganjachica zmajeva

Pridružio se: Uto Dec 27, 2005 22:36

Postod jackass » Sre Maj 03, 2006 15:24

ganjachica zmajeva je napisao: Ostatak veceri je provela naslonjena na zid

MORA DA JOJ JE NEKO ODUWAO ŽUTARU :lol: :lol: :lol:
SlikaJa sam nevidjeni lik i borac za pravdu, fan Brusa Lija, dobijao kecheve zbog anti-shliht ponashanja, ispred sam vremena, postavljam standarde a drugi pokupe shnjur!
Korisnikov avatar
jackass

Pridružio se: Čet Sep 29, 2005 13:38

Postod onagrus » Sre Maj 03, 2006 19:25

@CoffeeDrinker: Haos postoji i zove se entropija. Stvari u kosmosu teze da zauzmu stanje sto vece entropije (neuredjenosti) i stanje najnize potencijalne energije. Zivi sistemi teze suprotnom. Oni konvertuju materiju u energiju (energetski bogati molekuli) i da tu energiju iskoriste da se "urede" tj. da smanje sebi entropiju.

Sto se tice krvi, nije ona preterano bitna, pre svega se misli na genotip, i njegovu propagaciju, ali, da slazem se da je potomstvo najjvaznija stvar koja postoji i jedini realni razlog zasto smo tu. A ako mi uspesno obavimo nas zadatak, sa aspekta naseg genotipa, mi nastavljamo da zivimo. Ovde se u obzir ne uzima svest jer je ona samo skup subjektivnih dozivljaja ralnosti.

A sto se nauke tice, ona kao disciplina ne moze da opise sve jer je danas jos uvek primitivna. Ali za sve stvari u kosmosu postoji savrseno jasno kvantno-mehanicko objasnjenje, jedino sto ga za neke stvari mi mozda jos uvek ne znamo... pitanje dana.

Toliko za sada da ne spamujem. I dalje mislim da crno kao boja za odecu moze a ne mora da bude ok. Najvise volim gole osobe, ako vec raspravljamo o odeci.
Korisnikov avatar
onagrus
Moderator

Postod FOREST » Sre Maj 03, 2006 20:30

ganjachica zmajeva je napisao:AAAAA!!!!! Koliki postovi, necu ni da pomislim da ih procitam...

Slazem se....

Ljudi dajte krace malo postove.... Chemu tolika pisanija?
Pritisce san
Ljepljiv i jak
Spi li smrt
U ovaj mahnit sat?
U,u,u - sapuce mrak...
Korisnikov avatar
FOREST

Pridružio se: Uto Mar 21, 2006 18:07

Postod onagrus » Sre Maj 03, 2006 20:51

Jbg, brate, ne uspevam nikako da jednostavnu sustinu zivota i smrti i celokupnog bitisanja ljudskog roda upakujem u bilo sta krace. Mogu da napravim snimak na kaseti, pa da ga slusate pred spavanje ako vas mrzi da citate :D
Korisnikov avatar
onagrus
Moderator

Postod RollerBoy » Sre Maj 03, 2006 21:32

onagrus je napisao:Jbg, brate, ne uspevam nikako da jednostavnu sustinu zivota i smrti i celokupnog bitisanja ljudskog roda upakujem u bilo sta krace. Mogu da napravim snimak na kaseti, pa da ga slusate pred spavanje ako vas mrzi da citate :D

To ti je dobra ideja mogao bi da profitiras na prodaji kaseta.
Ja sam samo jos jedan Extremista koji voli adrenalin u krvi.
RollerBoy

Pridružio se: Uto Apr 11, 2006 18:46

Postod SleepwalkeR » Sre Maj 03, 2006 23:02

FOREST je napisao:
ganjachica zmajeva je napisao:AAAAA!!!!! Koliki postovi, necu ni da pomislim da ih procitam...

Slazem se....

Ljudi dajte krace malo postove.... Chemu tolika pisanija?

paaa......................
Slika

ili

Slika

-------------------------------------------------------------------------------------

that is brainSlika
Put a gun in my hand and pretend You don't care.........
Slika
you can turn your back on a person, but never turn your back on a drug.
Korisnikov avatar
SleepwalkeR

Pridružio se: Pet Okt 21, 2005 10:22

Sledeća

Povratak na Priče iz KST-a