Filmofili, javite se!

Fudbal, Košarka, cena benzina ili bilo šta drugo

Postod Devojchica_Iz_Vode » Uto Okt 24, 2006 20:46

ronnin_sakedrinker je napisao:Ma Klint Istvud,to je to

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WORD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Clint je TZaR :notworthy:
anatomska.

and now I'm ready to close my mind.
and now I'm ready to feel your hand.

trep - trep
Korisnikov avatar
Devojchica_Iz_Vode

Pridružio se: Sre Okt 12, 2005 10:23

Postod Choko_Bambus » Uto Okt 24, 2006 22:05

Kijanu Rivs, John Wayne,Stalone itd... su karakterni glumci.

Johny Dep npr nije, on je svestran, kao i gosn Koneri.

Flint Westfood je glumac,reziser,producent itd tako da je on van konkurencije.

Al ako ste vec krenuli da nabrajate......ahem.... Michael Douglass, C-Z Jones, Sean Penn, Kevin Bacon , Rese Witherspoon, Julia Roberts [shena jednostavno sija],Jennifer Connely , Melanie Griffit i njen muzic gosn Banderash , naravno Al Paccino,Armand Assante,Harrison Ford ,John Lithgow[dick is 3eg kamena], Ben Kingsley...itd...
primecujete da ne zalazim u antiku [Odri,Marlon.....] i navodim samo one dobre koji su trenutno aktuelni ...i zhivi :P
You know you want me!
You know you love me!
You just don't know it yet!
Korisnikov avatar
Choko_Bambus

Pridružio se: Ned Apr 02, 2006 10:06

Postod John » Sre Okt 25, 2006 00:00

Daklem, išao sam da gledam Anđele 3.

Taj film je stvarno ok, vrlo dobar čak, iako je prepun nekih reklamica gde se stalno očigledno vide neki logotipovi i tako to. To nervira. A i inače mi je utisak jer nisam bio u "kino" već par meseci. Haha samo kad sam čuo one fensere kako pljuju film zato što film pljuje po njihovim splavovima :toothy5: genijalno! Bio bi strava još samo da ima veze svezom sa pravom srpskom rok scenom, da su prikazali recimo KST ili neki drugi klub, ili da nisu puštali brit-rock kao arhetipični rock koji se kod nas ni ne sluša. Mnogo je film "izbedevedestdvaisan" ako smem da kažem, a ove nesreće na b92 naravno ništa ne znaju o rocku. Pff. Ali svaka čast za pokušaje kultuloroških unapređenja, to se mora pozdraviti. I stvarno film nije ni malo dosadan.
Prohujao sa vihorom
Korisnikov avatar
John

Pridružio se: Uto Mar 07, 2006 21:24

Postod Kokili » Sre Okt 25, 2006 13:12

John je napisao:brit-rock koji se kod nas ni ne sluša

Gde ti zivis?! :sad3: :wave:

Nemam bas neke omiljene glumce, ali mislim da je David Jason odlican. Ima toliko dobrih glumaca a da nisu holivudski...
Mixing bowl set designed to please a cook with round bottom for efficient beating.

Slika
Korisnikov avatar
Kokili

Pridružio se: Čet Sep 29, 2005 15:44

Postod lazy_chick » Sre Okt 25, 2006 13:27

John je napisao:
Taj film je stvarno ok, vrlo dobar čak ...film nije ni malo dosadan.

znaci..ne verujem..
Nema apsolutno nikakvu vrednost, stavise mislim da je najgori domaci film koji sam ikada gledala.

Humor je blagi uzas, onaj najprimitivniji!
Jedino sto malkice vadi film je prisustvo Srdjana Todorovica.
Don't panic.
Korisnikov avatar
lazy_chick

Pridružio se: Čet Sep 29, 2005 17:20

Postod Jela Ficdzerald » Sre Okt 25, 2006 13:35

Pavle Vujisic, Branka Katic, Ckalja, Djuza Stojiljkovic, Ceca Bojkovic, Katarinu Zutic nisam nigde gledala, ali mi se mnogo svidja njena pojava - ovo je ono sto mi je prvo palo na pamet. A ima ih jos sigurno, i to ne samo domacih... :alien:
Da li znate nekog ko bi kupio martinke (baš Dr Martens), do pola lista, muške, crne, nove, br. 43? Ozbiljna sam.
...

My love is like a Rollercoaster baby, baby, U wanna ride? :D
Korisnikov avatar
Jela Ficdzerald

Pridružio se: Sre Nov 30, 2005 02:59

Postod MarduKKK » Sre Okt 25, 2006 16:22

Mislim da su nasi najbolji glumci Branislav Lecic (koga kao coveka prezirem) i Zarko Lausevic.
Ali ja i ne volim domace filmove. Uglavnom su njesra.
neki ljudi nikad ne polude.
kakve zaista užasne živote
oni vode.
Korisnikov avatar
MarduKKK

Pridružio se: Čet Apr 20, 2006 17:54

Postod John » Sre Okt 25, 2006 21:03

Kokili je napisao:

Pa dobro, ti i ko još? Možda ludak od marcipana... i... hm... ne znam nikog više, možda lazy po neke stvari ali ne znam ni ovako ni sa foruma ljude. Brits je ionako malo praznije veče, kapiš. :P

lazy, dobro, jeste, ali u tom trenutku mi je priao taj glupi humor. To je baš do raspoloženja. Bio sam malo skucan ili šta već.

....

back on subject

Ajde i ja da dodam, moji omiljeni glumci su Johnny Dep, ... onaj ... uh kako mu je ime... ma odustajem, nisam filmofil!!
Prohujao sa vihorom
Korisnikov avatar
John

Postod All_Destroyer » Čet Okt 26, 2006 11:19

lazy_chick je napisao:znaci..ne verujem..
Nema apsolutno nikakvu vrednost, stavise mislim da je najgori domaci film koji sam ikada gledala.

Humor je blagi uzas, onaj najprimitivniji!
Jedino sto malkice vadi film je prisustvo Srdjana Todorovica.

Upravo. Evo odgledah ga sinoc... Ovo je bilo grdje bacanje vremena od gledanja Andjela 2. Mislim, kada ti je onaj pajser sa Pinka urednik, onda stvaaaaaaaarno... Nismo ni mogli ochekivati bolje, zar ne?
Shto je najcrnje od svega, even Mr Todorovic is slacking off...
Now that it's raining more than ever
Know that we'll still have each other
You can stand under my umbrella
You can stand under my umbrella
(Ella ella eh eh eh)
Under my umbrella
Korisnikov avatar
All_Destroyer

Pridružio se: Čet Nov 03, 2005 16:04

Postod ronnin_sakedrinker » Čet Okt 26, 2006 12:45

"NO WOMAN,NO CHILDREN"
Leon,The Professinal
MILITANTNI LJUBITELJI MACAKA crew,bre!
"How you doing ?"
And may the FORCE be with you
WAAAA
Korisnikov avatar
ronnin_sakedrinker

Pridružio se: Sre Maj 10, 2006 21:39

Postod ronnin_sakedrinker » Pet Okt 27, 2006 11:54

UNDERWORLD...mnogo je bolji kec od nastavka
"How you doing ?"
WAAAA
Korisnikov avatar
ronnin_sakedrinker

Postod MarduKKK » Pet Okt 27, 2006 11:55

ronnin_sakedrinker je napisao:UNDERWORLD...mnogo je bolji kec od nastavka

Da, kec je dobar film, dvojka je sranje. Ali retko kad je drugi deo nekog filma bolji od prvog - ja se secam samo Terminatora.
oni vode.
Korisnikov avatar
MarduKKK

Postod ronnin_sakedrinker » Pet Okt 27, 2006 12:03

MarduKKK je napisao:
ronnin_sakedrinker je napisao:UNDERWORLD...mnogo je bolji kec od nastavka

Da, kec je dobar film, dvojka je sranje. Ali retko kad je drugi deo nekog filma bolji od prvog - ja se secam samo Terminatora.

Da da da TERMINATOR2 je i moj omiljeni film,mogao bi da ga gledam milion puta :bounce:
"How you doing ?"
WAAAA
Korisnikov avatar
ronnin_sakedrinker

Postod Kokili » Pet Okt 27, 2006 14:58

John je napisao:
Kokili je napisao:

Pa dobro, ti i ko još? Možda ludak od marcipana... i... hm... ne znam nikog više, možda lazy po neke

Eeee pa vidis, postoje i ljudi VAN foruma.... A i ne mora da znaci da svi koji slusaju tu muziku izlaze u KST.

Elem, svima bih preporucila da pogledaju (ako vec nisu!) Hotel Rwanda, Schindler's List, The Pianist (bas da se covek izbedaci); Donnie Darko, Mulholland Drive, Eternal sunshine of the spotless mind (da se covek istripuje :geek: ). I, naravno, 4 genijalna filma od plastelina, Wallace and Gromit! :grommit:
Mixing bowl set designed to please a cook with round bottom for efficient beating.

Slika
Korisnikov avatar
Kokili

Pridružio se: Čet Sep 29, 2005 15:44

Postod lazy_chick » Pet Okt 27, 2006 15:34

ronnin_sakedrinker je napisao:Da da da TERMINATOR2 je i moj omiljeni film,mogao bi da ga gledam milion puta :bounce:

O daaa..terminator 2 :cheers: ..mislim da sam ga i odgledala nekih milion puta kad sam bila u osnovnoj, dok mi se kaseta nije skroz izlizala..znam napamet svaku scenu kako ide ..
Don't panic.
Korisnikov avatar
lazy_chick

Pridružio se: Čet Sep 29, 2005 17:20

Postod MarduKKK » Ned Okt 29, 2006 14:13

E, Terminator 2. Jeste jedan od jacih filmova. Kameron rezirao kako valja, Arni bio na vrhuncu, a odlicni su bili i Robert Patrik i Linda Hamilton. Cak se i onaj klinac snasao dobro.

Juce sam se trovao filmovima iz serijala Zvezdanih staza - slobodan dan i odgledano prvih sedam filmova. Jos malo pa cu se pretvoriti ili u Vulkanca ili u Borga. LIVE LONG AND PROSPER.

Veceras na nekoj televiziji pustaju Bilo jednom na Divljem zapadu sa Carls Bronsonom. Jos uvek ga nemam u kolekciji pa cu morati da ga odlgedam ponovo.
oni vode.
Korisnikov avatar
MarduKKK

Postod ludak_od_marcipana » Ned Okt 29, 2006 18:57

Kokili je napisao:Elem, svima bih preporucila da pogledaju (ako vec nisu!) Hotel Rwanda, Schindler's List, The Pianist (bas da se covek izbedaci); Donnie Darko, Mulholland Drive, Eternal sunshine of the spotless mind (da se covek istripuje :geek: ). I, naravno, 4 genijalna filma od plastelina, Wallace and Gromit! :grommit:
svaka cast za izbor filmova :cheers:

MarduKKK je napisao:Da, kec je dobar film, dvojka je sranje. Ali retko kad je drugi deo nekog filma bolji od prvog - ja se secam samo Terminatora.
sto se nastavaka tice Kum 2 je po mnogima bolji od Kuma 1.. meni su oba podjednako dobra..

Kokili je napisao:
John je napisao:
Kokili je napisao:

Pa dobro, ti i ko još? Možda ludak od marcipana... i... hm... ne znam nikog više, možda lazy po neke

Eeee pa vidis, postoje i ljudi VAN foruma.... A i ne mora da znaci da svi koji slusaju tu muziku izlaze u KST.
WORD! :bounce: iako ne slusam nesto preterano brit rock (@John: odakle ti to uopste?) gotivim ga.. i smatram britse mozda i najkvalitetnijom vecheri u kstu..
..there is a light that never goes out..
Korisnikov avatar
ludak_od_marcipana

Pridružio se: Uto Dec 27, 2005 20:54

Postod MarduKKK » Pon Okt 30, 2006 11:06

ludak_od_marcipana je napisao:
MarduKKK je napisao:Da, kec je dobar film, dvojka je sranje. Ali retko kad je drugi deo nekog filma bolji od prvog - ja se secam samo Terminatora.
sto se nastavaka tice Kum 2 je po mnogima bolji od Kuma 1.. meni su oba podjednako dobra..

Meni je Kum 1 mnoooogo bolji. De Niro je odlican glumac, ali nije mogao da se meri sa Brandom. Ucenik nije prevazisao uciteja kao Don Vito.
oni vode.
Korisnikov avatar
MarduKKK

Postod NeverBorn » Pon Okt 30, 2006 11:09

:bom: Evo samo da se javim ... (((((X
One minut darkness

Slika
Korisnikov avatar
NeverBorn

Pridružio se: Čet Apr 06, 2006 19:13

Postod ludak_od_marcipana » Pon Okt 30, 2006 13:20

MarduKKK je napisao:Meni je Kum 1 mnoooogo bolji. De Niro je odlican glumac, ali nije mogao da se meri sa Brandom. Ucenik nije prevazisao uciteja kao Don Vito.
u drugom delu je Don Vito bio mlad pa i nije bas za poredjenje sa matorim iz prvog dela.. a i ne mogu da se setim nekog drugog glumca koji bi bolje odlumio mladog Don Vita, dok je za matorog Vita Brando apsolutno savrsen... mada se po meni u oba dela najbolje pokazao Al Pacino koji je do Kuma bio anonimni pozorisni glumac..
Korisnikov avatar
ludak_od_marcipana

Postod John » Pon Okt 30, 2006 13:34

ludak, odakle mi to, pa video sam na last.fm da slušaš coldplay ... nemoj to da shvatiš kao prozivku (iako možda to jeste) :colors:

Gledam tako ja neke filmove juče i dobijem ideju... "Možda bih ja mogao da napravim neke amaterske filmove, baš imam cool ideje? " ... i mislim se ajde mozak oladi ...

Jel neko nekad pravio amaterske filmove? (ne računaju se oni na mobilnom telefonu ili skrivena kamera sa devojkom itd).
Prohujao sa vihorom
Korisnikov avatar
John

Postod NeverBorn » Pon Okt 30, 2006 22:24

John je napisao:Gledam tako ja neke filmove juče i dobijem ideju... "Možda bih ja mogao da napravim neke amaterske filmove, baš imam cool ideje? " ... i mislim se ajde mozak oladi ...

znam ja ali je "ShveCki Akcioni" (((((x

Jel gled'o neko " Ruzichaste Cice i Crnci Ubice " ???? :colors: :cyclopsani:
One minut darkness

Slika
Korisnikov avatar
NeverBorn

Pridružio se: Čet Apr 06, 2006 19:13

Postod MarduKKK » Uto Okt 31, 2006 11:23

ludak_od_marcipana je napisao:
MarduKKK je napisao:Meni je Kum 1 mnoooogo bolji. De Niro je odlican glumac, ali nije mogao da se meri sa Brandom. Ucenik nije prevazisao uciteja kao Don Vito.
u drugom delu je Don Vito bio mlad pa i nije bas za poredjenje sa matorim iz prvog dela.. a i ne mogu da se setim nekog drugog glumca koji bi bolje odlumio mladog Don Vita, dok je za matorog Vita Brando apsolutno savrsen... mada se po meni u oba dela najbolje pokazao Al Pacino koji je do Kuma bio anonimni pozorisni glumac..

Da, Pacino je odlican u sva tri dela. Tu nema nikakve sumnje. Covek je pokazao svoj kapacitet i ustolicio se kao jedan od najkvalitetnijih glumaca Holivuda.
oni vode.
Korisnikov avatar
MarduKKK

Postod ludak_od_marcipana » Uto Okt 31, 2006 18:08

John je napisao:ludak, odakle mi to, pa video sam na last.fm da slušaš coldplay ... nemoj to da shvatiš kao prozivku (iako možda to jeste) :colors:
nemoj da ja zavirim u tvoj last.fm profil pa da te isprozivam :geek:

jel ide neko na Cinemaniu ove godine i sta cete gledati? Ove godine je ok izbor za razliku od prosle..
Korisnikov avatar
ludak_od_marcipana

Postod MarduKKK » Uto Okt 31, 2006 18:17

Upravo trazim program Sinemanije.
Cini mi se da ima OK filmova, mada sam mnoge odavno nabavio na divx-u.

Dobra fora je Dark Sinemanija.
oni vode.
Korisnikov avatar
MarduKKK

PrethodniSledeća

Povratak na Sve ostalo