Kada ste najweeshe bili cirke u zivotu i posledice istog :)

aforizmi, zanimljivosti...

Kada ste najweeshe bili cirke u zivotu i posledice istog :)

Postod Nifty » Čet Avg 03, 2006 20:17

EEEE ,bilo je to ne tako dawne 2004. na dochekoo Nove Godine u KST-u..Nisam znao shta radim,shta treba da kazem,ko su bili ti ljudi oko mene..(Hellix,Nemanja,V.V. Majstor i josh neko iz Weenche, but of course I can't tell you, I was very,very drunk.. :D )
23 and bored..
Korisnikov avatar
Nifty

Pridružio se: Pet Jul 28, 2006 22:08

Postod Jela Ficdzerald » Čet Avg 03, 2006 22:59

Uh, bilo je to skoro. Ukratko, nisam bila u KST-u, pa sigurno nekoliko meseci, a onda sam došla na 90-te. Iskombinovali se u ž a s a n stres, 2 točena u roku od 5 minuta, moja opklada sa lupetalom ko će prvi da eksira jedno od ta dva piva i želja da se dobro provedem.
Ostatak... pa pitajte me lično.
Da li znate nekog ko bi kupio martinke (baš Dr Martens), do pola lista, muške, crne, nove, br. 43? Ozbiljna sam.
...

My love is like a Rollercoaster baby, baby, U wanna ride? :D
Korisnikov avatar
Jela Ficdzerald

Pridružio se: Sre Nov 30, 2005 02:59

Postod CreepingDeath » Čet Avg 03, 2006 23:21

Uuuu, juna proshle godine, na trgu je bio neki koncert, swirao NightShift a ja popio 1/2L Votke, ko zna kolko piwa i kako su mi prichali bilo je tu i nekog winjaka al ga se ja iskreno slabo secam. Posledice: rupa u memoriji, glavobolja, zelenkasta pegla pored kreweta, i cool fleshevi koji su me pucali ceo naredni dan.. :lol:
Eee to su bila wremena. :cry:
To mora da se ponovi uskoro!
Muzichari koji piju nikad nisu patili od treme...
Slika
Korisnikov avatar
CreepingDeath

Pridružio se: Sre Mar 08, 2006 12:05

Postod Veliki_Zli_Crni_Vitez » Pet Avg 04, 2006 00:26

....najsvezije mi je na nekom elektrogothu cetvrtak.....kad sam bio ispred ogledala i blenuo dosta dugo neka riba sa metalnim ustima htela da me bije.....strasno....pa sam spopadao creepingovu devojku....i njenu sestru....za pare...
Slika
Korisnikov avatar
Veliki_Zli_Crni_Vitez

Pridružio se: Sre Maj 03, 2006 16:29

Postod R1Ngm4S73R » Pet Avg 04, 2006 00:53

Proshle godine u ovo vreme, bio sam kod ortakinje na 19. rodjendanu. Meshao sam pivo, vinjak i crno vino, i bilo mi mnooooooogo loshe, secam se samo da su me nekako dva ortaka donela kuchi i bacila u krevet i da je moja keva kasnije tela da zove hitnu jer sam bio zreo za ispiranje a ja onako pijan sam je uveravao da mi je skroz do j@j@. Joj jadna zena koliko se samo istraumirala.......
And now i close my eyes.....
Korisnikov avatar
R1Ngm4S73R

Pridružio se: Pet Jul 28, 2006 17:56

Postod payche » Pet Avg 04, 2006 00:55

pre jedno godinu dana... otvaranje neke "diskoteke" u selu jednog ortaka...
jao kad se samo setim...
pijenje "aperitiva" kod ortaka na gajbi...
popijeno osamnaest jelena zidarskih...
igranje na šanku...
lomljenje prozora rukom...
bežanje od seljana...
grljenje TA peći...
pričanje dva sata sa istom TA peći...
i totalna amnezija ujutru...
anforčenetli... vremenom sam se setio nemilih dogadjaja te večeri...
Korisnikov avatar
payche

Pridružio se: Ned Nov 27, 2005 21:51

Postod Ocean_Soul » Pet Avg 04, 2006 17:50

exkurzija,prva godina, zlatibor... moje prvo i najgore pijanstvo... kreten mali> htela sam da se napijem i ona sam popila flashu brendija u roku od pola sata> napunim casu od 2 dl i skoro pa exiram... ma kreten... posledice> celu noc bacanje pegle, dve profesorke (jedne ne ne secam) su me treznile celu noc, ujutru putujemo u sirogojno a ja svakih 10 min trchim iz autobusa da povracam jer u &$%#~ dabl dekeru nema kese za povracanje... posle sam povracala belu penu... ma uzas... otrovala sam se od alkohola... najgori blam u zivotu i najgori osecaj....
pila sam jos 1000 puta posle toga, ali sam ad bar malo uskusnija pa mi se to ne desava... blam blam blam... svejedno, nedostaje mi moja gimnazijica...
Slika
Korisnikov avatar
Ocean_Soul

Pridružio se: Sre Okt 19, 2005 01:11

Postod Nifty » Pet Avg 04, 2006 21:48

Oceansoul: svejedno, nedostaje mi moja gimnazijica...

Buhuhuu.. :cry: :D :D

litar za pola sata..mlooogo je koome.. 8)
23 and bored..
Korisnikov avatar
Nifty

Pridružio se: Pet Jul 28, 2006 22:08

Postod Ocean_Soul » Sub Avg 05, 2006 22:14

znam, katastrofa.... :)
Slika
Korisnikov avatar
Ocean_Soul

Pridružio se: Sre Okt 19, 2005 01:11

Postod nansy » Ned Avg 06, 2006 05:18

2001.,kraj prvog srednje,nakon certa u Novom Sadu.Na putu ka Bg-u smo pili RUM(u nedostatku vodke) u dvospratnom basu gde se piiilooo,djuskalo(koliko je to bilo moguce),lupkalo u tam-tam i svirkalo na jos nekim instrumentima...Popila sam (cini mi se) vise od 1/2L tog RUMA i bilo je extra dok nisam sisla u donji deo basa i sela...Nije proslo 2 min. oko mene je bilo mali milion kesa.Neverovatno ali istinito je to da me keva nije izvalila(ne pitajte kako...mutne radnje :wink: )...I naravno vrhunac je bila jutarnja proba orkestra(nakon predhodne vesele veceri),na koju sam zakasnila i na pauzi me je kolegenica ponudila nekom cokoladicom koja je bila,zamislite sa RUMOM!!! :shock: I tako...Suntavi RUM vise NIKAKO...
A najskorije...Srpska Nova Godina,ova poslednja.Od milog i dragog vina...No,jos uvek ga pijem... :D
...a sada...

"Godine prolaze,
laste mi ne dolaze!!!!!
Ne mirisu mi zumbuli...
A i ti me iznevjeri!!!"

...nista bez greske.
Korisnikov avatar
nansy

Pridružio se: Sre Apr 05, 2006 15:14

Postod onagrus » Ned Avg 06, 2006 11:31

:| Ne pijem. Nikad. Ili kako bi to Pop slikovito rekao Nunkad.
To speak is to lie, to lie is to collaborate.
Korisnikov avatar
onagrus
Moderator

Pridružio se: Pet Jan 20, 2006 21:56

Postod riddler » Ned Avg 06, 2006 17:15

Moj rodjendan 2001 rostilj na adi celu noc cirkanja i ujutro smo isli po jos jednu gajbu da nastavimo.Posledice>>>> Zaspao u plicaku na adi.Pomenutu gajbu bacio u vodu da se hladi(zajedno sa pivom) i zaboravio gde sam je bacio.Striptiz na obali dok sam se presvlacio da ne pokvasim sorc vlaznim gacama.Masan racun za taxi (lik je iskoristio moje pijanstvo i natrukao taksimetar sve u 16) i naravno grand finale peglao sam jedno 5 sati posle toga naravno sa prekidima.

Drugo po redu rodjendan moje devojke i dobrog drugara isti dan.Ceo dan sam pio crno vino.Poceo sam u podne a zavrsio oko 11 navece.
Posledice>>>>Striptiz u jazz cafeu jer sam prosuo vino po stolu pa sam skinuo majcu da ga obrisem.Jurio konobara da mu pomognem da nosi ancer i citavo vece mu govorio da je jako ql i da je najbolji konobar na svetu.Decko se toliko isparanoisao(pomislio je da sam derpe)da je poslao koleginicu da nas sluzi.Sutradan se niceg nisam secao i naravno nezaobilazno bacanje pegle
I am so smart. I am so smart. S-M-R-T!
I mean S-M-A-R-T!
Korisnikov avatar
riddler

Pridružio se: Čet Dec 15, 2005 03:40

Postod V.V.Majstor » Pon Avg 07, 2006 00:27

1 od gorih na kalemegdanu pre par godina jos je bio zofman od kilo ipo ,razbili smo se i neko kreativni je predlozio da skacemo na zivu ogradu (Busa- mirijevo) izgrebali smo se ko da smo se sa meckama rvali ,Busa jadnicak je par puta preskocio zivu ogradu i zavrsio na kamenoj stazi liocem okrenut ka nebu i nije ga sprecilo da nastavi ...

zatim tu je negde i mokra zurka prosle godine kad sam polio obezbedjenje i neznam cemu ili kome da zahvalim sto nisam izbacen , i isto vece sam pokvasio 3 mobilna koja sam cuvao u najlon kes ...

takodje i maskembal pre 3 ili 2 god. naleteli na neke vesele ljude iz nisa i sa njima cirkali pivo ,posle neki arapin nas pricestio manastirkom , helix se kleo da je vido supermena i travoltu , ja licno sam bio siguran da vise nije mogo da gleda na oci ,posle sam dusu izvrnuo na postavu sa svim alkoholom ... nisam na kraju ni usao na maskembal ,koliko sam serazbio cak sam i brata izglio i sa njim se vratio gajbi ,e to je izgledalo ovako idemo kuci ja i on pod ruku i za svaki ivicnjak oboje dizemo nogu pola metra u vis ... uzas ... ima jos toga bilo bi to velika top lista neznam sta je od cega bilo gore :D
Slika

Year Rite ...

Kakav Spam ?!?!
Korisnikov avatar
V.V.Majstor

Pridružio se: Čet Apr 13, 2006 22:30

Postod Veliki_Zli_Crni_Vitez » Pon Avg 07, 2006 03:17

:lol: :lol: :lol: :lol: e tebe moram da upoznam :lol: :lol: :lol: :lol:
Slika
Korisnikov avatar
Veliki_Zli_Crni_Vitez

Pridružio se: Sre Maj 03, 2006 16:29

Postod NeverBorn » Pon Avg 07, 2006 05:35

V.V.Majstor je napisao:posle neki arapin nas pricestio manastirkom , helix se kleo da je vido supermena i travoltu

8) 8) 8)

A ja se nesecam kada se nisam betonirao ... :!: :!: :!:
One minut darkness

Slika
Korisnikov avatar
NeverBorn

Pridružio se: Čet Apr 06, 2006 19:13

Postod Andout » Sre Avg 09, 2006 16:59

ja ne pijem
Sometimes I trow up !!!
But sometimes I don`t !!!!
Korisnikov avatar
Andout

Pridružio se: Sre Apr 26, 2006 20:18

Postod V.V.Majstor » Čet Avg 10, 2006 22:52

andout je kralj kad se covek napije ima obicaj da saceka tajac u masi i kaze " i tako ti ja zajasem svinju " Legenda
Slika

Year Rite ...

Kakav Spam ?!?!
Korisnikov avatar
V.V.Majstor

Pridružio se: Čet Apr 13, 2006 22:30

Postod Renton » Pet Avg 11, 2006 17:10

V.V.Majstor je napisao:andout ima obicaj da kaze " i tako ti ja zajasem svinju "

@andout: E matori, mozda ce sa ovim ici malo bolje kad "zajases" tu tvoju svinju,mislim

Slika
" Your tears don't fall, they crash around me... "
Renton
Korisnikov avatar
Renton

Pridružio se: Pon Jul 31, 2006 18:26

Postod R1Ngm4S73R » Pet Avg 11, 2006 19:20

joooooooooo, al sam se sinoch odvalio,. Jbt izaso sam sa ortakom u kraj, cisto da izbleimo i nailazi treci ortak i vadi buksnu, joooooj kad sam je vido, lm naduvali smo se ko zecevi i otisli na pivo, medjutim ja neam opjma sta je meni bilo, tolko me pukla vutra da sam se non stop tripowo da cu da dobijem srcku. Josh ono pivo, totalno sam izgubio vezu sa razumom, mozak poce nenormalno da radi. Kad me videse kako sam pozuteo kolko mi bio loshe ortak me posavetovo da palim gajbi jer sam bio bukvalno u flat line fazonu. Secam se da sam tri ipo sata pesacio a do kuce ima 400 m. Nekako sam se uvuko u sobu i budala palim komp i pravac na forum. Tu sam pokushao da postujem na asocijacijama ali nisam uspeo (jutros sam se uverio), posle sat vremena nabadanja po tastaturi valjda sam otisao da spavam jer mi je bilo mnogo loshe. Jbt josh me pucaju tripowi, &$%#~ sam mozak skroz.
And now i close my eyes.....
Korisnikov avatar
R1Ngm4S73R

Pridružio se: Pet Jul 28, 2006 17:56

Postod NeverBorn » Ned Avg 13, 2006 16:25

@ Rentone .... Rentone .... Rentone .... DzaVolchichu maui ...
nisi objasnio ljudima to je ova slika .. lepi .... Ovo je fora kada bi kondomi imali sponzore mogli bi da ih nadjete sa ovakvim pakovanjima .... meni je Najki favorit

Slika
One minut darkness

Slika
Korisnikov avatar
NeverBorn

Postod Jela Ficdzerald » Pon Avg 14, 2006 08:33

@Hellix: A zamisli šta bi bilo da je sponzor Merix, Persil, štagod - "Zašto moje belo više nije tako belo?"
Da li znate nekog ko bi kupio martinke (baš Dr Martens), do pola lista, muške, crne, nove, br. 43? Ozbiljna sam.
...

My love is like a Rollercoaster baby, baby, U wanna ride? :D
Korisnikov avatar
Jela Ficdzerald

Pridružio se: Sre Nov 30, 2005 02:59

Postod NeverBorn » Pon Avg 14, 2006 13:57

exexex zamslio ... strashno ... postacu iMpotentan ako vidim Mariju iz bonuxa opet ili josh gore "Zorana Petrovica" (onaj Cilit BanG) :lol:
One minut darkness

Slika
Korisnikov avatar
NeverBorn

Postod lazy_chick » Uto Avg 15, 2006 16:38

Najstrasnijeg napijanja ne zellim ni da se secam!pre 3 godine..pivo+votka :roll:
Jos trpim posledice...najgluplja stvar u zivotu..

Preksinoc sam popila pola litre votke...zaspala na podu svoje dnevne sobe. Jos uvek ne mogu da okrenem glavu na levu stranu.
A sinoc sam popila 4 litre piva..inace se razbijem vec od 2 limenke. O posledicama ne bih....
Ozbiljno razmisljam da ovaj beerfest preskocim...malo da odmorim jetru.
Korisnikov avatar
lazy_chick

Pridružio se: Čet Sep 29, 2005 17:20

Postod Kokili » Uto Avg 15, 2006 17:04

Cesto sam se odvaljivala od alkohola a da nije bilo nikakvih posledica. Najgore mi je bilo jednom kad sam bila na festivalu skandinavske elektronske muzike u Domu omladine pre dve godine gde je valjda do 12 sati pice bilo BESPLATNO (!?? :shock: :D ) pa smo drugarica i ja zurile da sto vise piva popijemo :roll: A onda smo i posle 12 nastavile da locemo. Taman kad sam odlucila da je bilo dosta od mene za to vece, upoznale smo dva Svedjanina iz benda koji su insistirali da nam kupe pivo. Posle smo zajedno otisli u Voodoo i tamo popili jos po dva piva (vec sam uveliko bila prestala da brojim). Na kraju sam sela u taksi, dosla kuci, ispovracala se slatko i legla da spavam... Kad sam se probudila sutradan, proklinjala sam i Svedjane i pivo i brat mi je spremao neke stvari protiv mamurluka. Najteze je kad moram pred roditeljima za nedeljnim ruckom da se pretvaram da nisam mamurna i pojedem tonu hrane kad apsolutno nisam u stanju ni da pomislim na nju bez osecanja muke a kamoli da je jedem. :?
Mixing bowl set designed to please a cook with round bottom for efficient beating.

Slika
Korisnikov avatar
Kokili

Pridružio se: Čet Sep 29, 2005 15:44

Postod ganjachica zmajeva » Uto Avg 15, 2006 20:01

moj 20-i rodjendan, znaci pre skoro dve godine...
bio je dogovor da cirkamo kod mene gajbi pa da palimo u kst busom u 2.
Pivo+votka+vinjak+pelinkovac (da se razumemo, sve po jedna casa eventualno dve) +neko pice slatkastog ukusa+viski i na kraju oko 12 mi dolazi najbolja drugarica sa sangrijom koju smo nas dve odma stukle. Da, jesam li spomenula da su bili oni dani kad moj organizam ne podnosi alkohol?

Secam se da su neki ljudi i dalje dolazili a da sam ja sedela ispred zgrade. Moj bivsi decko je pokusao da me unese u kucu a ja sam vristala jer mi je spala papuca :roll: Naravno svi su otisli u kst sem mene...
Posledice....sve sto vam padne na pamet....
Never sleep. Know that you have a Dragon hunting you for vengeance ....
shta mislite da je ovo?
Korisnikov avatar
ganjachica zmajeva

Pridružio se: Uto Dec 27, 2005 22:36

Sledeća

Povratak na Priče iz KST-a