Vicovi n'stuff

Fudbal, Košarka, cena benzina ili bilo šta drugo

Postod jackass » Pon Nov 06, 2006 12:36

KAKO SE VIKA SXIPTAR KOJI RADI U FAST FOODU?

- MEZIM STOJETJI
:geek:
SlikaJa sam nevidjeni lik i borac za pravdu, fan Brusa Lija, dobijao kecheve zbog anti-shliht ponashanja, ispred sam vremena, postavljam standarde a drugi pokupe shnjur!
Korisnikov avatar
jackass

Pridružio se: Čet Sep 29, 2005 13:38

Postod All_Destroyer » Pon Nov 06, 2006 12:37

djavolak je napisao:Koja je omiljena seks poza Mladjena Dinkica?
- 81,42 (69 sa PDV-om)

GENIJALNO!!!

Evo nekoliko:

Shta se chuje pre nego shto dlachica padne na patos?
PLJUC! (Ragi TM.)

Koja je razlika izmedju se><a i fudbala?
Nema razlike: jedan gol u gostima kao dva gola kod kuce.

Nastala polava i preplavila vrlo prometni drum. Nailazi novopecheni srpski biznismen, skonta da nema vremena da obilazi, snimi jednu kladu i veli: "Jao, Gospode, nikada ti nisam nishta trazhio, samo mi pomozi sada da zhiv predjem, veliki je posao u pitanju, bicu ti zahvalan!" Zgrabi kladu, krene da pliva, stigne do pola i udavi se. Posle 5 minuta nailazi pijandura, klatari se, kliberi se, stegao flajku uz sebe, snimi poplavu, snimi josh jednu kladu, i veli:"Znash shta, Bozhe, ako dash da ostanem zhiv, dash, ako ne, ko te ########, bash me briga!" Krene da prelazi, op-op-op, i prepliva. Gleda to sveti Petar i reche Bogu:"Oceh, sad te stvarno ne razumem?!" Bog odgovara:"Onaj licemer me se sada prvi put setio, a pijandura kako nategne chashicu, odma' viche 'Pomozi, Bozhe'!"
Now that it's raining more than ever
Know that we'll still have each other
You can stand under my umbrella
(Ella ella eh eh eh)
Under my umbrella
Korisnikov avatar
All_Destroyer

Pridružio se: Čet Nov 03, 2005 16:04

Postod Devojchica_Iz_Vode » Uto Nov 07, 2006 14:06

Nebeska udica

Objashnjenja koja su slovenachki distributeri odshtampali uz karte za prikazivanje filma Ljubishe Samardzitja "Nebeska udica":

1.Mamu im j.ebem - fraza koja se chesto upotrebljava i koja u savremenom srpskom jeziku nema samo dvojno ili trojno, vec bezbroj znachenja. S njom izrazhavamo: BES (primer - Prokleta lepota, mamu im j.ebem! ), RADOST (primer - Pa gde si, bre, mamu ti j.ebem, sto godina te nisam video!?), CHUDJENJE (E, pa kakvo je to djubre, mamu mu j.ebem!)...

2.Shta, dosta k.urac? - fraza koja oznachava neslaganje sa sagovornikom. U savremenom srpskom jeziku upotreba ove rechi obichno znachi negaciju, npr. HOTJU K.URAC znachi NETJU.

3. Pa, pushi se vise! - Rech je o frazi koja, po statistichkim podacima, odrazhava mishljenje prosechnog Srbina o opshtem stanju u drzhavi u poredjenju sa stanjem od pre nekoliko godina. Pritom, rech PUSHENJE ne znachi uzhivanje u duvanskom dimu.

4.Srbin do j@j@ - 100 posto Srbin.

5.J.ebote! - Rech koja se chesto upotrebljava u savremenom srpskom jeziku, a ipak nema neko konkretno znachenje (kao i rech BRE). Iako je nastala iz rechi koja opisuje polno opshtenje, uglavnom s tim nema nikakve veze. Primer: ako vam u gradskom prevozu saputnik kazhe "U, j.ebote, pun autobus", to ne znachi da vam predlaze grupni seks sa putnicima, on samo izrazhava chudjenje zbog guzhve u autobusu.

6.Zabole me(ne) guza - Bash me briga.

7.Ma, jedi bre g.ovna - Briga me.

8.Joj, Sreća Moja Najlepša ti materina! - Legenda medu kletvama i psovkama, majka svih kletvi, zapravo deo folklora.

9.A sad se kurchite... - Za glagol KURCHITI SE nazhalost ne postoji adekvatna zamena u slovenachkom jeziku. O chemu se tu radi najbolje objashnjenje je ovaj vic. Elem, lete avionom Mujo i papagaj. Dolazi stjuardesa i pita ih shta zhele da popiju. - Viski, kazhe Mujo. - Kakav viski, vikne stjuardesa, jeste li vi normalni, zar ne znate da je rat! Budite sretjni shto ste uopshte u avionu! - Okej, onda mi donesi sok - kaze Mujo. - A vi? - pita stjuardesa papagaja. - Ma shta mi se tu izmotavash, Sreća Moja Najlepša ti materina! Brzo donesi jedan viski s ledom - viknu papagaj. Stjuardesa otrchi do pilota, pozhali mu se na chudne putnike, on kaze da im ovaj put da to shto su trazhili, a ako nastave da je maltretiraju - on tje da sredi stvar. Stevka im odnese pitje - viski za papagaja, sok za Muju. Muja besan zove devojku: - Shta se izmotavash, pizda ti materina, papagaju viski, a meni sok! Brzo donesi i meni jedan viski, j.ebem ti mater! Stjuardesa otrchi do pilota, kazhe shta se desilo, ovaj otvori vrata i izbaci Muju i papagaja iz aviona. Dok padaju, papagaj pita Muju: - Je li Mujo, jel ti znash da letish? - Ne, rece Muja. - Pa sto se onda kurchish?

10.Ako sluchajno ne zaluta neka bomba i poshalje nas u Sreća Moja Najlepša materinu - Potpuno je jasno shta ove rechi znache. Zapravo, nije jasno zashto se nashlo u ovom uputstvu.

11.Ode sve u Sreća Moja Najlepša materinu! - Isto kao broj 10, samo shto se ovde radi o tuzhnoj konstataciji, za razliku od prethodne rechenice koja izrazhava optimizam.

12.Nemoj da kenjash - Ne lupetaj!

13.Tjuti i kenjaj - Radi shta hocesh, samo tjuti.

14.Nemoj da psujesh, Sreća Moja Najlepša ti materina - Ovim rechima sagovorniku jasno stavljamo do znanja da ne zhelimo da se raspravljamo i spushtamo na njegov ulichni nivo.

15.Koji ti je, bre, k.urac? - Shta se deshava?

16.Ja pogledam levo, kad ono treshnja rodila u Sreća Moja Najlepša materinu! - Chetvrti stepen poredjenja. Postoji samo u srpskom jeziku. Primer: lep - lepsi - najlepshi - lep u Sreća Moja Najlepša materinu, shto znachi lepshi od najlepsheg.

17.Shta je bre, Sreća Moja Najlepša ti materina, matori? - Shta vas muchi, gospodine?

18.Ali sam celog zhivota imao muda! - Ovo tje sigurno razumeti oni koji redovno prate sednice nasheg parlamenta (misli se na slovenachki parlament).

19.Nema frke, burazeru! - Sinonim za NEMA PROBLEMA, prve rechi koje stranci nauche kad dodju u Srbiju.

20.Ubedio sam bolide da rade - Ovo smo izabrali kao ilustraciju odnosa savremene srpske mladezhi prema radu. Rech BOLID je krasan primer chetvrtog stepena za vredjanje sagovornika: KRETEN, DEBIL, IDIOT, BOLID. Ako bi stepen tuposti uporedjivali sa brzinom, IDIOTA mozhemo da uporedjujemo sa Fitjom dok je BOLID vetj na nivou Formule 1.

21.Baba je riknula! - Skratjenica za: S velikom tugom vas obaveshtavamo da je stara gospodja preminula posle duge i teshke bolesti.

22.Koji je tebi k.urac, kretenu pijani? - Dobar dan komshija, kako ste?

23.Ajde dodji, pun mi te je vishe k.urac... - Draga tashta, ochekujemo Vas s nestrpljenjem i veseljem.

24.A i napushish mi se kurchine - Znate vetj... Ochigledno je u pitanju nekakav lajt motiv - crvena nit filma.
anatomska.

and now I'm ready to close my mind.
and now I'm ready to feel your hand.

trep - trep
Korisnikov avatar
Devojchica_Iz_Vode

Pridružio se: Sre Okt 12, 2005 10:23

Postod ganjachica zmajeva » Uto Nov 07, 2006 15:52

Ja sam fin covek, ne pijem, ne pusim, ne psujem - j.ebem ti, upade mi pikavac u pivo
Never sleep. Know that you have a Dragon hunting you for vengeance ....
shta mislite da je ovo?
Korisnikov avatar
ganjachica zmajeva

Pridružio se: Uto Dec 27, 2005 22:36

Postod ganjachica zmajeva » Sub Nov 11, 2006 21:17

-Sta je najgore sto moze da se desi jednom sismisu dok spava?
-Proliv ...
Never sleep. Know that you have a Dragon hunting you for vengeance ....
shta mislite da je ovo?
Korisnikov avatar
ganjachica zmajeva

Pridružio se: Uto Dec 27, 2005 22:36

Postod NikoKaoJa » Sub Nov 11, 2006 22:07

- sHta mOOwi zadnJe proleti kroz glaWoo kad udari u sHofersHajbnu?
- nJeno dOOpe!
RRiba RRibi gRRize RRep
na vRR dabRR bavRR damRR
tRRaktoRR ide bRRm bRRm bRRm
tRRista gRRama buRReka sa siRRom i kaRRbuRRatoRR

Slika
Korisnikov avatar
NikoKaoJa

Pridružio se: Ned Apr 02, 2006 16:12

Postod djavolak » Ned Nov 12, 2006 19:04

haha poDCeti me sad na jedan tzrnjak

disclaimer: samo prenosim, nisam ja smislio ;)

-shta je Lejdi dajani poslednje proletelo kroz glavu?
-karburator
structure... logic... function... control...
a structure cannot stand without foundation,
logic is the foundation of function
function is the essence of control
i am in control
Korisnikov avatar
djavolak
Moderator

Pridružio se: Sre Okt 12, 2005 11:21

Postod gotmog » Pon Nov 13, 2006 00:56

Originalna zabeleska o razgovoru preko radija u noci izmedju 9. i 10. oktobra 1995. izmedju admirala na nosacu aviona "Linkoln" i kanadskih vlasti sa obale ostrva Njufaundlend. Razgovor je objavilo ministarstvo mornarice Kanade 10. oktobra 1995.

Amerikanac: Molim vas da skrenete sa naseg kursa za 15 stepeni na sever, da bi ste izbegli sudar sa nama.

Kanadjanin: Odlucno vam preporucujemo da skrenete sa naseg kursa za 15 stepeni na jug, da bi ste izbegli sudar.

Amerikanac: Govori vam admiral sa ratnog broda mornarice SAD. Ponavljam, skrenite sa vaseg sadasnjeg kursa.

Kanadjanin: NE! Ponovo vam kazem, skrenite sa vaseg sadasnjeg kursa!

Amerikanac: Govorim vam sa nosaca aviona ratne mornarice SAD "Linkoln" drugog ratnog broda po velicini u Atlantiku. U nasoj pratnji nalaze se tri razaraca, tri krstarice i veci broj ratnih brodova koji nas stite na zadatku. Zahtevam ultimativno da skrenete sa sadasnjeg vaseg kursa plovljenja za 15 stepeni severno. Ukoliko to ne ucinite bicemo prinudjeni da preduzmemo odredjene kontra-mere protiv vaseg broda da bismo obezbedili sigurnost flote na cijem je celu nosac aviona "Linkoln" sa kojeg vam govori admiral flote O'Bredi.

Kanadjanin: Nismo u mogucnosti da udovoljimo vasem ultimativnom zahtevu, posto se nalazimo na svetioniku ostrva Njufaundlend i nismo u pokretu. Molimo da nam odgovorite da li ste razumeli nasu poruku!

(pauza od dva minuta)

Amerikanac: Admiral flote O'Bredi nema vremena da vam odgovori posto skrece citavu flotu za 45' stepeni na jug i to hitno!

Uopshte nije teshko dokazati da su Ameri glup narod...
I've travelled every highway, and they all keep coming back to you...

MILITANTNI LJUBITELJI MACAKA crew, yo!!!

-And what do you have faith in?
-Nothing. I am SO exquisitely empty.
Korisnikov avatar
gotmog

Pridružio se: Sub Sep 09, 2006 23:45

Postod Jela Ficdzerald » Pon Nov 13, 2006 02:16

gotmog je napisao:Uopshte nije teshko dokazati da su Ameri glup narod...

Ja se, kao student anglistike, osećam ugroženo prethodnim postom i želela bih da ga moderatori obrišu. Hvala.

Hihi. Baš sam vickasta.
Da li znate nekog ko bi kupio martinke (baš Dr Martens), do pola lista, muške, crne, nove, br. 43? Ozbiljna sam.
...

My love is like a Rollercoaster baby, baby, U wanna ride? :D
Korisnikov avatar
Jela Ficdzerald

Pridružio se: Sre Nov 30, 2005 02:59

Postod All_Destroyer » Pon Nov 13, 2006 13:17

Umro zheni muzh, obavljene pripreme za sahranu, i poslednje vidjenje pokojnika kod pogrebnika. Muzh u plavom odelu. Udovica:"Stvarno ste ga uredili za pogreb, samo ako biste mogli da mu zamenite odelo za crno...Shmrc...". Pogrebnik:"Znate kako, gospodjo, sutra je sahrana, ne mogu nishta da obecam, ali probacu...".
Sutradan na sahrani pokojnik u crnom odelu biva sahranjen. Udovica posle ceremonije prilazi pogrebniku:"Puno vam hvala shto ste mi toliko mnogo uchinili u ovom chasu tuge..." Pogrebnik:"Nije bio neki problem. Drugoj jednoj gospodji je takodje umro muzh, ja pitao da li je problem da bude sahranjen u plavom odelu, ona reche da nije, pa sam im zamenio glave!"
Now that it's raining more than ever
Know that we'll still have each other
(Ella ella eh eh eh)
Under my umbrella
Korisnikov avatar
All_Destroyer

Pridružio se: Čet Nov 03, 2005 16:04

Postod gotmog » Uto Nov 14, 2006 00:48

@Jela - kakve veze imaju Ameri i anglistika? Ameri ne govore engleski! :compress:

Ako volite cover vashe omiljene grupe... Volite ga josh vishe!!!

http://www.zonicweb.net/badalbmcvrs/

Korisnikov avatar
gotmog

Postod CreepingDeath » Uto Nov 14, 2006 01:32

Ha ha, gledam owo sa linka shto ye gotmog postowao, izwalie prwi omot sa owe stranice...
http://www.zonicweb.net/badalbmcvrs/hallofsh36.htm
:rolleyes:
Muzichari koji piju nikad nisu patili od treme...
Slika
Korisnikov avatar
CreepingDeath

Pridružio se: Sre Mar 08, 2006 12:05

Postod gotmog » Uto Nov 14, 2006 18:40

Uh, ovu stranu nisam stigao da izvalim... TNX, C.D....

Korisnikov avatar
gotmog

Postod Jela Ficdzerald » Uto Nov 14, 2006 20:33

Onome ko ovo iskopira u Notepad ili Microsoft Word, smanjiće se piša za 5 cm u narednih 12 sati.
:cheers:
Da li znate nekog ko bi kupio martinke (baš Dr Martens), do pola lista, muške, crne, nove, br. 43? Ozbiljna sam.
...

My love is like a Rollercoaster baby, baby, U wanna ride? :D
Korisnikov avatar
Jela Ficdzerald

Pridružio se: Sre Nov 30, 2005 02:59

Postod ludak_od_marcipana » Pet Nov 17, 2006 21:16

damn you Jela :toothy7:
..there is a light that never goes out..
Korisnikov avatar
ludak_od_marcipana

Pridružio se: Uto Dec 27, 2005 20:54

Postod John » Uto Jan 02, 2007 17:09

PROCYONGOD: I was chatting with my jewish friend
PROCYONGOD: and we happen to talk about foreskin
CLONER: amazing
PROCYONGOD: and my lil bro walks in
PROCYONGOD: and hes like
PROCYONGOD: "whats foreskin"?
PROCYONGOD: Im like
PROCYONGOD: "Its the skin on the forehead"
PROCYONGOD: I flicked him on the forehead so he would leave
PROCYONGOD: and now hes running around the house yelling
PROCYONGOD: "MAMA JEROEN FLICKED MY FORESKIN"
CLONER: ROFLROFLROFLROFLROFL
Prohujao sa vihorom
Korisnikov avatar
John

Pridružio se: Uto Mar 07, 2006 21:24

Postod djavolak » Pon Jan 08, 2007 13:01

MENI KAD SE DESHAMP, IZVADIM DJORKAEF I ODEM IZA ZIDAN, DA ME NE BUDE LORAN BLAM, ZATIM GA TREZEGE, PA KRENEM U GRAD. AKO BUDE NEKI DJIBRIL SI.SE, MOZDA PADNE KAREMBE, A MOZDA GA TURAM ILI BUDE LIZARAZU, PA SE POSLE VRATIM KUCI PJER LUIDJI KOLIMA.
structure... logic... function... control...
a structure cannot stand without foundation,
logic is the foundation of function
function is the essence of control
i am in control
Korisnikov avatar
djavolak
Moderator

Pridružio se: Sre Okt 12, 2005 11:21

Postod NikoKaoJa » Pet Jan 19, 2007 15:06

- kako se zowe dete weweriTze?
- Cipiripi!

o kako wolim besmislene wiTzowe.. ((:
RRiba RRibi gRRize RRep
na vRR dabRR bavRR damRR

Slika
Korisnikov avatar
NikoKaoJa

Postod nansy » Pet Jan 19, 2007 15:11

Joj cula sam jedan mnogo gadan juce na faxu...
Pitaju cigu za koga ce da glasa.
Ciga:Pa,za Seselja.
Oni:ali,on nije u zemlji.
Ciga:A,pa onda za Djindjica.

Pitaju cigu:
Oni:Koja ti je omiljena boja?
Ciga:Sarena.
Oni:A pice?
Ciga:Moze,moze.
...a sada...

"Godine prolaze,
laste mi ne dolaze!!!!!
Ne mirisu mi zumbuli...
A i ti me iznevjeri!!!"

...nista bez greske.
Korisnikov avatar
nansy

Pridružio se: Sre Apr 05, 2006 15:14

Postod jackass » Pet Jan 19, 2007 15:16

SXA JE SADAM REKO PRE BESXENJA? :cya:

- GLASAJTE ZA EDINA

HA, HA, HA...KOJE NJESRA

:butthead:
SlikaJa sam nevidjeni lik i borac za pravdu, fan Brusa Lija, dobijao kecheve zbog anti-shliht ponashanja, ispred sam vremena, postavljam standarde a drugi pokupe shnjur!
Korisnikov avatar
jackass

Pridružio se: Čet Sep 29, 2005 13:38

Postod Pop » Pet Jan 19, 2007 17:56

Kako se na ruskom kaze vazelin ? Karamazov...
When you put Your hands on a hot Women , 1 hour seems like a second . When you put your hands on a hot plate , a second seems like 1 hour .
Pop

Pridružio se: Sre Mar 22, 2006 19:20

Postod Choko_Bambus » Pet Jan 19, 2007 22:14

pecaju Sretjko i Nesretjko. I sad udice im se upletu i upecaju zlatnu zhabu[ ne pitajte zashto zhaba....:P].Sad zhaba im kazhe da ce obojici dati po 3 j@j@ [opet,zashto j@j@ ....:Z] i da razbiju svako kad pozhele neshto...krenu se kutjaa i ode svako na svoju stranu. Posle godinu dana Sretjko reshi da razbije j@j@....Prvo pomisli kako bi zheleo vilu...oop razbije jaje i eto kuce....sad pomisli kako bi hteo mechku u garazhi, i op razbije drugo, i pozheli plavusicu i oop razbije 3ce jaje..
Seti se on Nesrecka i reshi da ga poseti....prilazi on njegovoj kutji, i vidi stara ograda, raspad kutja, ulazi on i widi 100 crnaca kako jure Nesretjka.
pita on njega "Alo bre, sha bi?" nesretjko odgovara "Onomad se vratjam ja kutji i razmishljam kako mi treba 100 kuraca ...i sapletem se"
You know you want me!
You know you love me!
You just don't know it yet!
Korisnikov avatar
Choko_Bambus

Pridružio se: Ned Apr 02, 2006 10:06

Postod NeverBorn » Čet Jan 25, 2007 21:10

Dear Tech Support:

Last year I upgraded from Girlfriend 7.0 to Wife 1.0. I soon noticed that the new program began unexpected child processing that took up a lot of space and valuable resources.

In addition, Wife 1.0 installed itself into all other programs and now monitors all other system activity. Applications such as Poker Night 10.3, Football 5.0 , Hunting and Fishing 7.5 , and Golfing 3.6.

I can't seem to keep Wife 1.0 in the background while attempting to run my favorite applications. I'm thinking about going back to < /FONT>Girlfriend 7.0 , but the uninstall doesn't work on Wife 1.0 . Please help!

Thanks,
Troubled User.....

This is a very common problem that men complain about.

Many people upgrade from Girlfriend 7.0 to Wife 1.0, thinking that it is just a Utilities and Entertainment program. Wife 1.0 is an OPERATING SYSTEM and is designed by its Creator to run EVERYTHING!!! It is also impossible to delete Wife 1.0 and to return to Girlfriend 7.0 . It is impossible to uninstall, or purge the program files from the system once installed.

You cannot go back to Girlfriend 7.0 because Wife 1.0 is designed to not allow this. Look in your Wife 1.0 manual under Warnings-Alimony/Child Support . I recommend that you keep Wife 1.0 and work on improving the situation. I suggest installing the background application "Yes Dear" to alleviate software augmentation.

The best course of action is to enter the command C:..APOLOGIZE! because ultimately you will have to give the APOLOGIZE command before the system will return to normal anyway.

Wife 1.0 is a great program, but it tends to be very high maintenance . Wife 1.0 comes with several support programs, such as Clean and Sweep 3.0 , Cook It 1.5 and Do Bills 4.2 .

However, be very careful how you use these programs. Improper use will cause the system to launch the program Nag Nag 9.5 . Once this happens, the only way to improve the performance of Wife 1.0 is to purchase additional software. I recommend Flowers 2.1 and Diamonds 5.0 !

WARNING!!! DO NOT, under any circumstances, install Secretary With Short Skirt 3.3 . This application is not supported by Wife 1.0 and will cause irreversible damage to the operating system!

Best of luck,

Tech Support
One minut darkness

Slika
Korisnikov avatar
NeverBorn

Pridružio se: Čet Apr 06, 2006 19:13

Postod CreepingDeath » Pet Jan 26, 2007 01:04

^^ :laughing3:
Muzichari koji piju nikad nisu patili od treme...
Slika
Korisnikov avatar
CreepingDeath

Pridružio se: Sre Mar 08, 2006 12:05

Postod NikoKaoJa » Ned Feb 18, 2007 19:26

Ulovio narkoman zlatnu ribicu i ona mu je obećala da će mu ispuniti tri želje ako je pusti.

Narkoman je, naravno, pusti i poželi prvu želju: "Želim da sve Ruse prebaciš u Kinu i sve Kineze u Rusiju"
Ribica se iznenadi, ali ispuni želju bez reči.
Narkoman onda poželi drugu želju: "Hoću da sve Kineze vratiš u Kinu i sve Ruse nazad u Rusiju"
Ribica se još više iznenadi, ali opet odradi bez reči.
Za treću želju, narkoman poželi: "Želim da opet sve Kineze prebaciš u Rusiju, a sve Ruse u Kinu"
Ribica ne izdrža, pa ga upita: "Nije mi jasno. Možeš da poželiš šta god hoćeš, a ti ovamo seljakaš narode tamo-vamo. Čemu to ?"
Narkoman: "Pa, zeeezanjeee"

:cheers: :cheers: :cheers:
RRiba RRibi gRRize RRep
na vRR dabRR bavRR damRR

Slika
Korisnikov avatar
NikoKaoJa

PrethodniSledeća

Povratak na Sve ostalo