KST - NEKAD I SAD

aforizmi, zanimljivosti...

Postod milica » Pon Dec 31, 2007 01:35

pregazilo nas vreme...
milica

Pridružio se: Ned Dec 11, 2005 01:04

Postod anelej84 » Čet Jan 03, 2008 16:01

ccc...
kad tako napisete kst zvuci grozno...
ja naidjem tu i tamo....
Korisnikov avatar
anelej84

Pridružio se: Pon Okt 23, 2006 00:13

Postod ajkula » Čet Jan 03, 2008 21:38

Hihi, ma KST je dobar, samo sto jednostavno ljudi se svega zasite i normalno je da ponekad i prestanu da dolaze na neko vreme pa se opet vrate. Generalno svako od nas ima svoje veche na koje redovno dolazi i jos par veceri na koje redovno svrati!
Slika
Korisnikov avatar
ajkula
Moderator

Pridružio se: Čet Okt 06, 2005 00:04

Postod Social Engineer » Pet Jan 04, 2008 23:56

anelej84 je napisao:ccc...
kad tako napisete kst zvuci grozno...

ma jok... nego smo se i mi promenili.... neki od nas ustaju rano ujutru, sto zbog posla, sto zbog faxa, sto zbog zdravog zivota (sport, sokovi, rano ustajanje i tako to :D)

a i sada bih radije da izblejim ispred kst-a i da popijem par piva sa ljudima koje nisam video 100 godina (npr. sa ovime iznad mene :P), nego da udjem unutra gde je zagusljivo i gde nema Jelen piva :D (a i ima i drugih razloga... mada manje vise ono sto je Aurora napisala)
There's no patch for human stupidity!
Korisnikov avatar
Social Engineer

Pridružio se: Pon Maj 29, 2006 22:29

Postod All_Destroyer » Sub Jan 05, 2008 12:37

ajkula je napisao:Hihi, ma KST je dobar, samo sto jednostavno ljudi se svega zasite i normalno je da ponekad i prestanu da dolaze na neko vreme pa se opet vrate. Generalno svako od nas ima svoje veche na koje redovno dolazi i jos par veceri na koje redovno svrati!

A kada sam to pa ja pravio pauzu? :P

Proudly being an inventory for almost ten years! :cheers:

I nemam nameru da menjam mesto.

Shto se piva tiche, shvercujte ga unutra - barem ovi moji i ja to radimo.

A sad, ko se smorio, shta cu mu. Ja nisam, i nemam nameru (barem ne skoro). Kako sam krenuo, dozhivecu josh da za par godina budem najstariji koji izlazi tamo... :geek: :compress:
Now that it's raining more than ever
Know that we'll still have each other
You can stand under my umbrella
You can stand under my umbrella
(Ella ella eh eh eh)
Under my umbrella
Korisnikov avatar
All_Destroyer

Pridružio se: Čet Nov 03, 2005 16:04

Postod anelej84 » Sub Jan 05, 2008 21:45

All_Destroyer je napisao:
A sad, ko se smorio, shta cu mu. Ja nisam, i nemam nameru (barem ne skoro). Kako sam krenuo, dozhivecu josh da za par godina budem najstariji koji izlazi tamo... :geek: :compress:

je li? a oni sto imaju po 35 god i sto dolaze u kst kad stignu? njih ces da zaobidjes....
ccc...
Korisnikov avatar
anelej84

Pridružio se: Pon Okt 23, 2006 00:13

Postod NeverBorn » Ned Jan 06, 2008 06:50

To su 2 choveka : " Legenda " i " Doktor "
Carevi. :D

Mota se tu i tamo par starijih, ali ja nemam pojma ko su.
One minut darkness

Slika
Korisnikov avatar
NeverBorn

Pridružio se: Čet Apr 06, 2006 19:13

Postod SleepwalkeR » Ned Jan 06, 2008 06:56

ja cu da izlazim do svoje 40-te(kst bilo gde)....ako se desi da se zaglavim u kstu,bice to dobrih 25 godina karijere :D
Put a gun in my hand and pretend You don't care.........
Slika
you can turn your back on a person, but never turn your back on a drug.
Korisnikov avatar
SleepwalkeR

Pridružio se: Pet Okt 21, 2005 10:22

Postod Hector » Uto Jan 08, 2008 17:15

tacno je da se u kst-u vicaju "neki novi ljudi" ili ako vam se bas svica " neki novi klinci" a iskreno bole me uvo ja se provodim ko i pre ( cak i bolje) i extra mi je ko i pre tako da me ne zanimna neka i ih neka dolaze a vi koji ste za 2 dana dobili asmu pa vam smeta sto je zagusljivo i sto kukate na repertoar zbog kojega ste ( budi receno) i krenuli da dolazite znate onu nasu koga nema bez njega se moze svako ima pravo da izlazi gde zeli ja zelim da budem pijani kosar u kst-u i to mi ni malo ne smeta ....

cuo sam pricu od jedne drugarice koja je prestala da izlazi tamo pre par meseci ... kad god izace vidi nekog bivseg ili nekog sa kim je bila ali da joj je ionace zao sto zbog toga ne moze da dolazi....

" pa reko tvoj probelm sto si se kupila sa nekim svaki put kada si dolazila"

mislim da to sto vi ne dolazite predsavlja jednostavno zasicenost a u nekim slucajevima i to sto ne zelite da gledate neke ljude plasite se da budete u istoj prostoriji sa ljduima koje ne volite sa kojima ste bili ( ili hteli da budete ) pa sada kad docete tamo i vidite ih ne mozete da iskulirate nego vam je neprijatno zbog necega sto ste uradili ili hteli da uradite jednom recju plasite se suceljavanja sa prosloscu jednostavnije vam je da pobegnete od nje.. neki su jednostavno ostarili pa im vise prijaju " neka druga mesta" ok cool lepo je to ali nemojte da pricate kako je kst njesra a posle kazete kako ste izlazili tamo 5-6 godina svaki petak !!!!! ne IDE TAKO LJUdI ispostujte neke stvari
salalala sve je sala ni jedan klovn nije budala :=)
Hector

Pridružio se: Pon Okt 23, 2006 11:55

Re: KST - NEKAD I SAD

Postod Holy woman » Sub Jan 31, 2009 15:22

Cinjenica je da je srednjoshkolski zez proshao i da sad ljudi imaju obaveze na faxu, poslu, etc. A to , na zalost podrazumeva budjenje rano i nepodobnost izlazaka radnim danima. Btw zashto nema u podforumu chetvrtak Gothic night-a? :bounce:
~ENJOY ETERNITY~
Korisnikov avatar
Holy woman

Pridružio se: Pon Dec 22, 2008 14:31

Postod salerokada » Čet Feb 05, 2009 18:11

Jer niko nije na istom nista pisao pa se doticni posle par meseci samosuspendovao.
Korisnikov avatar
salerokada

Pridružio se: Ned Sep 25, 2005 03:07

Postod Gea » Sub Dec 18, 2010 22:40

Jao ljudi iskreno meni mnooooogoooo fali stari KST i utorkom gothic night ili electro i petkom u malom hodniku electro i, i, i, sve... :(

Tamo negde od 2004/05. sve je nekako pocelo da se menja, KST vise nije bio kultno mesto vec klub za svakoga ko je zeleo da ispozira... verujem da je tako i sada... nazalost :(

Jako mali broj ljudi dolazi zbog muzike, a o poznavanjju iste bolje i da ne govorim... Ne pamtim kad su gostovali u istom sastavi kao sto su NIOWT, Kinovia, itd. itb.

Bas bedak... :(

E da! Ako neko ima neke slicice iz perioda od '90.-2006. nek nabaci koju... da se malo setim starih dobrih dana... :D
Gea

Pridružio se: Sub Dec 18, 2010 22:08

Prethodni

Povratak na Priče iz KST-a