KST - NEKAD I SAD

aforizmi, zanimljivosti...

KST - NEKAD I SAD

Postod Jela Ficdzerald » Sub Sep 09, 2006 23:49

Ovo pitanje postavljam bez ikakve ironije, zadnje namere, želje za svađom i sl. Iako mi neki ne bi poverovali. Stvarno me interesuje, jer se toga non-stop dotičemo.

Da li vam je KST bio bolji nekad ili sad? Ili vam je sve to isto.
I bilo bi poželjno da obrazložite.
Da li znate nekog ko bi kupio martinke (baš Dr Martens), do pola lista, muške, crne, nove, br. 43? Ozbiljna sam.
...

My love is like a Rollercoaster baby, baby, U wanna ride? :D
Korisnikov avatar
Jela Ficdzerald

Pridružio se: Sre Nov 30, 2005 02:59

Postod ragnanor_nntar » Ned Sep 10, 2006 00:20

glupo pitanje...pre naravno...maj preshus mandej,preshusssssssss!!i to svake nedelje.... :( A kad se samo setim da klinci nisu smeli da dodju u KST zazto shto je to bilo mesto za 'narkomane'....this is hell I can't live anymore like this aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! :( :( :( :(
Korisnikov avatar
ragnanor_nntar

Pridružio se: Čet Mar 23, 2006 11:03

Postod milica » Ned Sep 10, 2006 00:30

Cinjenica je da se promenio, a da li je bolji... Po mom misljenu samo je drugaciji.
Ranije sam izlazila uglavnom petkom koji je sada, kao vece mislim, prilicno propao i nema onog smeka - cekanje u redu za karte po hladnoci jer je blagajna bila napolju, masa ljudi u crnom, vise metala(iako ne gotivim metal volim tu atmosferu) i PUNO ljudi sto je bilo dobro. Volela bih da se taj petak vrati.
Inace sve ostalo je dobro, cak se i poboljsava.
milica

Pridružio se: Ned Dec 11, 2005 01:04

Postod jolanda » Ned Sep 10, 2006 00:34

Ukoliko nekad definishemo kao pre pet godina,cini mi se da je kst bio bolji...Medjutim,sve je to prilicno subjektivno...Nekako mi sve to uzasno nedostaje,znate onaj period kad smo svi zvani "padavicarima"...Bilo je mnogo zanimljivijih ljudi...pojave koje ste mogli videti samo odredjenih dana u kst-u...A i muzika je bila definisanija,kretala se vishe ka punku i metalu jer je kst ziveo od metalaca i punkera...Secam se da su OSAMDESETE bile cetvrtkom i okupljale jedva 50 ljudi.Sad se sve nekako izmeshalo,svi smo "urbani" pa nam je takva i muzika...
Mnogo bih josh mogla da pishem o kst-u u tom periodu ali cemu ta patetika?!Meni je bilo bolje jer sam tad najintenzivnije izlazila i zavolela mnogo ljudi iz ksta...Vecina njih vishe nigde ne izlazi,cak ni u kst...Zavidim onima koji relativno kratko izlaze u kst jer bih volela sve to ponovo da prozivim...Zato uzivajte jer upravo prolazite kroz najbolji period zivota...Ako sada,na pocetku poznanstva sa TIM KSTom niste srecni,necete nikada ni biti...Ovo je jedino mesto u gradu koje josh uvek ima SVOJU dushu...
jolanda

Pridružio se: Pon Avg 28, 2006 12:17

Postod milica » Ned Sep 10, 2006 00:42

skroz se slazem, pogotovo za sam pocetak izlazenja u kst.
SVE mi je bilo skoz slatko i lepo, i likovi koji zickaju pivo, najstrokavijii wc u gradu, rupe u betonu baste...bas sve. Cak i poneki dugokosi za koga u mraku nisam provalila da je zapravo devojka :lol:
Sad mi je ok, zaljubljenost je prosla, ali ljubav je jos tu. :)
milica

Pridružio se: Ned Dec 11, 2005 01:04

Postod Jela Ficdzerald » Ned Sep 10, 2006 00:46

Ja sam u KST redovno počela da izlazim tek od skoro iako sam prvi put bila pre 4 godine. I imam utisak da je jolanda u pravu. Meni se KST sad sviđa, problem je što svi oko mene stalno kukaju.

Ne mogu da napravim poređenje, ali kad sam bila pre 4 godine tih nekoliko puta, bila sam baš na metalu koji sam kao nešto jadno i slušala. I šta znam. Meni to sad deluje mračnije, autističnije, a mislim da je to u stvari zbog gomile isfoliranih likova u fazonu metal-wanna-bes. Doduše i ja sam bila mlađa, i društvo nije bilo baš neko... pa je glupo reći da je KST kao KST bio gori.
Mada, iskreno, volela bih da sad odem na neko metal veče. Radoznalost.
Da li znate nekog ko bi kupio martinke (baš Dr Martens), do pola lista, muške, crne, nove, br. 43? Ozbiljna sam.
...

My love is like a Rollercoaster baby, baby, U wanna ride? :D
Korisnikov avatar
Jela Ficdzerald

Pridružio se: Sre Nov 30, 2005 02:59

Postod unknown » Ned Sep 10, 2006 10:11

"....da li su to bili booolji dani,
ili smo to bolji bili mi...." :lol:
Korisnikov avatar
unknown

Pridružio se: Uto Nov 15, 2005 20:11

Postod NikoKaoJa » Ned Sep 10, 2006 12:28

milica je napisao:...cekanje u redu za karte po hladnoci jer je blagajna bila napolju...

hehh basH sam se setila toga jucHe.. douZ vr d deyZ.. ((: i meni je pre bilo gotivnije, bolja atmosfera, koja sad definitivno nedostaje.. ali nije sve u atmosferi i u muziTzi.. u kstu imam mnogo dobrog drusHtva i kad god odem, uvek mogu da nadjem nekog poznatog. ne znam, valjda da nam se ne svidja, ne bi smo ni izlazili tu, right?
RRiba RRibi gRRize RRep
na vRR dabRR bavRR damRR
tRRaktoRR ide bRRm bRRm bRRm
tRRista gRRama buRReka sa siRRom i kaRRbuRRatoRR

Slika
Korisnikov avatar
NikoKaoJa

Pridružio se: Ned Apr 02, 2006 16:12

Postod Veliki_Zli_Crni_Vitez » Ned Sep 10, 2006 17:14

ja sam ranije gotivio ritam petak-ponedeljak(u basti).........ovih dana kad udjem petkom nemam vise taj osecaj kao da sam u svojoj kuci....
Slika
Korisnikov avatar
Veliki_Zli_Crni_Vitez

Pridružio se: Sre Maj 03, 2006 16:29

Postod VOJVODA » Ned Sep 10, 2006 17:49

Eh kad se samo setim, al’ se nekad dobro je**lo, baš!

Ma to su sve prazne priče, meni je KST na neki način više prijao pre npr. 8-10 godina, jer sam bio 16-ogodišnjak, ludji, mladji, cave su uglavnom bile starije od mene (i ložile su se na mladje, joj divote!), ali sad je lepše jer je društvo drugo, mogao bih reći bolje, ribe su bolje (jer na 80-te i 90-te dolazi više ljudi), ima više djuske. Jedino mi je žao:

1) ponedeljka, kako je to bilo dobro

2) ima više namrštenih, zlih i opasnih ‘umirem-za-i-od-metala’ klinaca, a posebno klinki (jedina gluplja stvar od opasnog zlog metalca je opasna zla metalka), koji mi ne smetaju, ali nervira me kad se mršte na sve ljude koji se dobro zabavljaju
МИЛИТАНТНИ ЉУБИТЕЉИ МАЧАКА crew!
VOJVODA

Pridružio se: Sub Maj 20, 2006 11:52

Postod ragnanor_nntar » Ned Sep 10, 2006 18:51

Couldn't agree more!!!!

da rezimiramo KST vishe nije ono shto je bio zbog ekipe ljudi koja vishe ne izlazi tamo :cry:
Korisnikov avatar
ragnanor_nntar

Postod ronnin_sakedrinker » Ned Sep 10, 2006 19:53

Pa uhvatite ih za usi i dovucite ih unutra YOU SISIS!!!!!!!DOKLE CETE SAMO DA KUKATE I PLACETE KO NEKE P I Z DE AAAAAAA AKO VAM JE DO OPASNE ATMOSFERE NAPRAVITE SRANJE I IDITE U TVORZA TAMO NAPETOSTI NIKAD DOSTA!!!!!A AKO VAM JE DO DOBROG ZEZANJA I DRUZENJA SA PRIJATELJIMA DODJITE LEPO U KST I TAMO SE NAPITE NEMA NISTA LEPSE POGOTOVO AKO NAVATATE NEKU ZLU METALCICU KOJA IMA SVEGA 16 GODINA I NEMA POJMA O POJMU(TI CES MENI NESTO RAGNANORE "U I AM SO EVIL" HA IN YOR FACE :twisted: )
MILITANTNI LJUBITELJI MACAKA crew,bre!
"How you doing ?"
And may the FORCE be with you
WAAAA
Korisnikov avatar
ronnin_sakedrinker

Pridružio se: Sre Maj 10, 2006 21:39

Postod ragnanor_nntar » Ned Sep 10, 2006 19:58

HAHA! Pa vidish neke ljude je tako lako dovutji s'druge strane ima ljudi koji su vetji/shiri od mene i tebe zajedno :lol: ... iako ih dovedemo iritantna klinchadija tje ostati tu...PEDOFILU!!! :twisted:
Korisnikov avatar
ragnanor_nntar

Postod ronnin_sakedrinker » Pon Sep 11, 2006 11:19

Ne znam zasto bi te nervirali klinci AKO IH UOPSTE I NEPRIMECUJES,uostalom nisam video da su te do sada dirali,a i ti si nekad bio klinac ne zaboravi to,i ko zna sta su o tebi tada mislili :!:
A sto se tice pedofilije ja stvarno neznam ko je zaveo Sasku,doduse nisi se smuvao plaseci se &$%#~ ALL_D-ija,G-ja,Grande Duca i ostale druzine,let`s face it!!!A ona je mladja od Marine :twisted:
"How you doing ?"
WAAAA
Korisnikov avatar
ronnin_sakedrinker

Postod ragnanor_nntar » Pon Sep 11, 2006 11:32

Ali ja ih itekako primetjujem! Kako da ne primetish budalu koja se neartikulisano dernja na sred ulice?! Ja to barem nikad nisam radio....
Ih Sashka, ona se sama zavela...uostalom koja devojka ne bi pala na moj 'CHARM' :lol: :lol: :lol: znash ono uperish joj pishtolj u glavu i trazhish joj telefon, kao da nikad nisi gledao Ulichare :lol: :lol: :lol:
Korisnikov avatar
ragnanor_nntar

Postod ronnin_sakedrinker » Pon Sep 11, 2006 11:45

Brate to je njihov nacin da iskazu visak energije kad su pijani posto izgleda nemaju PRAVE devojke,mislim zasto klinke jure starije(to treba iskoristiti)A i kad si ti bio klinac nemoj mi reci da to nije bilo u tvoje vreme,sta mislis od koga su to klinci pokupili.Pa ja imam obicaj da se derem kada sam pijan a tripujem da normalno pricam,ako se secas osamdesetih kad sam te gadjo plasticnom vlassom ,doduse praznom jer mi je bilo zao pune,ili ono na kalisu ,ja ti i ALL_D,kada su nas klinci gledali cudno.E znam tebi je samo zao sto rastes,tj. matoris,jbg i meni je :cry: ali to ima svoje velike prednosti,i treba iskoriscavati do sada sticana iskustva a ne trositi enegiju na glupe klince,ne zovemo ih dzabe klinci :idea: duua I NAPI SE SVREMENA NA VREME :!: :!:
"How you doing ?"
WAAAA
Korisnikov avatar
ronnin_sakedrinker

Postod ragnanor_nntar » Pon Sep 11, 2006 12:04

nisi bijo u KSTu tada tako da ne treba da prichash o tome...da bilo je toga u nashe vreme ali 90% manje...a to shto ti imash exese, pa recimo da si josh mlad duhom :twisted: ...i ne ja nikad netju odrasti :P
Korisnikov avatar
ragnanor_nntar

Postod ronnin_sakedrinker » Pon Sep 11, 2006 15:14

ISTINA NISAM BIO TADA,ALI NIJE DA NISAM OSETIO VRELINU POD NOGAMA,AKO NA TO MISLIS.I KOLKO SAM JA CUO U KST-u TADA SU SE DESAVALA MALO VECA SRANJA OD PAR PIJANIH KLINACA KOJI SE DERNJAJU ( MOZDA SAMO ZATO STO SU VESELI )AKO ZELIS DA SE TO VRATI, MALO TEZE, ALI STO SE MENE TICE MOZEMO DA PROBAMO,ZNAM PAR BUDALA I NEKE SKINJARE ( S KOJIMA INACE IZBEGAVAM DA SE DRUZIM ) S KOJIMA ETO MOZEMO DA "PROBAMO VRATIMO KST-e" , STO JE PO MENI KRAJNJE GLUPO.A AKO LTBR NE MOZE DA ZAMENI TVOJ PRESSES PONEDELJAK,ZAR TI NIJE PALO NA TU TVOJU PAMETNU VUDZUGLU DA LTBR MALO VISE PRILAGODIS SVOM UKUSU,NPR. ISKORISCAVANJU TVOJIH PRECIZNIH INFORMACIJA,UTICAJA ITD (OVO TI PRICAM KAO PRIJATELJ PRIJATELJU)

MENI SE SVIDJA KST-e KAKAV JE SADA JER BOLJI I ZABAVNIJI KLUB U GRADU NISAM NASO,I U RAZLOG NE SPADA SAMO KOLKO MALO PARA POTROSIM DA BI SE DOBRO PROVEO,NEGO CELOKUPNI UTISAK.

I AKO JE NEKOME DO SRANJA,MOZE SLOBODNO DA SKUPI SVOJU EKIPU,DA MI LEPO JAVI GDE STA I KAKO PA MALO DA "DELIMO MISLJENJA".OVAJ ZADNJI PASUS SAM OZBILJAN I U NJIH NE UPLICEM ALL_D,G,RAGNANORA I OSTALE :!: :!: :!:
"How you doing ?"
WAAAA
Korisnikov avatar
ronnin_sakedrinker

Postod NikoKaoJa » Pon Sep 11, 2006 16:34

offtopic
@ronnin_sakedrinker: aj leba ti smanji slova!
RRiba RRibi gRRize RRep
na vRR dabRR bavRR damRR

Slika
Korisnikov avatar
NikoKaoJa

Postod ronnin_sakedrinker » Pon Sep 11, 2006 16:44

Pa necu zbog leba,ali zbog tebe,eee to je vec nesto drugo 8)
"How you doing ?"
WAAAA
Korisnikov avatar
ronnin_sakedrinker

Postod NikoKaoJa » Pon Sep 11, 2006 16:45

e pa fala ti! :wink:
RRiba RRibi gRRize RRep
na vRR dabRR bavRR damRR

Slika
Korisnikov avatar
NikoKaoJa

Postod ronnin_sakedrinker » Pon Sep 11, 2006 16:51

Nema na cemu 8)
"How you doing ?"
WAAAA
Korisnikov avatar
ronnin_sakedrinker

Postod ragnanor_nntar » Pon Sep 11, 2006 17:12

Whateveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer! :lol:
Korisnikov avatar
ragnanor_nntar

Postod VOJVODA » Pon Sep 11, 2006 17:57

NikoKaoJa je napisao:aj leba ti smanji slova!

ronnin_sakedrinker je napisao:Pa necu zbog leba,ali zbog tebe,eee to je vec nesto drugo 8)

NikoKaoJa je napisao:e pa fala ti! )

Spojila ih je ljubav prema pecivu!

… trep trep…
VOJVODA

Postod VOJVODA » Pon Sep 11, 2006 17:59

ragnanor_nntar je napisao: znash ono uperish joj pishtolj u glavu i trazhish joj telefon:

Dvoje su se tako smuvali…

Pi*kaonica, zovi odma'!
VOJVODA

Sledeća

Povratak na Priče iz KST-a